Манкоголік• 14 января 2025
1700 за футболку это дорого?
1700 за футболку для вас дорого? Футболка украинского бренда
Мне без сахара• 14 января 2025
Два-три тижні і фсьо• 14 января 2025
За укрбренд точно дорого
Колись бачила футболки Турція з класного цупкого бавовняного матеріалу, так там взяв в руки - маєш річ. Строчки рівні, сідає гарно, зносу їй не буде. Коштувала щось 1100 грн. Теж на мій погляд недешево, але якщо припала до душі, то взяла би
Ms. Скромность• 14 января 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
За укрбренд точно дорого
Дарма ви так до українських брендів)
ничевока• 14 января 2025
Ответ дляZetsubouSensei
Смотря какая футболка. Бывают качественные от любимых футбольных команд, можно по 15 лет носить.
Куди?
Зайканалужайке• 14 января 2025
В мене немає дорого дешево. Якщо річ подобається і підходить, то купую.
Хочу барабульки• 14 января 2025
Мені дорого лише тому, що знаючи співвідношення ціна - якість укр.виробів, можна купити футболку дешевше і не гірше.
Петриківна• 14 января 2025
Не бачу сенсу платити стільки за футболку. Це всього лиш проста ганчірка. Сукнею вона не стане. Футболка це простий повсякденний одяг. На ДН чи на роботу ви в ній не підете.
Петриківна• 14 января 2025
Ответ дляMs. Скромность
Дарма ви так до українських брендів)
І я так скажу.вже років 5 купую укр.бренди.Шикарно. до війни купувала спорт костюм теплий, толстовку ще окремо...ношу щодня. Переться. Катишів нуль. Є дуже класні речі укр.виробництва. Тоді як оці всі Резрвди, сЕнсеї, Зари..це синтетичне ганчір´я за якісь нереальні ціни. А ціна йому 3коп.
Ms. Скромность• 14 января 2025
Ответ дляПетриківна
Дайте я вас обійму 🤗)
З горіха зерня• 14 января 2025
Ответ дляМне без сахара
Нормальная цена если футболка очень красивая и уникальный принт. Я так охотилась за футболкой украинского бренда и так и не смогла ее купить, она стоила около 2000. В прошлом году купила на кабанчи.ком за 1400 футболку, обожаю ее и такой ни у кого не видела. Вчера по распродаже купила тоже укр.бренд за 590 гр.
ФОто в студию. похвастайтесь