На_оба_рот• Изменено 16 января в 00:01
Де узяти пальто на зріст 159, якої довжини краще (фігура без вираженої талії)?
Хто має схожий зріст і любить носити пальто, де можна було б купити.
Мені 43, вага в стадіі корекціі 🤗 худі ноги, стегна 105. Яка довжина підійде.. думаю до коліна 🤔 просто підскажіть назву бренду де ви купили і задоволені 🤝дякую!
На_оба_рот
• 16 января в 00:10
Ответ дляКумедна
Пальто драпове?
Тканина чи плащовка, як довга куртка?
На холодний період до 5 тепла, то мабуть щось тканинне)
Бочка порохУ• 16 января в 00:11
В Манго найдутся прекрасные варианты на ваш рост. Полупальто можно посмотреть в Маркс&Спенсер.
Нужно мерять конечно. Важна ещё длина рук.
60 метрів сметани• 16 января в 00:15
Ответ дляБочка порохУ
Маркс&Спенсер тільки онлайн.
На_оба_рот
• 16 января в 00:17
Ответ для60 метрів сметани
Маркс&Спенсер тільки онлайн.
Таке нічого але дійсно важко без примірки зрозуміти, чи не занадто оверсайз
60 метрів сметани• 16 января в 00:21
Ответ дляНа_оба_рот
Отож. Пальто краще приміряти перед купівлею. Сестра так Cos купила, тепер продати не може а 10000 заплатила