Оцененная• 14 января в 17:19
САФАРІ у містах країни!
По темах не бачу, щоб це обговорювалося. Це тільки Полтавській області "пощастило"? Справжнє сафарі по вулицях міст і сіл - і тиша....
Багато чоловіків залишились вдома, не пішли на роботу. Ловлять заїзжі, не місцеві. Цікаво, допоки чоловіки будуть грати роль дичини? Коли згрупуються, дадуть відсіч, зададуть питання тим, з наказу кого це дозволяється?
Анонімно пишу з відомих причин.
Результат:
вже голосів:
247 (49.01%)
Підтримую Конституцію, проти
156 (30.95%)
Мої чоловіки в Україні
62 (12.3%)
Мої чоловіки за кордоном
39 (7.74%)
Підтримую "сафарі"-всі повинні
Дівка в намисті• 14 января в 17:27
Ответ дляОцененная
Це реальність. Ви певно десь в теплі, добрі, не маєте чоловіків чи вони мають бронь.
бронь, как показывают новости, тоже не панацея
После шести ни-ни• 14 января в 17:27
Звичайно що тіко у Вас вскрізь усьо добре.
У кийові узагалі всі ходять свободно кожен день, ніякої мобізілації і бусифікації.
Сиамская сороконожка• 14 января в 17:27
Ответ дляКукусик
Ну де їм групуватися, як вони в жінок під подолом ховаються та переміщуються короткими перебіжками, це ж треба сміливості набратися
Смелости попасть в бусик? Да, с этим сейчас проблемы.
Оцененная
• 14 января в 17:27
Ответ дляІллюха Перчик
Тримають стадо в страсі.Ви що думаєте що тих кого зловили і відправили,будуть захищати цей режим?Ви прекрасно розумієте що ніхто захищати нікого не буде.Все робиться для того що б тримати населення в страсі і сидіти далі при владі.
Ну таки відправляють, а далі, як пощастить, то втечуть
Сундучок с каникулами• 14 января в 17:28
Ответ дляМудробаба
Млять от к чему это. Уже трындеть на цены и Зе ладно но аж такую брехню ляпать. Чи вы из челябинска? Тогда понятно
Из Сум я, а не из Челябинска.
Штора с кисточкой• 14 января в 17:28
Вы там к границе близко? Смотрите, а то придётся на стороне узких воевать против своих
Там-тарарам• 14 января в 17:28
Їздила сьогодні Полтавою, жодного ТЦКшника не бачила. Де те сафарі
Водійка хімарса• 14 января в 17:28
Ответ дляОцененная
Сегодня не такое
да, сегодня отбитее. На скорой помощи, 7 человек, следом бусик. Даже машині чуть ли не на ходу тормозят. Выскакивают толпой и вытягивают водителя. Днепропетровская область
После шести ни-ни• 14 января в 17:28
Ответ для66сезон666серия
Пригороды Киева и въезд в Киев натуральное сафари, да уже даже по городу бусифицирубт, чего раньше замечено не было
По місту метросифікували. По станціям жесть щодня.
Оцененная
• 14 января в 17:28
Ответ дляПосле шести ни-ни
Давайте не змагатися. У нас теж, як в усіх. Та сьогодні - треш
Оцененная
• 14 января в 17:29
Ответ дляКолупалочка
живу в Полтаві, не бачила ніякого сафарі
Я написала Полтавська область - читайте! (Світловодськ, Горішні Плавні, Кременчук + села)
Оцененная
• 14 января в 17:29
Ответ дляТам-тарарам
Ну чим ви читаєте - ОБЛАСТЬ же
66сезон666серия• 14 января в 17:29
Ответ дляПосле шести ни-ни
Да, причем они стали постоянно тусить на станциях, где их ну реально не было почти никогда( смотрю, уже и в переходе ЗВ тусят, в самом метро
Доктор Варвар• 14 января в 17:30
Ось зараз в Полтаві йду, транспорт , зупинки - ніяких перевірок. Чи просто в траліку не перевіряють. По дорозі центр-авіамічтечко теж чисто. Де ви що знайшли...
Кукусик• 14 января в 17:30
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну а як цікаво ви уявляєте те групування, в куми на кухні?
Іллюха Перчик• 14 января в 17:30
Ответ дляОцененная
Всім хто щось вирішує,позакривали роти грошима і не чіпають їх.А простий мужик,всього боїться і сидить вдома.Не знаю чи щось він буде робити.
Простецкая• 14 января в 17:30
В Днепре, наоборот, активность ’полицаев’ сократилась. Раньше возле предприятий и магазинов рядом со мной постоянно кружили, в последний месяц вообще не вижу. Насчет мужчин - многих выловили, другие знакомые сидят по домам на шее у жен.
После шести ни-ни• 14 января в 17:30
Ответ дляОцененная
В Києві в транспорті щодня жесть і що? Не тільки сьогодні чи вчора.
Сиамская сороконожка• 14 января в 17:30
Ответ дляКукусик
Я вообще его никак не представляю. Сейчас любые протесты будут жестоко присекаться, просто выловят и на фронт.
Водійка хімарса• 14 января в 17:30
Ответ дляПростецкая
та нет) Они просто сегодня в других местах, чем обычно тусили.
Оцененная
• 14 января в 17:31
Ответ дляДівка в намисті
Да, только становишься в очередь
Залізний занавіс• 14 января в 17:31
Ответ дляОцененная
Да, на работу многие не попали
А как узнали мужчины что будут облавы? Кто предупредил? Обычно это резко и неодиданно
Доктор Варвар• 14 января в 17:31
Ответ дляТам-тарарам
Аналогічно. Я за рік два- три рази бачила. А у своєму мікрорайоні взагалі ні разу. Хоч би в ком.годину мотоциклістів перевіряли, що починають гудіти, колм дрон підлітає
Пугачиха• 14 января в 17:31
Ответ дляТам-тарарам
Нагнітання потрібно.Потрібно тримати стадо в страсі.Розумієте?Доді можна приймати бідь-які закони і робити все що заманется.І ціни піднімати і що хоч.Коли всі боятся то ніхто рипатися не буде.
Штора с кисточкой• 14 января в 17:32
Я когда через тему увижу, что на форуме у советчиц мужья на фронте, поверю, что мужиков выгребли.
А так был опросник, у малой части кто то на фронте.
Так, что есть кому служить в армии
После шести ни-ни• 14 января в 17:32
Ответ для66сезон666серия
Вони в більшості не тусять а пересуваються. Рідко коли наприклад на лісовій в переході 6 груп по 6 чоловік в основному табиткували і далі, щоб в групах не відслідковували, вони це вже розкупили давно
Оцененная
• 14 января в 17:32
Ответ дляВодійка хімарса
У нас тоже писали про скорые