Оцененная• 14 января в 17:19
САФАРІ у містах країни!
По темах не бачу, щоб це обговорювалося. Це тільки Полтавській області "пощастило"? Справжнє сафарі по вулицях міст і сіл - і тиша....
Багато чоловіків залишились вдома, не пішли на роботу. Ловлять заїзжі, не місцеві. Цікаво, допоки чоловіки будуть грати роль дичини? Коли згрупуються, дадуть відсіч, зададуть питання тим, з наказу кого це дозволяється?
Анонімно пишу з відомих причин.
Результат:
вже голосів:
247 (49.01%)
Підтримую Конституцію, проти
156 (30.95%)
Мої чоловіки в Україні
62 (12.3%)
Мої чоловіки за кордоном
39 (7.74%)
Підтримую "сафарі"-всі повинні
Оцененная
• 14 января в 17:22
Ответ дляЖертва интернета
Не обговорювалося? Тільки Полтава?ну троляка
Сьогодні? Дайте посилання, хочу почитати.
Несемо світло разом• 14 января в 17:22
Ответ дляЖертва интернета
Раздел ’работа’ не случаен )
Жертва интернета• 14 января в 17:22
Ответ дляНесемо світло разом
Раздел ’работа’ не случаен )
Точно
Сундучок с каникулами• 14 января в 17:22
Не згрупуються, наша влада навчилася, як і в рашці швиденько в бусики пакувати всіх, хто не згоден.
Оцененная
• 14 января в 17:22
Ответ дляНесемо світло разом
Раздел ’работа’ не случаен )
Да, на работу многие не попали
Несемо світло разом• 14 января в 17:23
Ответ дляОцененная
Да, на работу многие не попали
Зато вы вкалываете в поте лица
руки_Крюги• 14 января в 17:23
Тема довго не протримається)
Черкаська обл з вами. облави, бусіфікація повним ходом. Теж не місцеві ’працюють’
Оцененная
• 14 января в 17:23
Ответ дляІллюха Перчик
Ніколи вони не згрупуються.Ставляться з розумінням.
Читаю в місцевому ТГ, то пропонують зібратися, та мабуть, ви праві.
Як думаєте, чому?
Іллюха Перчик• 14 января в 17:24
Ответ дляОцененная
Як думаєте, чому?
Може і згрупуються як допече.Тоді буде мало місця всім.Хто його знає.
Оцененная
• 14 января в 17:24
Ответ дляНе боюся осуду
По всем городам облавы, что обсуждать?
Не обсуждайте, ваше право.
Мне важно и интересно.
Ну шо не так?• 14 января в 17:24
В нас з осені таке. А в´їзд в київ зі сторони Бучі так взагалі з 2022 проїхать без повістки велика лотерея.
Чому не гуртуються? Бо вони не потенційні вбивці, а тут відбиватися від кутки тцк зі зброєю і від поліції, то без вбивств не вийде. Тому й сидять. Скоріше мстить сім´ям будуть, тихенько
Оцененная
• 14 января в 17:25
Ответ дляруки_Крюги
Тема довго не протримається)
Дякую вам)
Оцененная
• 14 января в 17:25
Ответ дляДівка в намисті
у нас в стране такое уже второй год((
Сегодня не такое
Мудробаба• 14 января в 17:25
Ответ дляСундучок с каникулами
Млять от к чему это. Уже трындеть на цены и Зе ладно но аж такую брехню ляпать. Чи вы из челябинска? Тогда понятно
Не боюся осуду• 14 января в 17:25
Ответ дляОцененная
Не обсуждайте, ваше право.
Мне важно и интересно.
Пока нужны кордоны 91го, то будут облавы. Увы. И от нашего желания или нежелания ничего не изменится.
Кукусик• 14 января в 17:25
Ну де їм групуватися, як вони в жінок під подолом ховаються та переміщуються короткими перебіжками, це ж треба сміливості набратися
Дівка в намисті• 14 января в 17:26
Ответ дляОцененная
Сегодня не такое
это видимо у вас в населенном пункте не такое, а в моем облавы часто. а из Одессы новости не читали за последний год-полтора? или из Закарпатья? жестят везде..
Не боюся осуду• 14 января в 17:26
Ответ дляНу шо не так?
Да и Ирпень тоже. За пригород давно взялись.
66сезон666серия• 14 января в 17:26
Пригороды Киева и въезд в Киев натуральное сафари, да уже даже по городу бусифицирубт, чего раньше замечено не было
Дівка в намисті• 14 января в 17:26
Ответ дляМудробаба
а что, неправду пишет разве?
Оцененная
• 14 января в 17:26
Ответ дляМудробаба
Це реальність. Ви певно десь в теплі, добрі, не маєте чоловіків чи вони мають бронь.
Ну шо не так?• 14 января в 17:26
Ответ дляІллюха Перчик
Вони ж зодять вже по 15 чол, не по 3-4, як раніше. Може вже й групуються, просто хто нам таке покаже
занятне відео, як тцк біжать і падають від зграї узилянтів з палками
Іллюха Перчик• 14 января в 17:27
Ответ для7_кг_рыбы
Бывало и похуже.
Тримають стадо в страсі.Ви що думаєте що тих кого зловили і відправили,будуть захищати цей режим?Ви прекрасно розумієте що ніхто захищати нікого не буде.Все робиться для того що б тримати населення в страсі і сидіти далі при владі.
Оцененная
• 14 января в 17:27
Ответ для7_кг_рыбы
Бывало и похуже.
Вы про полицаев из своих в войну?