Добра, коли сита!• 14 января 2025

Питання тільки тим батькам, чиї діти ображали інших дітей

Чому ваші діти дозволяли/дозволяють собі таку поведінку?
Дело было давно• 14 января 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну может знакомая бьёт его и абьюзит.
Далеко не факт. Ребенку родственников почти 4, никто его точно не бьет, а он дерется. Хотя мама постоянно учит, что других обижать и бить нельзя, даже здачи давать нельзя. Но учить и никак не наказывать не имеет смысла. Айяйяй так нельзя, для него пустой звук. Диагнозов у ребенка нет, родители тоже нормальные, но воспитывать не умеют совершенно. Если что я говорю не о битье, существует множество способов донести ребенку, что так делать нельзя.
булоТАЙминуло• 14 января 2025
А вони і дорослими таке собі дозволяють. Такі риси і поведінка назавжди. За певних обставин завжди проявиться.
В танке• 14 января 2025
Потому что родители позволяли всегда так себя вести, нет рамок, нет наказания. Вот результат
Ленне-Рейма• 14 января 2025
А вы уверены что каждый родитель в курсе о том,что творит их ребенок?
Ленне-Рейма• 14 января 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вы шо
Тут таких нема
Все ангелята даже под анонимом
А в реальной жизни пру пруди, я думаю за закрытыми дверями такие родители жёстко ’воспитывают ’ своих детей, от того они и агрессируют на других. Дыма без огня не бывает,
ЧукИГеки• 14 января 2025
Я детей не бью это точно. У меня девочки. Младшая лет в 10 побила девочку, за то, что та обзывалась. Ни я ,ни кто либо из знакомых, кто знает моих детей никогда бы не подумали, что она может.
автор Добра, коли сита! • 14 января 2025
Ответ дляКуда_бежать
Нет, с ним сюсюкаются, с него сдувают пылинки - грубое обращение табу. Я хорошо знала эту семью, очень близко.
Это тот случай, когда отсутствие строгого наказания (хотя бы устного) имеет вот такие вот и результаты.
Меня тоже моя мама просила,чтобы если у моего сына с кем либо возникнет конфликтная ситуация,чтобы я всегда была на сторонесвоего ребёнка несмотря ни на что.
Ответ дляВідморожена
Я обычная мама, но понимаю , что мальчики всё равно будут и драться и дружить, сколько бы им не рассказывали про то , что драться нельзя.
Лучше не надо драться.
Ответ дляДело было давно
Да.
Ответ дляЛенне-Рейма
Не уверенна,но чаще в курсе они.
Ответ дляЧукИГеки
Интернет,окружение.
булоТАЙминуло• 14 января 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Интернет,окружение.
Діти це звірятки. І думати, що «мій - не такий!» дуже оманливо. Природою в кожному закладений рівень агресії, як риса виживання та домінування, ось він і проявляється.
Ответ длябулоТАЙминуло
:-(
Мамина квіточка• 29 января 2025
В мене старший. років до 7, мав дуже багато енергії, РДУГ, але легка форма. От просто дитині нема куди свою дурь діти. Знайшли спосіб в мирне русло це все направити. Зараз підліток, змінили місце проживання, всюди хвалять і кажуть яка чемна і вихована дитина.
автор Добра, коли сита! • 29 января 2025
Ответ дляМамина квіточка
Дивина.Виявляється,від місця проживання багато залежить факторів.
Мамина квіточка• 29 января 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
так від цього теж багато залежить, молодшому ця зміна пішла не на користь, а от зі старшим вийшло отак, але про це написала через те, що зараз його коло спілкування не знає що він витворяв раніше і розповідають, яка в мене золота дитина.
От реально - він просто мав дуже багато енергії. Мало хто з батьків каже своїм ’бешкетникам’ типу ’піди і рознеси цю школу’, просто у людей різний поріг допустмого. Наприклад, мій син не буде нити від того, що хтось його випадково штовхнув, тому він не зверне увагу, якщо випадково штовхне іншого, а для когось це серйозна проблема.
Ответ дляМамина квіточка
А там інший (за характером) колектив в тій школі?
Мамина квіточка• 29 января 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
так, йому не дуже комфортно в плані спілкування з дітьми. з основною масою дітей, в нього є друзі в класі, з якими він дуже добре спілкується. В минулій школі все було прекрасно, жодної скарги чи претензії, але ж і вчилися вони так собі - то ковід, то війна.Він прийшов в уже сформований колектив. З того, що його дивує - діти постійно скаржаться на один одного, просто нон-стоп, реально якісь ’стукачі’, він до такого не звик і просто не любить таке. Реагують на все дуже істерично, як на мене, і батьки теж. Наприклад, нещодавно була скарга на багато літер про те, що 2 хлопчики взяли пенал дівчинки і бігали з ним. Я взагалі не бачу проблеми в цьому, а хтось бачить.
Ответ дляМамина квіточка
А як особисто ви думаєте і вважаєте - чому в кожному класі різний колектив?
Мамина квіточка• 29 января 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
думаю, що є найбільш активний кістяк, наприклад хтось з дітей чи з батьків, всі інші переймають цю поведінку і вчиняють схожим чином, як теорія розбитих вікон, плюс може бути таке, що перша вчителька так дітей привчала (я про постійні скарги), бо вчителям дійсно так зручніше - завжди є хтось, хто розповість всю внутрішню інформацію, навіть коли вчителя немає в класі.
І якщо дитина дійсно ображає інших, завжди цьому є причина, не обов´язково це педагогічна запущеність, а часто це взагалі не вона, дитина намагається привертати до себе увагу, намагається таким чином проявити себе, невпевненість у собі, відсутність емпатії, поганий минулий досвід в колективі і т.д., з цим можна працювати, виправляти, працювати має команда - батьки і вчителі (чи вихователі в садку), але у останньої категорії просто немає на це ні часу, ні бажання, у батьків немає достатніх знань і можливості постійно бути присутніми поруч (мама ж навряд буде сидіти на уроках, хоча і таке практикують). А страждають всі, хто поруч.
Ответ дляМамина квіточка
Зрозуміла вас.Можливо й так.
Котогосподиня• 20 февраля 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вы шо
Тут таких нема
Все ангелята даже под анонимом
Родители таких ,странных´ детей не считают что они кого то обидели, иак как в основном сами притрушенные.Знаю проходили. Родители морозились и не шли на контакт чтоб решить проблему. (Избиение в классе, при чем постоянные).
автор Добра, коли сита! • 20 февраля 2025
Ответ дляКотогосподиня
У меня та же беда была в школе,когда я училась.