Замрійлива• 14 января в 20:59

Яким засобом купаєте своїх дівчаток

Чи використовуєте засіб для підмивання дівчаток, купаєте самим шампунем чи ще й гель або мило чи піну для купання використовуєте? Покажіть фото засобів чи напишіть назву. Дитині 1рік і 3міс.
МеняАЖтрусит• 14 января в 21:00
Биодерма, мустела.
dulenok• 14 января в 21:00
Джонсон беби купала
Пацаааааааан• 14 января в 21:01
Веледа с календулой, эуцерин масляная эмульсия
Бутербродница• 14 января в 21:01
H2O
75В• 14 января в 21:03
Мене тут за таке ж питання з гімном змішали
автор Замрійлива • 14 января в 21:03
Ответ для75В
Чому?
75В• 14 января в 21:05
Ответ дляЗамрійлива
Чому?
Збочинець, троль і всяку гадость писали, скарги на тему кидали- хоча я жінка і мене дійсно цікавило це питання))
Вишневий цвіт• 14 января в 21:05
Обычным детским гелем мыла. До 3 лет брала бубчин или джонсонс
Не любовница• 14 января в 21:07
Бабе гель
КвартираЧья• 14 января в 21:11
Автор а какая вам разница у вас кто?
Шкала Радощів• 14 января в 21:16
До 5 років ЛяРош,потім - мило Фрош для дітей.
Пампушечка• 14 января в 21:45
Uriage xemose обоє з нею,суховата шкіра.А з цим засобом проблем нема.
Я-ваш шанс• 14 января в 22:25
Подмываю обычным детским мылом или пенкой детской для интимной гигиены. А тело мою ля рош позе. У ребенка сухая кожа - ля рош очень нравится. Шампунь один раз в неделю детский от 0 лет.
dahashutka19• 14 января в 22:53
Вода для підмивань
Дитячий гель
Волосся мию дитячим шампунем раз на тиждень