Шлях до зірок• 14 января 2025
Пошук віддаленого менеджера продаж
Місце роботи: інтернет-магазин
Локація: віддалено (можете працювати здому або коворкінгу)
Товар: взуття та сумки
Графік: 8 год/день (години роботи вільні, регулюєте самостійно) + вихідні (на яких ви відпочиваєте реально)
ЗП: % (від продаж) + бонуси (загалом від 20000)
Досвід: бажано
Сильна сторона: здатність до навчання і розвитку
Тим хто дійсно зацікавиться готові розповісти більш детально, можете залишати тут контакти (вайбер, тг або мейл) або ж написати самостійно на пошту - RobLevLtopi@gmail.com
Ознайомившись з різними постами, побачили що є багато хто хоче працювати віддалено, але так як з прихованих акаунтів, то не було змоги допомогти шукачам.
Також, звернули увагу що вкрай багато людей,які не є в пошуку , але їм "палець в рот не клади, обговорити щось дай", то з усієї поваги до вашого бажання "поговорити ", прохання не тривожити пост вашими повідоменнями та коментаріями, і залиши шанс самостійно прийняти рішення тим хто дійсно в пошуку.
Для шукачів- це реальна робота, і реальна ЗП...проте, щоб не відкриватись особам які описані вище ((, всю інформацію залюбки надамо в попередньо зазначених каналах (вайбер, тг чи мейл).
Бажаємо усім Миру, бережіть себе, де б ви не були)
Товар: взуття та сумки
Досвід: бажано
Помидорина• 14 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Сейчас торговля упала.Откуда 20 тыс?
Ну если вы не можете продать, это не значит что так у всех
Шлях до зірок
• 14 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Сейчас торговля упала.Откуда 20 тыс?
компанія вижила не лише при короні але і при війні...так як команда це кваліфіковані спеціалісти, то і робота ведеться грамотно
бювет_в_обед• 14 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Сейчас торговля упала.Откуда 20 тыс?
А что 20 к много?) написали так, вроде 200 предложили
Луковая• 14 января 2025
Ответ дляШлях до зірок
Почему же тогда только процент при фиксированном времени работы?
Аристократка-тунеядка• 14 января 2025
Ответ длябювет_в_обед
Ставки нет, одни проценты.Это сколько надо продать?
Шлях до зірок
• 14 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Нужно самим размещать товар в интернете?
ні)) звісно ні...і кл не потрібно шукати, забули вказати що робота лише з теплими та гарячими лідами, ніяких холодних продаж
Луковая• 14 января 2025
Ответ длябювет_в_обед
Без ставки?
Аристократка-тунеядка• 14 января 2025
Ответ дляШлях до зірок
У вас так много заказов,что менеджеры не справляются?
Аристократка-тунеядка• 14 января 2025
Ответ дляЛуковая
Без ставки?
Не обращайте внимание, миллионерши вошли в чат
Дама_с_караваем• 14 января 2025
Ответ дляПомидорина
Работа без оклада, просто за % больше похоже на разводняк
Вообще не понимаю, кому хочется по 8 часов в день работать без ставки
Шлях до зірок
• 14 января 2025
дуже шкода що люди які ’люблять просто поговорити або вставити своїх 5 копійочок’ не можуть пройти мимо реального поста.
дуже шкода що ви пишучи свої необгрунтовані припущення змушуєте сумніватись тих кому дійсно потрібна робота.
дуже шкода що ваш негативний досвід настільки запустив у вас недовіру
будьте добрішими - дайте можливість тим кому потрібно!
бювет_в_обед• 14 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я не автор объявления, ее спрашивайте. Судя по цифре 20 к - не много. Или продавать не умеете и желаете ставку 5 к и ничего не делать? Я - менеджер по продажам и зарабатываю свыше 130 к без ставки.
Шлях до зірок
• 14 января 2025
Ответ длябювет_в_обед
ви цілком праві...наші менеджери не мають 20к, так як продають немало, і мають зп вище....ваш дохід показує що ви уже досвідчений і кваліфікований менеджер продаж)
бювет_в_обед• 14 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну если для вас 20 к миллионы, у меня для вас печальные новости 😅
Шлях до зірок
• 14 января 2025
коли ми оглядали пости в Порадиці, то бачили багато шукачів...проте тут в коментарях шукачів немає, лише ’порадниці’....
тож порадьте, вони не бачуть пост? чи просто їм зручніше виставити свій пост ніж відреагувати на існуючий?
жар-птица Нюра• 14 января 2025
Який відсоток генерації? В чому місія вашої компанії? Де берете ліди? Який у вас оборот за 2024 рік? Офіційно оформлюєте? Який КПІ на 6 місяців?