Баба_Воля• 15 января 2025

Продовження теми про кривий фотошоп і чоловіка

Ось моя попередня темка, де я питала про фотошоп і хотіла трішки підняти вам настрій. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3649014 Коментарі були різного характеру, зокрема, казали, що це просто заради грошей і я себе не поважаю і я закрила тему. Але деякі дівчата просили написати, чим усе скінчиться. Так от, поки ми спілкувалися, цей чоловік дійсно, закохався в мене, хоча багато хто казав, що це маячня. Перше, що він зробив, - вибачився, що писав через фальшивий профіль. Я йому одразу сподобалась, але він не був впевнений в тому, яким буде моє ставлення до нього, тому так вчинив. Розказав усе про себе і вислав своє реальне фото. Телефонує щодня по відеозвʼязку. Кожен ранок я отримую від нього повідомлення з побажаннями доброго ранку і компліменти. Має вищу освіту, працює. Він дуже розумна людина і багато читає, гарно готує, пише картини і має гарний смак в музиці. Ви спитаєте, до чого ця тема? Ця тема для тих, хто звик позаочі наговорити про людину і особливо про чоловіків-іноземців багато поганого. Не оцінюйте людину за коліром шкіри чи місцем народження, цінуйте її за те, якою вона є насправді, за її розум, ставлення і щирість і ви побачите, скільки гарних людей насправді є. Гарного всім дня!
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Та я ж бачу, що вам пофіг))) Бо женетеся за мною, щоб це донести))) Дякую, насмішили.
Ні, дуже переймаюся долею незнайомої людини за тисячі км під анонімом.
Яка сприймає написане в штики; розповідає іншим, що їм робити; спілкується на межі грубіянства і перекручує слова.

При чому, відповіді не завжди релевантні діалогу. Бо тупо йде перекручування і несвідома (чи свідома) маніпуляція у діалозі.
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Удачі Вам.
Небоброїдка• 15 января 2025
Ответ дляПульт от линолеума
На цьому можна вже й розходитися. Чекаємо вашу 3ю тему.
Прям, мои мысли прочитали))
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Шахраї?
Так. Дівчата ж в минулій темі зайшли на яндекс і виклали інформацію щодо скарг на профілі з його фото. Я маю повну інформацію про людину з фото і знаю, ким він є насправді.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна

Я чогось так одразу і подумала, що не переймаєтесь) Скажіть, а тут нормально колись люди відповідали? Я жодного разу не бачила такого. Завжди зайдуть і обплюють з ніг до голови. Ви почитайте, шо пишуть - вони все знають, це шахрай, я Наташа і не розумію ні-хрі-на, а вони, бач, розумніші, досвідченіші і взагалі все про всіх знають. Хіба я помиляюсь? Я вважаю, що точно описала атмосферу будь-якої теми, окрім тем ’погадаю безплатно’. Тут можна розраховувати на нормальний діалог, щоб тобі не розказали, що ти дура і вижила з розуму і в житті нічого не тямиш? От задумайтесь і стає ясно, чому я відповідаю в тон таким коментарям.
Небоброїдка• 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Шахраї?
Прям оговорочка по Фрейду))))
ЭтаваНиМожетБыть• 15 января 2025
Вы очень агрессивно отвечаете. Вас что-то триггерит в этой ситуации? Потому-что Со стороны она выглядит странно и неприятно. Мужчина по причине того что не уверен в себе (с его и ваших слов) обманул, потом извинился и сейчас у вас любовь. Непонятно зачем обманывать если не иметь скрытых мотивов. Единственное что могла бы понять - инвалид или калека. Национальность и даже возраст это не причина.
Но дело ваше.
Вакцениро Вона• 15 января 2025
Мошенник понял,что приклеенная голова не прошла и решил зайти с другой стороны )).
Увидел,как вы в него вцепились ( мёртвой хваткой) и теперь играет рубаху-парня, широго и открытого.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Но дело ваше.
А ви не помітили ще дещо? Наприклад, які коментарі? Чому ви вважаєте, я маю терпіти, коли мені таке пишуть? Ні, ви перекручуєте. Я йому сподобалась і він вирішив познайомитися. Сам він через те, що певно якась дамочка пройшлася по самооцінці, просто не впевнений був в тому, що я не зроблю так само, не придумав нічого кращого, як узяти чуже фото. Це все, що він зробив. Все, що розповідав про себе - правда. Але, в процесі спілкування він впевнився, що не всі жінки принижують чоловіків, проходяться по їх самооцінці. Ні, він не інвалід. Нормальна людина.
Вакцениро Вона• 15 января 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Но дело ваше.
Там, вероятно, афроамериканец из Нигерии, где развод поставлен на поток.
Ничего он не стеснялся. Просто его разоблачили, а он не растерялся ).
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Я ні в кого не вчіплялася. Не маю такої звички
Вакцениро Вона• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Играл 60-летнего, тк занижена саиооценка? И что это ему давало? Ответ - ничего.
Вы хоть сама себе верите.
Думаю, что нет.
Чалдини в книге психология влияния описывает секту, которая привлекала новых адептов, таким образом усиливая собственную веру.
Вот вы об этом.
Тащите сюда и хвалите его, тк вам нужно подтверждение.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Окей, дівчатка, баночки для скиду яду у вільному доступі. Ні в чому собі не відмовляйте))) А я піду відпочивати. Гарного всім настрою!
Na kablukah• 15 января 2025
Я помню Вашу тему.
Извините, но о каких личностных положительных качествах мужчины может идти речь, если он разводит наивных женщин на деньги?
Для меня это сюр.
Надеюсь,что это выдуманная история.
Карма хамелеона• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Національність значення не має, шановна. В кожній нації є хороші і погані люди. Я ціную людей за їх якості, а не за колір шкіри чи расову приналежність.
Авторе, відкрийте очі, поки той муслім вас в якусь халепу не виягнув… вони стелять гладко, але потім спати дуже жорстко буде.
мадамГрицацуева• 15 января 2025
Ответ дляМаксХмара
Так ви вже зустрічалися , проводили разом час? Чи як то все ви про нього дізналися?
Просто скаммер пишет Ай лав ю и гуд монинг
Ждёт момента на бабло кинуть )))
мадамГрицацуева• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Я бачу людину щодня. І стосунки в мене були і чоловіках і в людях я розбираюся краще за інших.
поэтому на лохотрон с ’американским генералом’ ведусь как кошка
мадамГрицацуева• 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Напишіть, будь ласка, яка у Вас різниця у віці і скільки йому років?
Років 60?
Судячи з фото.
то вообще чужое левое фото.
мадамГрицацуева• 15 января 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Араб? Турок? Скільки років?
та негры скаммят постоянно. чувак профи, скоро его обворуют или еще то-то. попросит помочь материально ))) автор конечно же поможет
он же её любит!
Там все розмивчато• 15 января 2025
Господи, автор, не можна вірити всьому що пишуть і показують в інтернеті. Сподіваюсь до вас розум повергеться швидко. Ви певно новенька на с/з, таких зразу бачать шахраї.
мадамГрицацуева• 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Інша віра ..., інша культура ...
И ничего такого тут нет, это не сон и не бред
Ты не бойся, он хороший, хоть на нас и непохожий

Непохожий на тебя, непохожий на меня
Просто так прохожий - парень чернокожий

Ты боишься всего, а тут ужасного нет ничего
Просто парень, как парень, только малость темноват
А бывает южней, один другого темней
Там, где пальмы растут и бананы, и агат

Кастрюлька• 15 января 2025
А какой цвет кожи у него?))) и как он выглядит?
Карапулька• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Дам вам пораду - не читайте. Попередню тему недалекі жіночки перетворили бозна на що, бо знають, як іншим краще жити, що робити і що всі чоловіки, вибачте, козли. Але мені щось попадаються лише гарні люди і гарні чоловіки.
Лише гарні чоловіки? І саме тому ви у пошуках чоловіка?
Всех в сад• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Так, я його тролила, це правда. Він визнав, що фотошоп то не його і вибачився. Але потім розповів про себе і свою сімʼю, чим займається насправді і чому так вчинив.
А чим займається насправді?
Зроблено у 80-х• 15 января 2025
Зашла в тему и вдохновилась автором!
Этой замечательной счастливой женщиной, излучающей добро и любовь окружающим.
Наконец то она встретила достойного мужчину.
Совет да любовь.
АфродитаПетровна• 15 января 2025
Всё не читала…. Этот хороший человек деньги ещё не просил? С родственниками его все хорошо? Дорогие подарки которые нужно оплатить не высылал? Ой автор, я сейчас подсела на видео с разводами людей на деньги с сайтов знакомств ди а вообще… это капец. А ваш если начал с обмана то нечего хорошего не будет
Луноходик_Ик• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Баночка сейчас Вы для своего мнимого кавалера. Если Вы думаете что к Вам сюда кто то приедет - наивная. Ну разве что Вы ему деньги вышлете
Зараз на дієті• 15 января 2025
Ответ дляМаксХмара
Ви серьозно зараз оце все пишите, чи тролите нас?))
Ви не бачили людини, і вважаєте його гарним у всіх сенсах?
У вас взагалі були колись стосунки, ви добре в чоловіках розбираєтесь?
Попередню тему не читала.
Как раз про таких, как Вы, автор и написала).
’Попередню тему не читала’. А может стоило?

Не читал, но осуждаю ©
Зайканалужайке• 15 января 2025
Автор,он понял, что вы на крючке, и придумал другую историю. Ждите...
Недавно попалась история, как мошенники притворились больным Бредом Питом и женщине промыли мозги и она поверила.Потеряла все свои сбережения.
Почему не найти ( даже на СЗ) кого то реального, кто рядом( в твоей стране/ регионе и ТД)?
Зайканалужайке• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Ви ніколи в житті не робили помилок? Людина просто невпевнена в собі, мала на то певні підстави. Доречі у цій темі таких підстав сидить багато, які занадто впевнені в собі і змішують інших з брудом.
А чому він вибрав для фотошопу саме того чоловіка( фото якого фігурують в інтернеті, як фото які використовуються для розводу на гроші)