Баба_Воля• 15 января 2025

Продовження теми про кривий фотошоп і чоловіка

Ось моя попередня темка, де я питала про фотошоп і хотіла трішки підняти вам настрій. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3649014 Коментарі були різного характеру, зокрема, казали, що це просто заради грошей і я себе не поважаю і я закрила тему. Але деякі дівчата просили написати, чим усе скінчиться. Так от, поки ми спілкувалися, цей чоловік дійсно, закохався в мене, хоча багато хто казав, що це маячня. Перше, що він зробив, - вибачився, що писав через фальшивий профіль. Я йому одразу сподобалась, але він не був впевнений в тому, яким буде моє ставлення до нього, тому так вчинив. Розказав усе про себе і вислав своє реальне фото. Телефонує щодня по відеозвʼязку. Кожен ранок я отримую від нього повідомлення з побажаннями доброго ранку і компліменти. Має вищу освіту, працює. Він дуже розумна людина і багато читає, гарно готує, пише картини і має гарний смак в музиці. Ви спитаєте, до чого ця тема? Ця тема для тих, хто звик позаочі наговорити про людину і особливо про чоловіків-іноземців багато поганого. Не оцінюйте людину за коліром шкіри чи місцем народження, цінуйте її за те, якою вона є насправді, за її розум, ставлення і щирість і ви побачите, скільки гарних людей насправді є. Гарного всім дня!
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Ответ дляМаксХмара
Вибачте, треба відразу писати діагноз. Я вважала , що спілкуюся з психічно здоровою людиною.
Я більше вам не пишу, щоб не нервувати, краще заспокойтеся.
Хм.
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Ответ дляМаксХмара
Я мовчу))))) чесслово.
)))
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Нормальний чоловік не буде починати знайомство з чужими фото, і вішати лапшу про невпевненість в зовнішості. Якщо в нього нема ока, чи опіки на все обличчя, чи заячья губа, тоді б я повірила. А так я ви пишете, що він симпатичний, то він просто віша лапшу. Але ви це зрозумієте пізніше.
Є різні чоловіки. Є різні жінки. Не кожен чоловік наважиться підійти і познайомитись до жінки, яка подобається. Він зрозумів, що обрав хибний шлях і вибачився. Зателефонував по відеозвʼязку і вибачився. Вибачте, але фото виставляти не буду. Це особисте. Я розумію, хто є хто з людей набагато раніше, ніж ви думаєте. Я знала, що на попередньому фото не він і сказала прямо йому про це, але людині потрібен був час, щоб відкритись. Я поставилася до цього з розумінням. Тим більше, що тоді він попросив про це. Ваша думка, то ваше особисте сприйняття, але воно не має нічого спільного з моєю історією.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляМаксХмара
Дуже освідчена в цьому питанні. Навіть не уявляєте наскільки.
Якщо багато страждали від чоловіків, то певно, не розбираєтесь в людях. Бо з нормальним чоловіком жінка не страждає, вона кохана і щаслива. Я вам бажаю, щоб ви зустріли саме такого чоловіка і зрозуміли, що може бути інакше.
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
А у Вас у самої, напевне, чоловіків було не багато...
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Не клеїла свою чи чужу голову до зображення іншої людини? І не висилала цей шедевр зацікавленому чоловіку?
Ні.
Це трохи примітивно навіть.
Там і з віком питання до Вашого хлопця. Часто у таких випадках виявляється, що і років +10.
Інколи дорослі чоловіки роблять дивні речі, які пояснити не можуть. При цьому вони нормальні і адекватні люди. Я працювала в суто чоловічих колективах і повірте, бачила різне. Дехто питав, як з дівчиною вести себе, яка сподобалась і попередні вчини цілком нормального чоловіка були не менш дивними, ніж у героя цієї історії. Але все склалося добре у хлопця, вони навіть побралися. Так що....
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
В мене є. Але сюди викладати не буду, вибачте. В нього інше віросповідання і він був не впевнений у собі в плані зовнішності. Насправді дуже симпатичний чоловік.
Інша віра ..., інша культура ...
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Темношкірий?
ГейТуда• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Розмовляємо, є відеозвʼязок. Наразі ми в різних країнах проживаємо. Він планує приїхати
Оооо, то в нього трапиться якась прикра ситуація на кордоні/вокзалі й він попросить вашої допомоги 😁. Якщо не виявиться ’внєзапно хворим’, і подарунки теж не приймайте, якщо раптом ’вирішить прислати’. Блін ну як вчорашня, чесслово.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так начебто ж в той темі виявили що він шахрай, дівчата ще фоткі покидали
Він не знав, чи сподобається мені реальний він. В нього якась невпевненість у своїй зовнішності. Хоча в інших питаннях людина проявляє рішучість. Але це його такий пунктик. Можливо, інша жінка пройшлася по його самооцінці і це вплинуло. Тому він взяв фото з інтернету. Він розказав мені потім все.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А та людина на фото - то не шахрай, то топ менеджер компанії Делонгі груп з Італії. І він реальна людина. Спеціалізується на презентаціях кавових машин для кавʼярень. Маттео Спіранді його звуть.
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Креативненько...
Ну, хоч не зануда
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляПульт от линолеума
На цьому можна вже й розходитися. Чекаємо вашу 3ю тему.
У вас баночка для скиду яку вже наповнилася? Співчуваю.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляМаксХмара
Ми вже всі зрозуміли, що ви дуже щастлива жінка))) Нічого, може колись повезе. І все ж таки, якщо араб...будьте обережні. Будете їхати у гості з грошима, або відсилати йому, бо мама захворіла, пишіть тут, дам телефон. Поспілкуєтеся з дівчатами, які вижили.
Ні, не араб. Він приїздить. Я нікуди не їду. Дякую, мені не треба з таким спілкуватися, не потребую.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я Вас запитала, чому Ви інших повчаєте, якщо сама ж перша його тролили?
Ви перекручуєте.
В мене був гарний настрій, хотіла підняти іншим. Я бачила, що голова інша, тіло інше.. Тролила його тому, що на той момент це було доречно. Я розуміла, що на фото не він. Але розповідав він про себе. Просто він shy. Якась жінка пройшлася по його самооцінці. Але зараз ми спілкуємося нормально і він бачить, що я так робити не буду, як та жінка. Чоловік справді, непоганий. І я не перекручую. У стосунках бувають різні моменти.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляПульт от линолеума
А діти є?
Так, є.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляМаксХмара
То що ж ви зі своїм діагнозом у здорове суспільство йдете і так нервуєте? Доречі, вихід з теми безкоштовний. На все добре.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
У Вас так все пафосно...
Спецом перекручено...
Але не переживайте. Нема людей здорових, є люди необстежені.
То у вас скоро обстеження? Сподіваюсь, спеціалісти допоможуть.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляМаксХмара
Я мовчу))))) чесслово.
І я вам таки скажу, це ваше перше мудре рішення. Браво!
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Совєт да любов.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
А то вас не обходить.... я не з тих, хто женеться за кількістю, хоча не маю дефіциту в шанувальниках.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Інша віра ..., інша культура ...
Так, інша віра і культура. Але є певна схожість з нашими традиціями.
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Та мені взагалі пофіг. Як і майже всім. Повірте.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляГейТуда
Тоді я вам обовʼязково напишу, як сьогоднішній.
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
То тільки деякі переживають, щоб Ви не всунули свою жопу, куди не тра.
Але чим більше Ви пишете, тим менше переживають.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Креативненько...
Ну, хоч не зануда
Ні, не зануда. А фото цього топ менеджера шахраї використовують, бо він вміє себе подати, бере участь у зйомках, як модель. Він полюбляє рекламувати одяг італійського виробництва і дуже харизматичний. Я знаю про цього Маттео все, навіть розмір одягу))
Дуже дуже вумна• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Шахраї?
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Та я ж бачу, що вам пофіг))) Бо женетеся за мною, щоб це донести))) Дякую, насмішили.
Небоброїдка• 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Вони уміють залити у вуха.
Сподіваюся, у автора виключення з правила.
Та яке там виключення))
Скоро, скоро он у неё будет бабло просить любыми способами.
Типа, приехать же хочет, надо на билеты) потом вдруг авто авария, потом мама заболеет.
автор Баба_Воля • 15 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
А чого вони вирішили, що я, як власниця, пардон, жопи (користуюся вашим сленгом), маю наміри всунути її в халепу? Коли наше суспільство зрозуміє, що в кожної людини своя голова на плечах? Я своєю головою і мізками користуватися вмію. Людина може єлеєм мазати, але при цьому бути з подвійним дном, від якої лише хреститися і тікати треба. А є нормальні люди. І все це можна без проблем визначити по певним ознакам, спілкуючись з людиною. За своє життя я можу сказати, що ще ніколи у висновках щодо людей не помилялася.