Баба_Воля• 15 января 2025
Продовження теми про кривий фотошоп і чоловіка
Ось моя попередня темка, де я питала про фотошоп і хотіла трішки підняти вам настрій. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3649014 Коментарі були різного характеру, зокрема, казали, що це просто заради грошей і я себе не поважаю і я закрила тему. Але деякі дівчата просили написати, чим усе скінчиться. Так от, поки ми спілкувалися, цей чоловік дійсно, закохався в мене, хоча багато хто казав, що це маячня. Перше, що він зробив, - вибачився, що писав через фальшивий профіль. Я йому одразу сподобалась, але він не був впевнений в тому, яким буде моє ставлення до нього, тому так вчинив. Розказав усе про себе і вислав своє реальне фото. Телефонує щодня по відеозвʼязку. Кожен ранок я отримую від нього повідомлення з побажаннями доброго ранку і компліменти. Має вищу освіту, працює. Він дуже розумна людина і багато читає, гарно готує, пише картини і має гарний смак в музиці. Ви спитаєте, до чого ця тема? Ця тема для тих, хто звик позаочі наговорити про людину і особливо про чоловіків-іноземців багато поганого. Не оцінюйте людину за коліром шкіри чи місцем народження, цінуйте її за те, якою вона є насправді, за її розум, ставлення і щирість і ви побачите, скільки гарних людей насправді є. Гарного всім дня!
ЭтаваНиМожетБыть• 15 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
А ви не помітили ще дещо? Наприклад, які коментарі? Чому ви вважаєте, я маю терпіти, коли мені таке пишуть? Ні, ви перекручуєте. Я йому сподобалась і він вирішив познайомитися. Сам він через те, що певно якась дамочка пройшлася по самооцінці, просто не впевнений був в тому, що я не зроблю так само, не придумав нічого кращого, як узяти чуже фото. Це все, що він зробив. Все, що розповідав про себе - правда. Але, в процесі спілкування він впевнився, що не всі жінки принижують чоловіків, проходяться по їх самооцінці. Ні, він не інвалід. Нормальна людина.
Вот вы опять нервничаете. А в чем я перекрутила? Написала свое мнение и взгляд с от стороны
Пульт от линолеума• 15 января 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Как раз про таких, как Вы, автор и написала).
’Попередню тему не читала’. А может стоило?
Не читал, но осуждаю ©
А что там читать? Он ее надурил при первом знакомстве, прислал не свое фото. Там 5 первых постов и все понятно
Пульт от линолеума• 15 января 2025
Ответ дляЗайканалужайке
А чому він вибрав для фотошопу саме того чоловіка( фото якого фігурують в інтернеті, як фото які використовуються для розводу на гроші)
Он не знал, что дама сидит на советчице и ей откроют глаза.
Зайканалужайке• 15 января 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Но даме советы советчицы не аргумент...Он ведь не такой, он ее любит....
Пульт от линолеума• 15 января 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Даме приключений захотелось