Пупуговка• 15 января 2025
Ну вот , вылет Тушек, вы пойдёте в укрытие/ паркинг?
Дуняша• 15 января 2025
Авиагруппа в составе 6х бомбардировщиков Ту-95МС ПЕРЕЛЕТАЕТ через Волгоградскую область Соссии в сторону Каспийского моря.
Значит надо• 15 января 2025
Ответ дляПолуничка
Ну такой себе плюс, я в Соломенском районе живу и окна уже меняла. Выехать не можем из-за мужа, не выпускают.
Сусіди 🙏
Пупуговка
• 15 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
3 роки не ходила,а тепер піду?.На роботу піду.
Под ракетами ходите на работу?
Кумедний ґудзик• 15 января 2025
Ответ дляПупуговка
Под ракетами ходите на работу?
Звичайно.Ви ж хочете щоб у вас було тепло,було світло,газ,хліб в магазині,вода в країні.В мене те ж така робота,що ви користуєтеся її результатами щодня.
Лунтик-паунтик• 15 января 2025
Ответ дляПупуговка
Под ракетами ходите на работу?
Очень многие так. Пару раз сама попадала так, что во время обстрела была то на трассе, то в городе ехала, то была удивлена, жизнь продолжается, люди заняты своими делами.
Хочу барабульки• 15 января 2025
Ответ дляПупуговка
Под ракетами ходите на работу?
Ще й працюємо, при відсутності світла забезпечені генераторами.
Аннуитет• 15 января 2025
Ответ дляПочемучка
Йду на роботу в школу. Батьки приведуть дітей. В підвалі уроки. Душно, щось з витяжкою. Чужих не пускають. Дурдом, коли ще ’замінуванння’.
В нас просять не приводити дітей під час тривоги, всіх чекають тільки після відбою. Але якщо немає можливості залишити дитину вдома (батькам потрібно на роботу), то потрібно завчасно попередити вчителя, щоб вона встигла дістатися до школи
как тебе такое илон маск• 15 января 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ще не було пусків,так що раніше 6 обстрілу не буде
Прийшла в укриття: стою думаю тепер що нічого не буде по Києву або через години 2😂 ну так краще ніж панікувати
Ответ дляРойЛеля
Дуже зарано прийшли, певно.
Наче не раніше ніж через пів години підльот до Києва
Та мабуть що так)
Почемучка• 15 января 2025
Ответ дляАннуитет
У нас не просять, бо батькам легше так. Парти і дошки є . Але всеодно то підвал і поруч об´єкт...
Патриоточка• 15 января 2025
Вчора тільки побачила новину що за наказом Сирського хлопців з ппо які не одну ракети збили забирають в піхоту. Так і подумала про обстріл скоро. Як це все дістало ((((. Може то імітаційні пуски?
Лівий Локіть• 15 января 2025
Є хто з Броварів?
Ви чули вночі якийсь скажений шахед?
Я вже не вперше їх чкла і роздивлялась як летіли.
Але цей якийсь був інший.
Дуже низько, дуже швидкий як ракета зі свістом і такий дивний звук і голосний . Геть відрізняється від попередніх. В мене аже було враження, що секунда в він в домі моєму.
Я спокійно давно відношусь до шахедів, але прямо перетіліпало мене
Ви чули вночі якийсь скажений шахед?
Але цей якийсь був інший.
Доставучая• 15 января 2025
Ответ дляПатриоточка
Вже спростували це
Аннуитет• 15 января 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Є хто з Броварів?
Ви чули вночі якийсь скажений шахед?
Але цей якийсь був інший.
Ви чули вночі якийсь скажений шахед?
Але цей якийсь був інший.
Я не з Броварів, але над нами пару ночей тому теж таке скажене пролетіло. Дуже швидко і низько, вперше таке чули
Патриоточка• 15 января 2025
Ага, імітаційні. Вже летять перші. Росіяни нелюди, коли ж ви зникнете з планети. Ото ж вставало рано і йшло пило каву сідало в той літак, нажало пуск. Щоб йому .
Лівий Локіть• 15 января 2025
Ответ дляАннуитет
Нові якісь підараси вже закупили
Патриоточка• 15 января 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Нові якісь підараси вже закупили
Думаю склепали. Санкції діють, ага, ага.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 января 2025
Ответ дляДоставучая
Вже спростували це
Забирають в піхоту
Лівий Локіть• 15 января 2025
Ответ дляПатриоточка
Я на початку війни візуалізувала, що це ненадовго і скоро наші спецслужби знайдуть кожного за кермом тих літаковбивць. А ще уявляла буде як в кіно, що знайдуть якісь активісти і сім´ї їх нелюдів і вб´ють їхніх самок і потомство.
Красиво в моїй голові це все було.
А нє....животіють дальше, народжують потомство
Красиво в моїй голові це все було.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 января 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ні, я зараз піду в басейн та спа. Перший раз чи що?
О 6 ранку спа? 😄