Пупуговка• 15 января в 02:51

Ну вот , вылет Тушек, вы пойдёте в укрытие/ паркинг?

как тебе такое илон маск• 15 января в 06:15
Ответ дляКумедний ґудзик
Звичайно.Ви ж хочете щоб у вас було тепло,було світло,газ,хліб в магазині,вода в країні.В мене те ж така робота,що ви користуєтеся її результатами щодня.
Бережіть себе
Лівий Локіть• 15 января в 06:15
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
О 6 ранку спа? 😄
Красіво жить не заборониш)
Да_Я_ТакаЯ_• 15 января в 06:15
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
О 6 ранку спа? 😄
Так, я в готелі зараз. У 7 відкривається спа.
неДодекаэдр• 15 января в 06:16
Тільки прокинулася, від тривоги. Блін, дитина із пневмонією, куди йти?
За ким я буду?• 15 января в 06:16
Ні. В ліжку. Моніторю. Але я в безпечному відносно регіоні живу. Тому якось особливо не звертаю увагу на це
Патриоточка• 15 января в 06:17
Ответ дляЛівий Локіть
Я на початку війни візуалізувала, що це ненадовго і скоро наші спецслужби знайдуть кожного за кермом тих літаковбивць. А ще уявляла буде як в кіно, що знайдуть якісь активісти і сім´ї їх нелюдів і вб´ють їхніх самок і потомство.
Красиво в моїй голові це все було.
А нє....животіють дальше, народжують потомство
У мене в голові на початку війни теж таке було. Я навіть готова була піти в якісь такі служби. Але вагітність вирішила все по іншому. А брат от пішов в ссо при гур. Тепер переживаємо за нього.
Лівий Локіть• 15 января в 06:18
Ответ дляПатриоточка
Розшифруйте що таке ссо
Коржик• 15 января в 06:18
Ніби немає толком пусків.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 января в 06:18
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я би спала)) яка ви молодець, в готелі, скоріш за все у відпустці так рано стаєте
Патриоточка• 15 января в 06:19
Ответ длянеДодекаэдр
У нас теж нема куди йти. І маленька дитина. Підемо у ванну.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 января в 06:19
Ответ дляЛівий Локіть
Розшифруйте що таке ссо
Сили спеціальних операцій
Патриоточка• 15 января в 06:19
Ответ дляЛівий Локіть
Розшифруйте що таке ссо
Сили спец операцій
Да_Я_ТакаЯ_• 15 января в 06:20
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так, зараз у відпустці. Приїхали святкувати моє день народження, вчора було.
Взагалі кожного дня на роботу у 5:30 встаю, тому звикла рано прокидатися.
автор Пупуговка • 15 января в 06:24
Ещё и калибры
В моїй хаті моя правда• 15 января в 06:26
Ответ дляКоржик
Ніби немає толком пусків.
Є
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 января в 06:27
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Вітаю!
Пошаманю• 15 января в 06:27
Уже в укрытии, судя по количеству и качеству, утро обещает быть ’весёлым’. Первый раз за зиму с дочкой тут одни. Ну лучше так.
Дуняша• 15 января в 06:28
Відбулись пуски Калібрів. До кордонів України долетять біля 6:50!
В моїй хаті моя правда• 15 января в 06:28
Ответ дляПошаманю
Ага, все можливе пустили((
автор Пупуговка • 15 января в 06:29
Блин я не пошла сегодня в укрытие думала что там тех ракет, а они весь мотлох свой запустили(((
В моїй хаті моя правда• 15 января в 06:30
Ответ дляПупуговка
Я думаю ше й орєшнік буде. З 13 по 18 обіцяли сукі
Йосип_молодий• 15 января в 06:30
Не ходим, укрытий рядом нет, метро тоже, сижу и мониторю, куда летит ((
из желе я• 15 января в 06:31
Ні, ховатися нікуди, мої сплять, а я каву зробила, бо попередили про можливі відключення
Да_Я_ТакаЯ_• 15 января в 06:31
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вітаю!
Дякую ☺️
Накладні мюслі• 15 января в 06:32
Ответ дляКумедний ґудзик
У вас пʼять робіт ?
Дюймовочка• 15 января в 06:33
Ответ дляМеня много
Зато не надо суетится. Те кто рядом с метро подземным бегают туда постоянно. Не представляю сколько надо энергии постоянно собираться и ходить в метро и высиживать там. Уже если так боятся то лучше совсем наверное выезжать заграниицу. У меня такая семья знакомая. Они так боялись с первых дней. Ну просто паника какая то у них была. Бегали в какое то убежище неприспособленное с запахами ... Сидели там несколько дней. Посваливали давно. Уже наверное сюда жить и не вернутся. Может и жилье продали уже. Но они и до войны рассматривали вариант уезжать.
Ну что? Получили дозу приятности, что принизили страхи других? Теперь и самой меньше страшно стало?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 января в 06:33
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
В грудні теж обіцяли. Немає ніяких збігів з тим, що обіцяють. Не накручуйте себе
В моїй хаті моя правда• 15 января в 06:34
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
По Дніпру було
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 15 января в 06:35
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
По Дніпру було
Було без попереджень, а потім вже пішло орішник-орішник. Раніше назви такій ніхто не чув
из желе я• 15 января в 06:35
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
По Дніпру було
Тоді не обіцяли