Добрий день, порадьте, будь ласка, які каструлі купити взамін емалірованим, щоб можна суп сберігати і картоплю пюре робити, або блендером суп збити. Дякую
Престидижитатор• 15 января в 11:16
Ответ дляПешитеБесАшипок
Суп теж можна.
Можна, але мені незручно
Пополняю_Карму• 15 января в 11:28
Если деньги есть, то немецкие, с толстым дном - не пригорают.
И скороводы тоже (но это отдельный разговор).
Но и чтобы это было б оригиналом.
И чтобы на днище был значок, производитель и маркировка вариантов использования.
Если у вас газ плита, не забудьте докупить рассеиватель пламени, что защитит вашу утварь и продукты от пригорания.
Но и чтобы это было б оригиналом.
Мандолина Бу• 15 января в 14:22
Ответ дляJuliia30
Вибачте, не розумію вас і не маю бажання, пишите не по темі, бувайте на болотах!
Шо ви не розумієте? Що не всі українці вважають мову солов´їною?
Груба кажу, мова звучить. Тай слово не українське. Як вийшло.
А як і рюкзак і тощо , німецьке. 👎
Ответ дляМандолина Бу
А як і рюкзак і тощо , німецьке. 👎
1. Тут не мовне питання розглядають.
2. Такі вони українці, а яка вам соловїна, та що на болотах??
3. В мовах багато запозичених слів, вчіть історію + до мови.