Молчавочка• 27 декабря 2024
Сухі гриби в суп.
Добрий вечір, хто з грибами на ти, дивіться, купила сушені білі гриби, перемолола майже в муку , а тепер думаючи можу я її додавати у вже готові страви, наприклад в суп просто притрусити?
Молчавочка
• 27 декабря 2024
Просто в мене дитина 4 років, і у кастрюлю не хочу бо дитина не їсть грибів, та і я не хочу давати, запах грибів не любить.
Играю у края• 27 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
Автор вас не бентежить що дітям гриби не потрібно давати років до 7?
Старайтеся хоч трохи прислухатися до побажань дитини.
Копуша• 27 декабря 2024
Ответ дляОтчебучкина
Так, додаю й в суп, в картоплю
Просто притрушуєте сирими сухими грибами?
Я добавляю в суп, але я їх варю
Отчебучкина• 27 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
Автор й хоче дослухатися, хоче додавати собі в страву
Отчебучкина• 27 декабря 2024
Ответ дляКопуша
Я добавляю в суп, але я їх варю
Ні, варю, тушкую, запікаю
Молчавочка
• 27 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
А ви уважно читайте, я ж написала, що дитині не хочу ці гриби, тому і створила тему щоб запитати.
МУСЯкомарова• 27 декабря 2024
Зазвичай гриби для сушки не миють, тому їх вимочують потім довго. А ви перемололи просто сушені гриби і сирі хочете в суп додати?
TANYA 0 0 0 0• 27 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Тільки про це хотіла написати, що перед сушкою гриби не миються
БоХатая• 27 декабря 2024
Ото люди ризиковані. Я живучи в Карпатах ніколи б не купила грибів в чужих.
Хоч сама не збираю
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
А грибы нормально чистятся после отмачивания? Это же ещё больше геморроя.
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
По идее, если грибы не мытые, то самое плохое, что может случится, что попадёт песок. Если автор добавит грибы в суп и проварит, пудра же тоже пройдёт термическую обработку.
МУСЯкомарова• 27 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Що чистити в засушених грибах? Їх вимочують і миють. А чистять ще сирі перед сушкою, але не миють.
Белая и пушистая• 27 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
взагалі-то до 12. немає ще ферменів для переробки
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляMurzeelka
Я замачиваю сухие белые грибы на ночь. Потом отвариваю . Отварные грибы- в борщ или в другие блюда.
А отвар-замораживаю. На его основе делаю соусы. Для пасты, гречаников, тефтель.
Пробовала добавлять грибную пудру. Не то.
Допустим, вы замочили грибы и они постояли ночь. Эту воду слить, залить их свежей, если я правильно поняла. Потом варите. Нужно ли сливать последнюю воду или та, в которой варили идёт на готовое блюдо?
Ответ дляНе боюся осуду
Я не сливаю первую воду. Я ее замораживаю. Она- самая насыщенная
Молчавочка
• 27 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Вже варю, доварюється суп, це правильніше.
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляMurzeelka
Это та, в которой варили? Я правильно поняла?
Молчавочка
• 27 декабря 2024
Ответ дляКундалина
автор, вы походу испортили грибы
Не зіпсувала, мені аби пахло.
МУСЯкомарова• 27 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
Звісно, потрібно проварити)
Молчавочка
• 27 декабря 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Ви знаєте там після вимочування черви спливають, раніше я вимочувала, тому вирішила не псувати враження і просто перемолола.
МУСЯкомарова• 27 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
Я вже не хотіла писати за це).
Муууумие• 27 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Я вже не хотіла писати за це).
Серьезно? Есть червяки? Думала, грибы перебирают...
Не боюся осуду• 27 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Конечно, есть!!! Польский гриб очень червивый. Я по не знанию так выбросила нормальные грибы. Думала, что им хана, раз там червяки.
МУСЯкомарова• 27 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Вы собирали грибы? Увы, особенно в летних много. Осенью почище. Когда сам собираешь, конечно стараешься червивые выбросить, обрезать, а те кто на продажу, никто ни гарантирует что он чистый абсолютно.