барабанщица• 15 января 2025
Стоит ли ехать в Польшу?
Стоит ли сейчас уезжать в Польшу?Есть ли какие-то выплаты сейчас вновь прибывшим?Мы харьклвчане,впо. Сил платить за аренду на зу уже нет ..Цены конские.к тому же те же тревоги,обстрелы есть и тут.Почему не уехали раньше?Муж был невыездной. И все таки надеялась вернуться домой.И есть ли какие-то перспективы для людей 35+в Польше?Знаю что цены там тоже немаленькие на аренду.Детей нет,есть кот) На счёт детей,тоже хочу,пора,но ситуация в стране останавливает.
Птица секретарь• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
Как это не было выплат?были мне рассказывали что платили весь 22 год
Была разовая выплата 300 злотых (копейки и ее еще дождаться было нужно) и 4 месяца платили полякам, у которых жили украинцы, по 1200 злотых, если не изменяет память (за это поляки должны были кормить наших). Еще можно было оформить на детей 500 злотых в месяц и кому повезло помощь от ООН, трехразовая.
барабанщица
• 15 января 2025
Ответ дляСало не люблю
У Німеччину їдьте, поки можна.
Только не Германия((
Всім шампаньського• 15 января 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Не от большого ума
Сами себе лайк поставили?)) видимо от большого ума)))
Повторюсь, мне как соловью ваше мнение
Белая и пушистая• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
У кота есть документы,титры,чип,сертификат.
Работа либо удалённо,либотя не знаю...на физическую работу я не тяну
В основному всі українці без знання мови йдуть на фізичну роботу.
Злюка бобер• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
Вот это похоже на то что мне рассказывали
Ну от порахуйте, щоб піти на касу в бедронку(польське атб) треба хоч мінімальне знання мови, інші варіанти робіт без знання мови це заводи по 12-14 годин на ногах
При цьому ЗП буде, як в бедронці на касі і сил та часу вчити мову не буде
В 2022 зп в бедронці була від 21000, і оренда тоді була 21000
Тобто, якщо ваш чоловік, не супер мега розробник в ІТ, чи якась інша робота, яка дозволяє одразу заробляти йому від 2500$, то ви вдвох зароблятимете сумарно на оренду і мінімумальне прожиття на вас двох без дітей і тварин
Вам буде вистачати відкласти копійки, які раз на рік впливатимуть на стоматологію чи іншу медицину перші 2-3 роки. Далі буде трохи легше. Через 5 років більше -менш буде але про дітей у такому разі вам точно варто забути
Бо 1 дитина означає виплату 500злотих, що повністю покриває мінімальні потреби дитини але вибиває одного працюючого з роботи і ви фінансово не витягнете
Пліткарка• 15 января 2025
Ответ дляBombastic
Так дешевле все. Навіть косметологія вже така як у нас в Україні. Медицина нормальна і доступна. У мене страховка і по страховці хороший сервіс медичних послуг.
Але не в карман платиш як у нас, а реально.
Що може сказати, ресторани дорогі. Якщо хороший ресторан то ціни дорого.
Паливо як у нас по ціні, продукти дешевше.
Квартиру також можна знайти до 20 тисяч. ( звісно не Варшава і не Краків)
Але краще, спокійніше, доступніше.
Яка у Вас страхова?
Всім шампаньського• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
Только не Германия((
Там дисциплина, да
Зато выплаты есть, как вы хотите))
Марафетчица• 15 января 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Окрім Варшави є багато невеликих містечок де оренда буде до 2000зл. Ви ж не на офісну роботу розраховуєте? А підприємства де є робота для українців вони зазвичай в столиці не розміщені.
Це так, але і шанс знайти роботу теж набагато нижчий
Птица секретарь• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
По жилью вам написали, открываете польский олх и смотрите предложения и цены. По работе можете на фейсбуке подписаться на группы городов (например, украинцы в Познани), где хотели бы жить, там постоянно пишут предложения, но в основном это заводы/фабрики и физический труд. Сами поляки уезжают на заработки в Германию, Ирландию.
ВыФсеВрете• 15 января 2025
Ответ дляПростоваля
В моєму місті на ЗУ від 5 тис можна знайти норм житло, слава Богу обстрілів не було від початку, але і місто маленьке, з роботою важко. В Польщі точно нема що робити, які знайомі там були від початку повномасштабної то всі розїхались, хто до Німеччини, Дінії, Голандії, Чехії. В німеччині подруга дуже задоволена, але вона там вже два роки, мову вивчила, роботу знайшла. В Голандії важко треба працювати, але реально жити нормально.
За 2 года с 0 выучить немецкий, да еще, наверное, на уровне B2-C1? - ай да молодца знакомая ) Автор, на кого это рассчитано, на тех, кто никогда не учил иностранный язык?
Птица секретарь• 15 января 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Сейчас 800 зл. на ребенка.
барабанщица
• 15 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Сейчас 800 зл. на ребенка.
Если единоразово то это ни о чем.погоды не сделает эта выплата
Злюка бобер• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
Откуда вы?
В тому ж передмісті Києва ви сходу знайдете обидва роботи на 20+ і це уже 40 сімейного бюджету
Оренда з комунальними 10
30 лишиться
Ви кажете, що загалом хотіли б дитину і плануєте але трохи треба відкласти. Щоб знати чи є у вас час зачекати ви можете зробити на початку циклу Узі транснаціональне(подивляться чи немає новоутворень, чи ок ендометрій, показують скільки антральних фолікулів)+ здати АМГ. Може у вас уже немає часу в запасі?(Регулярні місячні не означає наявність овуляції і взагалі не гарантія)
Оренда з комунальними 10
30 лишиться
Птица секретарь• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
Каждый месяц. Плюс какие-то деньги на садик и скупиться к школе (у нас и этого нет).
барабанщица
• 15 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
А если ежемесячно то в принципе ок
Не будь КакСвета• 15 января 2025
Как по мне, Польша комфортная и удобная страна для проживания и развития. Живу 5 лет, все отлично
Птица секретарь• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
А если ежемесячно то в принципе ок
Ну самая большая статься расходов это жилье, конечно. Еда, обувь/одежда как здесь, если не дешевле. Одному работающему (украинцу) там не прожить, двум вполне.
Злюка бобер• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
Удальонка може бути але це ви її маєте уже зараз мати і тільки тоді можете на неї розраховувати там.
Чоловік сам потягне без вашого доходу вас 2 утримувати?
ВыФсеВрете• 15 января 2025
Ответ дляЧу Ча
Вы в Польше живёте? Я да. И могу сказать, что тут совсем не дешевле.
Мне вот коллега, дочь которой живет в Польше с конца 21 года и которая сама с ней прожила полгода, рассказывает, что все в 10(!) раз дешевле и дочь ей присылает даже мясо в Украину, ибо оно вкуснее и намного дешевле.
Я из последних сил сдерживаюсь, чтобы не собрать чемоданы и рвануть из Днепра в этот источник дешевизны.Ну, и дочь, конечно же, за 3 года выучила язык на таком уровне, что никто не верит, что она украинка )
Злюка бобер• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
А если ежемесячно то в принципе ок
Дуже ок, але ця виплата криє рівно мінімальні потреби дитини
От і розраховуйте, що вам із чоловіком треба приблизно така ж сума (у вас менше іти е на взуття/одяг та іграшки але більше на м´ясо, каву, шоколад і бензин) от і виходить 1600 на дорослих треба на закупи(це без розваг, ремонту авто і т.д.)
Кіт взагалі золотий буде
ВыФсеВрете• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
Только не Германия((
А что делать в Польше, учить польский, который, простите, нафиг не нужен, если ты не планируешь там навсегда осесть? Одна семейная пара со взрослым сыном снимает дом за 38 тыс. грн в Зелёной-Гуре, но они переехали лет 5 назад и у них были деньги на открытие собственного салона красоты, плюс ребенок работает в сфере айти, а те , кто спасался от войны и не имел нормального дохода, работает по 12 часов на заводах , отдавая всю зарплату на жилье.
Inconvenient• 15 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
я учила, окружение мое учило, том числе и немецкий, вполне реально, если человек не тупой. Еще и работали при этом.
барабанщица
• 15 января 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Тут его одной зп хватает на необходимое. Там-не уверена что хватит
Пописанная парта• 15 января 2025
Впала вам та Польща. У мене і питання за неї не було. Оберіть іншу країну. Я в Чехії вже скоро 3 роки. Але у мене діти. З бездітними тут не панькаються. Але якщо тут народите, то до 7 років дитини вам обом платитимуть страхову з дитиною. Виплати є, але будуть залежати від доходу родини. Новим біженцям надають безкоштовне житло на 90 днів. Це буде якийсь гуртожиток.
размахер• 15 января 2025
Ответ длябарабанщица
Мы за 15к имеем дом в котором ремонт 2000г. ,печка жуткая,мебель советская...и тут везде +-такое.
’Тут’-це де конкретно?
Семенівни сусідка• 15 января 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ось відкрила ціни на сьогодні. М´ясо по акції за 8 .50. картопля 1.50. Там де олія 2 літрова, масло. От і рівняйте. Звісно зараз напишуть що це по акціях. Так, це по акціях, але ці акції міняються по два рази на тиждень по магазинах. Бедронки і лідли на кожному кроці, і по таких цінах можна купити де хочеш і коли хочеш . Множити їхні ціни на 10 і буде наша