Чемодан-Вокзал-Майами• 15 января 2025

тільки не ржіть)

перший раз тему про тиск створюю якщо що)
дівчата, тиск піднявся (третій раз в житті, але це відчуття ні з чим не сплутати, поміряла і для мене на 20 поділок вище за норму).

так питання в чому - може бути нудота при високому тиску?
Moon shine• 15 января 2025
У мене нудота аже при тиску 130-135.при 140 ригаю.бо робочий тиск 110-115. Тому так. Це одна зознак високого тиску.
Moon shine• 15 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Если выше 140 то да
Нет.
Ніка Найз• 15 января 2025
Ответ дляMoon shine
Нет.
Автор! Какое нижнее давление?
Аннуитет• 15 января 2025
Ответ дляЗ царем в голові
130 незначительное отклонение от нормы.От него не будет таких симптомов.
#врач
У мене при 140 микро инсульт був. Так що все може бути .
Moon shine• 15 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Автор !верхнее 130
сколько нижнее?
Якщо в неї робочий тиск 110.нудота забезпечена. Я маю таке саме
ЗавЛабСнаб• 15 января 2025
Не вздумайте пити буряковий сік, ще й стакан! Це небезпечно! Його ложками приймають. Свекр так інсульт отримав, тиск був високий, він випив стакан бурякового соку, тиск різко знизився , свекруха вернулась а він сидить уже слюна тече.
Ніка Найз• 15 января 2025
Ответ дляАннуитет
Может, но это надо иметь такие гнилые сосуды, что в 90 лет не у каждой может быть!
Moon shine• 15 января 2025
При 130 п´ю каптопрес половину.це буває 2 р на рік. Бо нудить страшенно і голова розколюється.
Ніка Найз• 15 января 2025
Автор! Какое нижнее давление?
Moon shine• 15 января 2025
Ответ дляЗ царем в голові
#врач
Неважный вы врач, скажу я вам. У меня при 130 тошнит. Если выше-начинается рвота. 130 для меня высокое давление
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 15 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Автор !верхнее 130
сколько нижнее?
нижнє 90.
130 для мене це високе. моя норма коли мені ок - 100, ну максимум 110
Аннуитет• 15 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Не знаю,але в мене літало віт 70 до 140 за минуту. Бідні дівчата зі скорої думали що мені хана,сутки в бреду була .
Кудлата хмаринка• 15 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Нічим
Хіба випити стакан соку бурякового і зробити масаж шиї у напрямку від голови
Чай зеленей хорошо снижает
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Покладіть до ступнів гарячу грілку, або пляшку з гарячою водою
дякую!
чоловік відправив ноги парити, наче легше стає
Ніка Найз• 15 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
нижнє 90.
Сначала Вам надо к невропатологу, потом по необходимости к кардиологу!
Дякую_аж_підскакую• 15 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
от халепа( по відчуттям наче от от буду блювати.
а чим його збити підручними засобами? бо немає нічого. не страждала раніше таким
У мене буває такий стан, що голова розколюється, нудить.
Доводиться викликати рвоту за допомогою двох пальців. Потім пʼю кефір і Німесил. Трохи допомагає.
Ніка Найз• 15 января 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А нимесил зачем?
Всюди влазю• 15 января 2025
Ответ дляКумася
Люди з низьким тиском часто з віком стають гіпертоніками. Треба моніторити тиск.
А з яким віком?
viter33• 15 января 2025
Ответ дляЗ царем в голові
#врач
Це за умови, якщо у пацієнта нормальний 120/80
Бо може бути нормальний - значно нижчий і тоді верхній 130 - катастрофа за відчуттями
# не лікар
Moon shine• 15 января 2025
И да сби вать обязательно. Небольшой дозой. Иначе организм привыкает и будет постепенно повышать сам.13е.140.это мне кардиолог сказал.сбивать и не терпеть. до норм.рабочего давления.тошнить не должно!
Всюди влазю• 15 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
дякую ❤️
Не помирайте тут тіки кожного дня ))
Ответ дляВсюди влазю
Не помирайте тут тіки кожного дня ))
сподіваюсь шо це разова акція 🤣
фотки з тонометром точно не буду викладати, бо в мене не автоматичний а такий с фонондоскопом, не сфоткаєш 🤣
Ответ дляНіка Найз
панічна атака могла стати причиною високого тиску? але панічка закінчилась, а тиск десь через годину-півтори піднявся
Дякую_аж_підскакую• 15 января 2025
Ответ дляНіка Найз
А нимесил зачем?
Бо голова розколюється, дуже болить.
Стає легше.

Тиск піднімається на грамину. З 110 до 120.
Ніка Найз• 15 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
да вполне
дякую всім за відповіді ❤️
СМСница• 15 января 2025
Попарьте ноги в несильно гарячей воде в тазике. Я так делала когда кормила грудью, потому как ничего пить нельзя было. Попустит
Міні-бікіні• 15 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
дякую всім за відповіді ❤️
автор,только не смейтесь,этот способ работает на 200 процентов. носочки хб намочите в уксусе,отожмите ,наденьте на ножки,а сверху пакет майка завяжите и полежите,минут через 15 опустится до нормы.
СМСница• 15 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Саме пісьла ПА в мене і піднімався
Ответ дляСМСница
дякую! вже попарила ноги, правда в гарячій воді 👀 стало легше.