Чемодан-Вокзал-Майами• 15 января в 18:47

тільки не ржіть)

перший раз тему про тиск створюю якщо що)
дівчата, тиск піднявся (третій раз в житті, але це відчуття ні з чим не сплутати, поміряла і для мене на 20 поділок вище за норму).

так питання в чому - може бути нудота при високому тиску?
Moon shine• 15 января в 18:58
У мене нудота аже при тиску 130-135.при 140 ригаю.бо робочий тиск 110-115. Тому так. Це одна зознак високого тиску.
Moon shine• 15 января в 18:59
Ответ дляНіка Найз
Если выше 140 то да
Нет.
Ніка Найз• 15 января в 18:59
Ответ дляMoon shine
Нет.
Автор! Какое нижнее давление?
Аннуитет• 15 января в 18:59
Ответ дляЗ царем в голові
130 незначительное отклонение от нормы.От него не будет таких симптомов.
#врач
У мене при 140 микро инсульт був. Так що все може бути .
Moon shine• 15 января в 19:00
Ответ дляНіка Найз
Автор !верхнее 130
сколько нижнее?
Якщо в неї робочий тиск 110.нудота забезпечена. Я маю таке саме
ЗавЛабСнаб• 15 января в 19:00
Не вздумайте пити буряковий сік, ще й стакан! Це небезпечно! Його ложками приймають. Свекр так інсульт отримав, тиск був високий, він випив стакан бурякового соку, тиск різко знизився , свекруха вернулась а він сидить уже слюна тече.
Ніка Найз• 15 января в 19:01
Ответ дляАннуитет
Может, но это надо иметь такие гнилые сосуды, что в 90 лет не у каждой может быть!
Moon shine• 15 января в 19:01
При 130 п´ю каптопрес половину.це буває 2 р на рік. Бо нудить страшенно і голова розколюється.
Ніка Найз• 15 января в 19:01
Автор! Какое нижнее давление?
Moon shine• 15 января в 19:03
Ответ дляЗ царем в голові
#врач
Неважный вы врач, скажу я вам. У меня при 130 тошнит. Если выше-начинается рвота. 130 для меня высокое давление
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 15 января в 19:03
Ответ дляНіка Найз
Автор !верхнее 130
сколько нижнее?
нижнє 90.
130 для мене це високе. моя норма коли мені ок - 100, ну максимум 110
Аннуитет• 15 января в 19:03
Ответ дляНіка Найз
Не знаю,але в мене літало віт 70 до 140 за минуту. Бідні дівчата зі скорої думали що мені хана,сутки в бреду була .
Кудлата хмаринка• 15 января в 19:03
Ответ дляСкокоМнеДадите
Нічим
Хіба випити стакан соку бурякового і зробити масаж шиї у напрямку від голови
Чай зеленей хорошо снижает
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 15 января в 19:04
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Покладіть до ступнів гарячу грілку, або пляшку з гарячою водою
дякую!
чоловік відправив ноги парити, наче легше стає
Ніка Найз• 15 января в 19:04
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
нижнє 90.
Сначала Вам надо к невропатологу, потом по необходимости к кардиологу!
Дякую_аж_підскакую• 15 января в 19:04
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
от халепа( по відчуттям наче от от буду блювати.
а чим його збити підручними засобами? бо немає нічого. не страждала раніше таким
У мене буває такий стан, що голова розколюється, нудить.
Доводиться викликати рвоту за допомогою двох пальців. Потім пʼю кефір і Німесил. Трохи допомагає.
Ніка Найз• 15 января в 19:04
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А нимесил зачем?
Всюди влазю• 15 января в 19:04
Ответ дляКумася
Люди з низьким тиском часто з віком стають гіпертоніками. Треба моніторити тиск.
А з яким віком?
viter33• 15 января в 19:05
Ответ дляЗ царем в голові
#врач
Це за умови, якщо у пацієнта нормальний 120/80
Бо може бути нормальний - значно нижчий і тоді верхній 130 - катастрофа за відчуттями
# не лікар
Moon shine• 15 января в 19:05
И да сби вать обязательно. Небольшой дозой. Иначе организм привыкает и будет постепенно повышать сам.13е.140.это мне кардиолог сказал.сбивать и не терпеть. до норм.рабочего давления.тошнить не должно!
Всюди влазю• 15 января в 19:05
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
дякую ❤️
Не помирайте тут тіки кожного дня ))
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 15 января в 19:06
Ответ дляВсюди влазю
Не помирайте тут тіки кожного дня ))
сподіваюсь шо це разова акція 🤣
фотки з тонометром точно не буду викладати, бо в мене не автоматичний а такий с фонондоскопом, не сфоткаєш 🤣
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 15 января в 19:07
Ответ дляНіка Найз
панічна атака могла стати причиною високого тиску? але панічка закінчилась, а тиск десь через годину-півтори піднявся
Дякую_аж_підскакую• 15 января в 19:07
Ответ дляНіка Найз
А нимесил зачем?
Бо голова розколюється, дуже болить.
Стає легше.

Тиск піднімається на грамину. З 110 до 120.
Ніка Найз• 15 января в 19:08
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
да вполне
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 15 января в 19:12
дякую всім за відповіді ❤️
СМСница• 15 января в 19:14
Попарьте ноги в несильно гарячей воде в тазике. Я так делала когда кормила грудью, потому как ничего пить нельзя было. Попустит
Міні-бікіні• 15 января в 19:15
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
дякую всім за відповіді ❤️
автор,только не смейтесь,этот способ работает на 200 процентов. носочки хб намочите в уксусе,отожмите ,наденьте на ножки,а сверху пакет майка завяжите и полежите,минут через 15 опустится до нормы.
СМСница• 15 января в 19:15
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Саме пісьла ПА в мене і піднімався
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 15 января в 19:16
Ответ дляСМСница
дякую! вже попарила ноги, правда в гарячій воді 👀 стало легше.