Женщинас• 15 января в 21:23
Дитина всім дає списувати
Як їй це пояснити?
Дає всім хто просить
То списувати, то звіряти.
А потім всі відмінники.......
Уже скільки не кажу що це нечесно і що не треба так робити - як горохом об стіну.
Ось недавно однокласниця попросила звірити відповіді, яку вважають за відмінницю, всі оцінки в табелі 10 і вище.
А вона щодня дзвонить дай списать, а моя дурна дає.((
Дає всім хто просить
То списувати, то звіряти.
А потім всі відмінники.......
Знаю бакси• 15 января в 22:10
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
В чем несправедливость? Ваша от этого тупее станет?
А как отличница олимпиады проходит? Ваша за нее делает их?😂
Є ще таке, що ліньки робити домашку, хоч і знання є.
Знаю бакси• 15 января в 22:17
Ответ дляДавно без алко
У нас в школе учительница по химии была для нее если кто то давал списывать, хуже преступления было. В книге можно подглянуть, а вот списать у соседа не дай бог. Потому что когда она поступала в институт еще в ссср, наэкзамене дала девочке все списать и та увидела у нее ошибку, исправила у себя и не сказала. В результате девочка поступила, а учительница нет и потеряла еще год. После этого списывание для нее как красная тряпка стало.
Я в школе давала списывать, выборочно, а в универе уже брала деньги за серьезные контрольные. Просто списывальщики часто отвлекают и не дают яеловеку нормально сосредоточиться.
В мене відбило охоту робити чужий варіант контрольної, коли я в своїй зробила помилку і мені поставили 4, а сусідці по парті 5.
А так, як більшість написала контрольну погано, то дали переписати. І я написала на 5, а сусідка на 3, бо я відмовилась їй допомогти.
Женщинас
• 15 января в 22:18
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я ж говорю, подождите немного,ну не химия, так другой предмет станет нелюбимым. И, время будет уделяться только обязательным предметам нмт, и тому, что на выбор. Ну и английскому ещё. Потому,что объять все нереально.
Английский тоже обожает и знает.
История у нее нелюбимая
Женщинас
• 15 января в 22:19
Ответ длясладкий_ноябрь
І?
Яким чином це шкодить вашій дитині в вам?
Тому що вона як лох, з неї мабуть і діти інші сміються.
Хочу щоб була трохи хитрішою, а то ділиться своїми знаннями з іншими, а вони отримують хороші оцінки
сладкий_ноябрь• 15 января в 22:23
Ответ дляЖенщинас
В чому саме лох?
Ну була б хитрішою, це б якось вплинуло на її знання теперішні?
Я не розумію вашої агресія проти іншої дитини і в чому саме несправедливість, про яку ви пишете скрізь
Женщинас
• 15 января в 22:27
Ответ длясладкий_ноябрь
В чому саме лох?
Лох в тому, що дуже легко піддається впливу інших дітей. Що скажуть те й робить
Вдома так нікого ніколи не слухає, все сама по собі, вперта.
На знання це не впливає, але інші її використовують просто
Давно без алко• 15 января в 22:34
Ответ дляКрестьянинДиор
Пусть оплату сладостями берет)
Лучше деньгами, зачем ей здоровье гробить
Женщинас
• 15 января в 22:35
Ответ дляКрестьянинДиор
Пусть оплату сладостями берет)
Она их не ест, абсолютно равнодушна
сладкий_ноябрь• 15 января в 22:49
Ответ дляЖенщинас
Ви не думали про те, що тишина ваша робить те, що хоче робити. І слава Богу, їй вистачає розуму вас не слухати
Катастрофа• 15 января в 22:50
Ответ дляЖенщинас
Ця подруга сидить з моєю, напише її варіант і все списує.
Так всі контрольні і самостійні
Я теж давала всім списувати.
Подруга сиділа зі мною, я вирішувала її варіант і свій.
Зате школу закінчила, а не лишалась на 2 рік.
Зараз нам по 48 років. Ми спілкуємось до сих пір. Коли померла моя мама від онко - подруга перша, хто допомогла і фінансово, і морально.
Інколи шуткує, що я їй допомогла ’в люди вибитись’)
Не бачу нічого страшного в тому, що давала списати. Вчителі і так бачили хто сам, а хто списував.
Катастрофа• 15 января в 22:58
Ответ дляЖенщинас
І що?
Мені ось зараз дзвонили мами однокласниць доньки. Бо таку фігню задали, що не тільки діти, а й батьки не впорались.
Всім пояснила і скинула зразок, тобто дала списати.
Донька теж, хоча донька не прям відмінниця.
Люди з роботи поприходили, взяли перевірити домашку, а там капець. І далі вибір - пару годин з цим розбиратись, або подзвонити і зробити за пів години.
Уявляєте, ми з донькою ще й час витрачали щоб пояснити шістьом дорослим і трьом дітям. Це у вас мабуть ’за гранью’))
Поліцейський патруль• 16 января в 10:02
Ответ дляЖенщинас
Она их не ест, абсолютно равнодушна
Ну які цукерки. Хай монетизує)
Але взагалі не розумію у чому проблема? Ну списали і списали. До того ж є ГДЗ. Там теж можна усе списати.
Чому вас це так триггерить?