західний_діалект• 16 января 2025
У вас есть кактусы?
Любите? Разводите? Цветут у вас? А как ухаживаете за теми, у кого колючки как стекловата? Похвастайтесь фотками)
Хочу барабульки• 16 января 2025
Колись було багато кактусів, роздала на роботі, бо сказали що заміж не вийду.))
Потім попався блог дівчини, де вона виростила кактуси з насіння і показувала які вони були і які стали через роки. Купила два пакета суміші - проросло багато, а ось виросло чотири.
Ноунэйм• 16 января 2025
Що там розповідати. Не заливати, багато сонця, зимой спокій та й усе. В мене близько 30 горщиків, ніяк не порахую
КликОЛЬКА• 16 января 2025
Ось так цвітуть. Вже розсадила, бо місця в горшку мало. Вийшло 35 діток. Роздаю потроху.
Є і зі скловатою, невеликий, росте помалу. Як комок шерсті в горщику
Техпаспорт на медузу• 16 января 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Реально ваши, красота