Новопоштинская• 16 января в 10:14
Гра в кальмара 2
Додивилася вчора 2 сезон, така зла. Ну що це за закінчення?! Розумію, що затравка для 3 сезону, але взагалі як можна було такий фінал зробити ні про що. Раджу не дивитися, хто ще не починав 😒
Пиши-пропало• 16 января в 10:16
Подивіться ’Аліса в Прикордонні’, мені сподобалося більше, ніж гра в кальмара, і третій сезон десь скоро.
Кросівки оригінал• 16 января в 10:18
Так третій буде, чому тоді другий не дивитись
Цікаво, не вау, але дивитись можна
Как_б_не_так• 16 января в 10:19
А я раджу дивитися.
Звісно, 2 сезон не такий автентичний і корейський, як 1, очевидно, що знімали вже більш на західну аудиторію, і дійсно, досить різко обірвана кінцівка, але досить цікавий серіал. А якщо є думалка, то і вона згодиться, щоб над людською натурою, досить гарно висвітленою в серіалі, поміркувати.
Света С Приветом• 16 января в 10:23
Взагалі не згодна.нормальний сезон і нормальний фінал. Як на мене, ота остання сцена у фільмі прекрасна. Є над чим подумати)
Ответ дляСвета С Приветом
Антагонист донес концепцию организаторов до ГГ ) А в конце первого сезона ГГ донес свою идею до главного антагониста )
Ждушечка• 16 января в 10:25
Ответ дляbegovelik
Заздрю вам, хотіла б передивитися у перший раз )
В мене так часто, що все найпопулярніше я ігнорую
Ждушечка• 16 января в 10:28
Ответ дляbegovelik
Зря. Серіал класний. І саундтрек мені також сподобався
Вчора закінчила дивитися чорні голуби ( теж нетфлікс), то почну значить дивитися гру в кальмара)
Пампушечка• 16 января в 10:34
А скільки серій в Гра кальмара 2? Бо ми дивились 7 серій, а кажуть їх 8. То дійсно ніби не закінчений. Повстання придушили, гра не закінчена.
Шлях до зірок• 16 января в 11:00
Ответ дляКоролева краси
Дякую. Тоді і перший дивитися не буду
Посмотрите, интересно
Фима Собак• 16 января в 11:08
Ответ дляbegovelik
Мені пісеньки подобаються до ігор. Особливо та, де на каруселі вони крутяться
Лапка• 16 января в 11:10
Ответ дляПампушечка
7 серий
Будет третий сезон летом
Анчо Ус• 16 января в 11:38
Взагалі то лайно не планую дивитись. Подивилась перший сезон - дебілізм якійсь. Не цікаво. Огидно
Розумна Губка• 16 января в 11:59
Автор , повністю з Вами згодна - кінцівки нема , тупо обрізали сюжет . Так можна було і перший сезон на любій серії розрізати навпіл і назвати першу частину «сезон1» , а другу «сезон2».
Завершення сезону це якась логічний фінал початого сюжету , можна з натяком на те що буде наступний сезон , але не так як тут .
В цілому серіал класний , перший сезон взагалі супер . Другий слабкіший , непоганий , але кінцева серія прямо розізлила. Шукала на інших сайтах , думала що на тому сайті де я дивилась просто не вистачає серій , ну не може бути щоб так тупо обрізали кінець - але ніт.