Полтава. В школі на завтра перевели всіх на дистанційне навчання через підвищену загрозу. І тренування в ДСЮШ теж відмінили на завтра зовсім. Що за кіпіш? Як в інших областях?
SantaMonika• 16 января 2025
У нас вона завжди підвищена, ось півгодини тому, над дахом пролетів шахед.
Ответ дляFilomena
Кацапи ж там ще оголошували дати про тренування в капустиному яру, де той горішник. Може з цим повʼязано?
Горішник - то казки, не долітає він стабільно, в кращому випадку один раз з трьох. Ще й НАТУ треба попереджувати про запуск за два дні. А вони дивляться і ржуть.
Ответ дляNifertity
Вкид. У нас в Кременчуці нічого такого не було, (повідомлення)
Я думаю, буде. Військова адміністрація ж одна і у вас, і у нас.
Але в Полтаві періодично якісь панічні чутки з´являються. Десь на початку війни ще було ’Сьогодні о 18:00 будуть бомбити Епіцентр’. Епіцентр закрили навіть...
Ane4ka-9cee• 16 января 2025
В Полтаві завтра і садочки, і школи перевели на дистанційне. Теж цікаво як у інших містах
Ane4ka-9cee• 16 января 2025
Ответ дляLyudaT
Схоже, що тільки у нас таке)
Значить нічого не буде, пам’ятай як на початку війни теж розігнали всіх людей з робот, сказали що в 16:00 будуть бомбити Полтаву. Страшно будо тоді
Камышовая кошка• 16 января 2025
Як на мою думку, то більш безпечно, мабуть, дітям все ж таки в закладі -тому що як тривога вчитель їх забрав та завів в укриття, а от якщо дитина вдома, наприклад, а батьки знаходяться на роботі, то навряд чи вона піде сама в якейсь укриття
Ответ дляМанула
Ну минулого разу попереджали про призупинення роботи у Києві, а прилетіл *уєшнік у Дніпро через добу ...
Та то ж важлива ціль в Дніпрі... а в Полтаві такого немає, хіба що газова інфраструктура по області. Ну і Кременчук, там різне є...
Коротше, якщо що, не нехтуйте тривогами. Може воно й вкид, але краще пєрєбдєть...
nabludatel• 16 января 2025
Ответ дляArtemnika
Запорізька область, в нас теж попередження від школи, також деякі секції до понеділка не працюватимуть. Пишуть, у зв´язку з безпековою ситуацією.
Місто Запоріжжя. Вчора тільки вийшли на очне навчання. Завтра теж йдемо очно. Жодних попереджень.
І щодо гуртків теж жодних змін.
ProstoKoschka• 16 января 2025
Ответ дляAne4ka-9cee
Садочок дистанційно? Це як?
BreeVanDeKamp• 16 января 2025
Ответ дляProstoKoschka
Садочок дистанційно? Це як?
Це значить не проводите дитину і все
Natal_ka91• 16 января 2025
Дивно. Відповідно, реагуємо на сигнали повітряної тривоги. Але зазвичай, нічого не стається, коли такий кіпіш.
Ответ дляКамышовая кошка
когда тревога, то дети в нашем дворе продолжают гулять на улице.
Ane4ka-9cee• 16 января 2025
Ответ дляProstoKoschka
Садочок дистанційно? Це як?
Дитина вдома, що не ясно