LyudaT• 16 января 2025

Щось на завтра планується?

Полтава. В школі на завтра перевели всіх на дистанційне навчання через підвищену загрозу. І тренування в ДСЮШ теж відмінили на завтра зовсім. Що за кіпіш? Як в інших областях?
Filomena• 16 января 2025
Можна скрін офіційного повідомлення про «підвищену загрозу»?
автор LyudaT • 16 января 2025
Ответ дляFilomena
Повідомлення від директора школи в шкільному чаті.
SantaMonika• 16 января 2025
У нас вона завжди підвищена, ось півгодини тому, над дахом пролетів шахед.
Манула• 16 января 2025
Вчора увечері розганяли інфу про повторний масований ракетний. Типу той, що був напередодні нетиповий розвідувальний
Nifertity• 16 января 2025
Вкид. У нас в Кременчуці нічого такого не було, (повідомлення)
Filomena• 16 января 2025
Кацапи ж там ще оголошували дати про тренування в капустиному яру, де той горішник. Може з цим повʼязано?
Даксо• 16 января 2025
Ответ дляFilomena
Горішник - то казки, не долітає він стабільно, в кращому випадку один раз з трьох. Ще й НАТУ треба попереджувати про запуск за два дні. А вони дивляться і ржуть.
автор LyudaT • 16 января 2025
Ответ дляNifertity
Я думаю, буде. Військова адміністрація ж одна і у вас, і у нас.
Але в Полтаві періодично якісь панічні чутки з´являються. Десь на початку війни ще було ’Сьогодні о 18:00 будуть бомбити Епіцентр’. Епіцентр закрили навіть...
Манула• 16 января 2025
А що наш маркер Посольство США, нових попереджувальних повідомлень від них не було?
Ane4ka-9cee• 16 января 2025
В Полтаві завтра і садочки, і школи перевели на дистанційне. Теж цікаво як у інших містах
Альфасамка• 16 января 2025
нічо не планується, завтра п´ятниця!
Artemnika• 16 января 2025
Запорізька область, в нас теж попередження від школи, також деякі секції до понеділка не працюватимуть. Пишуть, у зв´язку з безпековою ситуацією.
автор LyudaT • 16 января 2025
Ответ дляAne4ka-9cee
Схоже, що тільки у нас таке)
Ane4ka-9cee• 16 января 2025
Ответ дляLyudaT
Схоже, що тільки у нас таке)
Значить нічого не буде, пам’ятай як на початку війни теж розігнали всіх людей з робот, сказали що в 16:00 будуть бомбити Полтаву. Страшно будо тоді
автор LyudaT • 16 января 2025
Ответ дляМанула
У нас в Полтаві немає посольства США а то б вони теж попередили...
Манула• 16 января 2025
Ответ дляLyudaT
Ну минулого разу попереджали про призупинення роботи у Києві, а прилетіл *уєшнік у Дніпро через добу ...
Камышовая кошка• 16 января 2025
Як на мою думку, то більш безпечно, мабуть, дітям все ж таки в закладі -тому що як тривога вчитель їх забрав та завів в укриття, а от якщо дитина вдома, наприклад, а батьки знаходяться на роботі, то навряд чи вона піде сама в якейсь укриття
elenze66• 16 января 2025
Ответ дляАльфасамка
нічо не планується, завтра п´ятниця!
Як раз по п´ятницях вони й люблять бомбити. Дай Бог щоб нічого не було.
автор LyudaT • 16 января 2025
Ответ дляМанула
Та то ж важлива ціль в Дніпрі... а в Полтаві такого немає, хіба що газова інфраструктура по області. Ну і Кременчук, там різне є...
Коротше, якщо що, не нехтуйте тривогами. Може воно й вкид, але краще пєрєбдєть...
ksyuha831• 16 января 2025
Ответ дляNifertity
Не вкид, я теж з Полтави, всім таке повідомлення прийшло.
nabludatel• 16 января 2025
Ответ дляArtemnika
Місто Запоріжжя. Вчора тільки вийшли на очне навчання. Завтра теж йдемо очно. Жодних попереджень.
І щодо гуртків теж жодних змін.
BreeVanDeKamp• 16 января 2025
Я також з Полтави, ось в групі школи скинули
ProstoKoschka• 16 января 2025
Ответ дляAne4ka-9cee
Садочок дистанційно? Це як?
Манула• 16 января 2025
Ответ дляLyudaT
’Газова’ якраз зараз є ключове
BreeVanDeKamp• 16 января 2025
Ответ дляProstoKoschka
Садочок дистанційно? Це як?
Це значить не проводите дитину і все
Natal_ka91• 16 января 2025
Дивно. Відповідно, реагуємо на сигнали повітряної тривоги. Але зазвичай, нічого не стається, коли такий кіпіш.
Аnnеt• 16 января 2025
Ответ дляКамышовая кошка
когда тревога, то дети в нашем дворе продолжают гулять на улице.
Nifertity• 16 января 2025
Ответ дляksyuha831
Ну ще до Кременчука мабуть ще не дійшло🙄, по групам різним тиша
Ane4ka-9cee• 16 января 2025
Ответ дляProstoKoschka
Садочок дистанційно? Це як?
Дитина вдома, що не ясно
MaxTory• 16 января 2025
Ответ дляProstoKoschka
Садочок дистанційно? Це як?
Вихователь з дітьми спілкується на камеру. Роблять різні руханки, розмовляють про природу, погоду і т.д.