Місячне Сяйво• Изменено 16 января 2025

Як натренувати оптимізм?

Втомилася бути сумною гівняшкою.
Як змінити себе? Бодай хоч трохи. З чого почати? Які кроки робити?
Песимістів ніхто не любить, ні на роботі ні в компанії. Їх намагаються уникати ( воно й не дивно). Але що робити коли твоя сутність це ниття , негативні думки , прокручування негативних сценаріїв, зневіра в собі ?
Хочу змінити життя . Та не знаю як . Чи можна змусити себе думати інакше, відчувати інакше, реагувати інакше?
Комусь вдалося?
автор Місячне Сяйво • 16 января 2025
Я знаю що в мене це відлуння дитинства. Моя мама страшний песиміст . У неї все чорне , зрідка сіре , але в основному чорне.
Але мені 40 років! Можна вже було якось стати собою а не наслідувати чужий приклад . Але я не знаю як це зробити.
АнтиТанкист• 16 января 2025
я такой родилась
Пишна молодиця• 16 января 2025
Я теж така, це не тільки дитинство, це ще й вроджене. Знаєте, що Вам допоможе - це закохатися по-справжньому, щоб метелики в животі і все таке. Тоді дивишся на цей світ через рожеві окуляри, і тоді і всі люди добрими здаються і просто суцільна ейфорія
автор Місячне Сяйво • 16 января 2025
Ответ дляПишна молодиця
Ну я кохаю чоловіка. Але це вже зріле почуття. Без метеликів 🤣
І я переконана що оці метелики це лише певна фаза у стосунках , вона не може тривати вічність, далі стосунки або розвиваються і переходять у іншу фазу або закінчуються . То ж закоханість проблеми не вирішить . Це як тимчасовий пластир, не лікує а лише маскує проблему на певний час.
Файна пані• 16 января 2025
Пробуйте насильно шукати в своєму житті позитивні моменти. Записуйте кожного дня мінімум 10. Потім автоматично вже їх для себе відмічати будете.
Незламна• 16 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Менять образ мышления, отношение к себе , к окружающим. Повышать самооценку, учиться себя любить. Если есть деньги - можете пойти к психологу. Если нет, в ютубе полно практик, медитаций , гипноза как поменять мышление , как повысить самооценку и так далее. Но учитывая , что вы были пессимистом до 40 лет , то на перстройку мышления может уйти несколько месяцев, а то и пару лет. И это в случае ежедневной работы над собой .
Бегущаяпо• 16 января 2025
Відростити чорний гумор. Як в тому анекдоті ’песиміст: гірше не буде! Оптиміст: обов´язково буде!’.
дамаАмстердама• 16 января 2025
Для початку треба навчитися радіти дрібницям, гарній погоді, сонечку ітд. Наприклад, кожного разу виводячи на вулиці, знайдіть поглядом щось, що принесе вам приємні емоції. Кожного вечора виконуйте вправу: згадуйте 5-10подій ,моментів за день, які були приємними для вас, таким чином ви навчитесь робити акцент на позитивних моментах
Чучало яблуні• 16 января 2025
Есть хорошие вопросы, которые помогают сдвигать фокус внимания:
А что если будет ещё лучше?
Что ещё возможно?
Как может быть ещё лучше/ легче?
Что создаст мне радость прямо сейчас?
автор Місячне Сяйво • 16 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
10 за день ???
В мене й за місяць стільки не нашкребеться 🤣
автор Місячне Сяйво • 16 января 2025
Ответ дляЧучало яблуні
А что если будет ещё лучше?
Что ещё возможно?
Как может быть ещё лучше/ легче?
Что создаст мне радость прямо сейчас?
В моїй голові на кожне таке питання одразу 10 контр аргументів))
З якого дива буде краще? Є для того хоч одна передумова? А що як буде ще гірше? Це ж іщє не дно? А отже може бути гірша жоп@… і так далі . 😞
дамаАмстердама• 16 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
10 за день ???
Бо ви не момічаєте їх) якщо так важко, то почніть з того, що вам є що їсти, є де жити, ви спите в ліжку і вкриті теплою ковдрою і так далі. Краще не просто згадувати якісь моменти а висловлювати вдячність за них, богу, всесвіту, долі... Кому завгодно, хто у що вірить... Насправді ,якщо огледітись то в вашому житті знайдеться багато чого за що можна бути вдячним і чому радіти, але ви це все сприймаєте як належне і не цінити, акцентуючи увагу на поганому
Чучало яблуні• 16 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
это внутреннее сопротивление вашего ума
ваши программы , шаблоны мышления,
ум/ эго сопротивляется новому/неизвестному- ’чего захотела лучше), сиди там где есть , пойди лучше вкусняшку поешь/ полежи/ сериал посмотри)’- программы выживания- то что уже было и не приносит в жизнь классные изменения
автор Місячне Сяйво • 16 января 2025
Ответ дляЧучало яблуні
это внутреннее сопротивление вашего ума
ваши программы , шаблоны мышления,
Як це подолати?
Чучало яблуні• 16 января 2025
Составить свой выход из выборов которые откликаются,сейчас много информации доступно, хорошо когда есть присутствие в моменте здесь и сейчас, повышение вибраций и частоты
Пишна молодиця• 16 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Згодна, що тимчасовий, але всеодно трішки змінює цей стан))
Пишна молодиця• 16 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
10 за день ???
Це точно, в мене було завдання - п´ять найти, то я ледь 3 нашкребла😆
Пишна молодиця• 16 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Тут згодна)