Млинці зі смайликом• 16 января в 14:11

Найцінніша порада у вашому житті?

Чи була у вас така? Щось що змінило вас, ваше життя.
Можливо якесь кредо. Чи хтось сказав вам .
Що це було?
Мені колись сказала подруга : « просто зроби наступний правильний крок». Це з якоїсь книги здається , та я уже не памʼятаю . Я жалілася їй що моя ціль дуже складна, потребує багато часу, зусиль, грошей . Коли я починаю підраховувати в мене опускаються руки . Тоді вона сказала мені « Не думай. Не рахуй. Просто зроби зараз тільки один наступний крок. І так щоразу.» І я тоді подумала що ок, ну це не важко. Один крок я можу. Наступного дня я змогла ще один крок і так далі . Це спрацювало!
За такою схемою я потім схудла на 20 кг, вивчила мову, опанувала нову професію, вдосконалилась у своєму хоббі, змінила деякі риси свого характеру, налагодила стосунки з батьками і ще багато чого.
Божа кульбабка• 16 января в 14:12
Жить своим умом,и не слушать чужих советов
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 января в 14:13
-когда препод по тормозам говорил: ’ну нужно искать дурнее себя’
- одна клиентка все время говорит ’что людям, то и нам.’
Смысла не нужно пояснять, надеюсь.
я Кукарача• 16 января в 14:16
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Смысла не нужно пояснять, надеюсь.
Нужно. Что такое препод по тормозам?
Кукусик• 16 января в 14:17
Народжуй скільки дітей, скільки зможеш забезпечити і виростити сама
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 января в 14:17
Ответ дляя Кукарача
Нужно. Что такое препод по тормозам?
предмет называет Автотормоза подвижного состава. Наверное.
Love_Love_Love_• 16 января в 14:17
Бізнес роблять швидкі і сміливі, розумних можна найняти
автор Млинці зі смайликом • 16 января в 14:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Рішучі я б сказала . Поки одні роками вагаються і рахують інші в цей час діють.Цілком можливо помиляються але вони набувають досвід і зрештою хай і з 10 спроби досягають успіху. А перші зазвичай так і чекають слушної нагоди.
Вчителька з мікрорайону• 16 января в 14:25
Все, что мы делаем сегодня, на завтра имеем как результат.
Kapitoshka7• 16 января в 14:27
Українці дуже злі люди, найзліші на планеті.)
Kapitoshka7• 16 января в 14:28
Ответ дляКукусик
Я теж так думаю.
автор Млинці зі смайликом • 16 января в 14:29
Ответ дляKapitoshka7
А в чому тут власне порада?
Не мати справи з українцями?
Kapitoshka7• 16 января в 14:33
Ответ дляМлинці зі смайликом
А в чому тут власне порада?
Не мати справи з українцями?
Завжди треба мати на увазі, що в Україні чекай подвох від кожного. Якщо ви потрапите в біду то треба завжди доводити себе до такого стану щоб навіть при смерті себе контролювати і допомогти собі самому. Зла нація подала погані плоди своєї роботи. Якщо ви зустріли неблагополучну людину, то в першу чергу не її жалійте, а себе, бо вона вже впала, а коли ви будете падати, то з вами може сотня, а може і тисячі упасти і не встати.
Organic• 16 января в 14:34
Выбирай себя (это сильно облегчает муки выбора) .
По плодам их познаете их.
Kapitoshka7• 16 января в 14:36
Ответ дляМлинці зі смайликом
А в чому тут власне порада?
Не мати справи з українцями?
Не шанують сім´ї, традиції, історію, свій рід, своє плем´я, не шанують слабких, немічних, обездолених, не жаліють бідних і нищих. Є кріпаки і паразити, які їдуть верхом на кріпаках. Це порада яку треба завжди і усім пам´ятати, що кріпак не приймає рішення, у нього є власник, який віддає команду зробити.
автор Млинці зі смайликом • 16 января в 14:39
Ответ дляKapitoshka7
Я б не хотіла жити в такому світі.
Мій, на щастя, інший.
Ви живете постійно очікуючи якогось підвоху?
Чи ви закордоном?
Kapitoshka7• 16 января в 14:39
Ответ дляМлинці зі смайликом
А в чому тут власне порада?
Не мати справи з українцями?
Є бріоні, луі вітони, гуччі, херуччі і є кастровані полонені без пальців, або з відмороженими пальцями, є батальйон Монако і тцк, які ганяють через Тису або гори чоловіків, які навчилися бігати краще олімпійських бігунів.
Мамаша в бигудях• 16 января в 14:40
Записать квартиру на двоих при покупке.
Спустя годы - я всегда должна быть на первом месте.
Kapitoshka7• 16 января в 14:41
Ответ дляМамаша в бигудях
Записать квартиру на двоих при покупке.
Краще знайти того хто вам її подарує
Мамаша в бигудях• 16 января в 14:42
Ответ дляKapitoshka7
Краще знайти того хто вам її подарує
На тот момент хоть так) квартиры дарят тем, кто всегда для себя на первом месте, любим самим собою. Я работаю над этим.
Kapitoshka7• 16 января в 14:44
Ответ дляМамаша в бигудях
Це божа благодать коли людина вам хоче щось подарувати. Це дається не просто так людині по приколу чи за передок. Передків багато, а подарунків не дуже.
Печенюшка• 16 января в 14:48
Порада така - не давати ніяких порад, коли не просять.
автор Млинці зі смайликом • 16 января в 14:50
Ответ дляМамаша в бигудях
Записать квартиру на двоих при покупке.
Думаєте через квартиру? 🤣
Файна цьоця• 16 января в 14:50
Завжди ставити свої інтереси вище будь-яких інших!
Ні сім´я ні чоловік ніколи не буде цінувати ту жінку яка не цінує себе!!
Мамаша в бигудях• 16 января в 15:07
Ответ дляKapitoshka7
При чем тут передок и божья благодать?
Мамаша в бигудях• 16 января в 15:07
Ответ дляМлинці зі смайликом
Думаєте через квартиру? 🤣
Что именно из-за квартиры?
Это два совета. Сначала один, на счет квартиры, а через несколько лет второй.
Астоновитесь!• 16 января в 15:13
думати про себе своєю головою. Не радиитись і не перекладати свої питання на чужу голову. всі рішення ухвалювати самостійно
Kapitoshka7• 16 января в 15:21
Ответ дляМамаша в бигудях
При чем тут передок и божья благодать?
Ну вы представьте человек работал-работал и вдруг его осенило, он решил свои деньги кому-то отдать просто так, неважно в какой они форме.. в виде денег, машины, квартиры, он решил избавится от них путем благотворительности... Это что должно в голове быть что вы просто так отдали какую-то сумму денег безвозмездно? Высокие материи... Или за грехи вас лишили с неба денег, или наоборот, все-ровно откупление от грехов добровольное.... Вы же не ворует, а наоборот отдаете...
Фокус-Покус• 16 января в 15:43
В момент розлучення, коли навколо мене відбувався абсолютний кінець світу хтось мені тут написав «нічого не закінчено, допоки ми живі».
Саме тоді я повірила в себе і своє щасливе майбутнє. Так і склалось.
Чавонадо• 16 января в 16:50
НІКОЛИ НЕ ВСТУПАТИ В СТОСУНКИ З ОДРУЖЕНИМ ЧОЛОВІКОМ. Ви ніколи не будете переможцем в цьому випадку. У нього завжди так чи інакше в голові з´являтиметься колишня, хоч вона була адекватна, хоч ні
Неправдиша• 16 января в 17:40
Не усложняй.