Chaterbox• 16 января в 17:06

Хорватія чи Греція

Хто відпочива у цих двох країнах де буде краще з дітьми в кінці червня. Планую їхати автомобілем. Цікавить Греція Халкідікі і Хорватія Ґорні Карин. Крім Болгарії ніде не були тому цікавить думка хто там бував.
А я з косою• 16 января в 17:07
И там и там хорошо :)) монетку подбросить
З вишневого садка• 16 января в 17:12
В Грецію ми їздимо. Море супер
Скользкая• 16 января в 17:13
Адриатика Может быть холодной и детям моим вообще не понравилось море или они не маленькие? Или море не главное?
Перша леді колгоспу• 16 января в 17:13
Ми в Хорватію їздимо - рай і ближче
Надежда наш компас• 16 января в 17:16
прошлым летом были в Греции, позапрошлым в Хорватии, не могу выбрать, куда ехать этим - забронировала там и там апартаменты)) и ещё Кипр стоит в очереди, тоже хочется поехать, там было классно, правда, во времена ковида нервы помотали ночь после прилёта(
автор Chaterbox • 16 января в 17:20
Ответ дляСкользкая
Море потрібно, дітям 9 та 13 років
Ну ниче се• 16 января в 17:27
Греція, без варіантів
ДолькиКабана• 16 января в 17:28
Я обожаю Грецию. Страна красивая, горы, море, уйма разных развлечений. А еще там есть шикарнейшие деревни в горах - красиво, атмосферно.
автор Chaterbox • 16 января в 17:32
А по цінам на продукти, розваги яка з країн буде дешевше?
З вишневого садка• 16 января в 17:40
Ответ дляChaterbox
В Греції в невеликих містечках розваг особливо і немає
фрау Гітта• 16 января в 17:59
Мы в Хорватии были, прекрасно
Теперь хочу в Грецию
Скользкая• 16 января в 21:48
Ответ дляChaterbox
Море потрібно, дітям 9 та 13 років
У мене 6 та 12 було. Були в кінці липня. Море було холодне. 21-23град. Погода дуже гарна. Адриатика живе своїм життям. Приїхали воно було 27 град. Через 2 дні був вітер і все. На ранок вже 24 потім 23..21.. погода +30. Дуже важкий захід часто. Каміння гостре. Вода дуже солона. Якщо є ранки то дуже не приємно і кусають рачки якісь за ранки завджи. Мої сказали більше не хочуть адріатику)))
Дякую_аж_підскакую• 16 января в 22:56
Греція. Їжа смачнюща, на відміну від.
Якщо халкідікі, то їдьте на Кассандрею, ближче до кінця пальця.
Пилосмок працює• 17 января в 11:55
Була в Хорватії в минулрму році з донькою 14- ти років у кінці червня - початок липня в Брелі. Все добре, лише море , як сказала донька для неї прохолодне. Чому? Бо різкий перепад повітря тепле, а заходиш в море і воно освіжаюче, навіть для мене. Я також дивлюся на цей рік Грецію Халкідіки чи Суніон, але вже хочу у вересні.