Chaterbox• 16 января 2025
Хорватія чи Греція
Хто відпочива у цих двох країнах де буде краще з дітьми в кінці червня. Планую їхати автомобілем. Цікавить Греція Халкідікі і Хорватія Ґорні Карин. Крім Болгарії ніде не були тому цікавить думка хто там бував.
Скользкая• 16 января 2025
Адриатика Может быть холодной и детям моим вообще не понравилось море или они не маленькие? Или море не главное?
Надежда наш компас• 16 января 2025
прошлым летом были в Греции, позапрошлым в Хорватии, не могу выбрать, куда ехать этим - забронировала там и там апартаменты)) и ещё Кипр стоит в очереди, тоже хочется поехать, там было классно, правда, во времена ковида нервы помотали ночь после прилёта(
Chaterbox
• 16 января 2025
Ответ дляСкользкая
Море потрібно, дітям 9 та 13 років
ДолькиКабана• 16 января 2025
Я обожаю Грецию. Страна красивая, горы, море, уйма разных развлечений. А еще там есть шикарнейшие деревни в горах - красиво, атмосферно.
З вишневого садка• 16 января 2025
Ответ дляChaterbox
А по цінам на продукти, розваги яка з країн буде дешевше?
В Греції в невеликих містечках розваг особливо і немає
Скользкая• 16 января 2025
Ответ дляChaterbox
Море потрібно, дітям 9 та 13 років
У мене 6 та 12 було. Були в кінці липня. Море було холодне. 21-23град. Погода дуже гарна. Адриатика живе своїм життям. Приїхали воно було 27 град. Через 2 дні був вітер і все. На ранок вже 24 потім 23..21.. погода +30. Дуже важкий захід часто. Каміння гостре. Вода дуже солона. Якщо є ранки то дуже не приємно і кусають рачки якісь за ранки завджи. Мої сказали більше не хочуть адріатику)))
Дякую_аж_підскакую• 16 января 2025
Греція. Їжа смачнюща, на відміну від.
Якщо халкідікі, то їдьте на Кассандрею, ближче до кінця пальця.
Пилосмок працює• 17 января 2025
Була в Хорватії в минулрму році з донькою 14- ти років у кінці червня - початок липня в Брелі. Все добре, лише море , як сказала донька для неї прохолодне. Чому? Бо різкий перепад повітря тепле, а заходиш в море і воно освіжаюче, навіть для мене. Я також дивлюся на цей рік Грецію Халкідіки чи Суніон, але вже хочу у вересні.