ЯниЯ• 16 января 2025

Якщо змінюється настрій, це завжди наркотики?

Протягом дня, то сильно збуджений і нервовий. То спокійний, слова не витягнеш. І так пару раз за день. Вже другий день. Раніше такого не було ніколи. Говорить, що спілкувався з другом з Покровська і накрило. Він зараз вдома
автор ЯниЯ • 16 января 2025
Ответ дляЯк міряти?
Не зауважила про друга. Якщо чесно, то важко віриться, що розповідь друга настільки може вплинути. І чоловіки не мають таких співчутливих якостей...
Він в мене добряк і друг став другом вже там, коли рятував його. Але теж не вірю до кінця в просто депресію.
автор ЯниЯ • 16 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Он впечатлительный человек или нет
Трохи, але вже ж не 20 років
Несу добро людям• 16 января 2025
Не обов´язково. Таке буває, коли щось страшне крутиться голові і не відпускає. Поговоріть, хай розкаже.
автор ЯниЯ • 16 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Поговорите с ним, что с ним такое, ну разговорите его в общем.
Буду дивитися на поведінку завтра і щось робити
автор ЯниЯ • 16 января 2025
Дівчата, він говорив з сином і пішов в душ. Син прийшов і каже, тато якийсь дивний
Як міряти?• 16 января 2025
Ответ дляЯниЯ
Ого, то ваш чоловік воював. Тоді це міняє ситуацію. Служба точно вплинула на нього, тому можуть бути і якісь проблеми з психікою.
ЯспАкойнаЯ• 16 января 2025
У мене було нервове виснаження. Вночі безсоння, потім сплю до обіду. Зла, неврівноважена. Апатія. Коли до мене ніхто не говорить і не чіпає, то мені ок. Я насильно перебудувала графік. Бо так можна в дурку поїхати. Теж пов´язано з війною, потік думок. От знову накриває, але буду якось контролювати себе. Бо ще ж дитина неповнолітня, це відповідальність.
Як міряти?• 16 января 2025
ПТСР називається
Серед перелічених симптомів, є ті, які у вашого чоловіка. Може і це, але я не ставлю діагнози.
https://pidtrymka.in.ua/useful_post/yak-peremogty-...
Пустощі-веселощі• 16 января 2025
Якщо наркотики, там ще інші мають бути прояви.
Сильна спрага, розширені зіниці, пітливість, може бути клацання щелепою або жування. Ще людина не може сидіти на місці, щось теребить, бігає і т.п.

Подивіться вдень при світлі, чи розширені зіниці у нього.
Твоя подружайка• 17 января 2025
Ответ дляЯниЯ
Він курить сигарети?
автор ЯниЯ • 17 января 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Він курить сигарети?
Так
автор ЯниЯ • 17 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі

Не бігає, навпаки, може сидіти на одному місці, як закляк. Зіниці подивлюсь. Спрагу не помічала
Пупс• 17 января 2025
Ответ дляЯниЯ
Може якийсь сильний страх? Але ці різкі перепади настрою мене лякають. І погляд, і тіло ніби сидить, а його нема. А потім навпаки. Може легенько поговорити з ним про психолога
Має бронь? Стоїть на обліку? Готовий іти на фронт? Можливо, усвідомлення піпця після розмови з другом могло дати таку реакцію - гострий стрес.

UPD
Вже дочитала, що воював. Але розмова з другом дійсно могла спровокувати гострий стрес. І не думайте, що чоловіки щось там не відчувають - все вони відчувають, просто їх привчили не показувати почуття
Твоя подружайка• 17 января 2025
Ответ дляЯниЯ
Так
Это одна из привычек зависимых людей. Присматривайтесь к нему и к его другу.