Краля-Галя• 16 января в 23:45

Мені здається мій хлопець мене не кохає , а просто вбиває час свій поруч зі мною

Добрий день , хотіла би просто розповісти свою історію , щоб отримати якусь пораду . Можливо погляд інших людей зможе мені дати відповідь на мої запитання , або просто запропонувати інший варіант дій в ситуації .
Почнемо з того , що вже більше року наших стосунків ( точніше ми з ним рахуємо менше року тому що ми вже розходились по його бажанню на 5 днів , потом я йому написала, що хочу бути разом і ми знову почали зустрічатися)
Він любить мені розповідати як мене кохає , яка я для нього важлива , але весь вільний свій час він присвячує комусь , а ми ні .
Я кажу йому , що його слова кохання до мене не працюють бо дії в нього взагалі інші . За цей час стосунків він мені дарував квіти просто так лише ( 3 разі , якщо не рахувати свята, дні народження) . Я його прошу про це на що він відповідає : «якщо ти будеш мене про це постійно прости то взагалі їх не отримаєш , в мене тоді відпадає бажання тому їх дарувати »- і як я можу після цього вирити його словам ?
Подарував просто так щось мені лише один раз і все більше нічого …
Не хоче мене знайомити зі своїми батьками , а також не хоче знайомитись з моїми , постійно обіцяє що познайомиться, а про своїх каже : « для цього повинен бути особливий момент »
Як на мене то це не важко зробити якщо ти дійсно любиш людину , казати кожен день про це одне діло інше діло робити щось для цього .
Таких вчинків дуже багато це лише приклад наших стосунків , щоб ви змогли оцінити ситуацію.
Саме жахливе , що я бачу поряд з ним своє майбутнє і воно мені не підходить , більше приносить болю, а ніж задоволення чи щастя .
Тому в мене виникає бажання розійтись , але є страх того , що знову мені буде боляче як в той період розриву , що просто без його не зможу , а також страх того що більше нікого не знайду ( мені якщо що 21 рік ) , або якщо я розійдусь зрозумію , що це була помилка , а він більше не захоче повертатися до меня .
Буду дуже вдячна , якщо хтось дасть мені пораду як діяти мені . Я можу ще надати прикладів для більшої інформативності картини , дякую вам )
Ручки-Крючки• 16 января в 23:46
Может это вы тратите свое время. Зря
So_so• 16 января в 23:46
’ми з ним рахуємо менше року тому що ми вже розходились по його бажанню на 5 днів , потом я йому написала, що хочу бути разом’
Дальше не читала, отношения без перспективы для Вас
ТигрЛьвович• 16 января в 23:47
в якому сенсі ви без нього не зможете? помрете?
Дайте подуться• 16 января в 23:49
Тема про колокола и глухого автора?
Весь текст ниасилила :(
В рот не ложи• 16 января в 23:49
Киньте його
Буде бігати за вами
Але ви не приймайте його
Він вас не любить нажаль
Ви молода, буде у вас ще нормальний хлопець
автор Краля-Галя • 16 января в 23:49
Ответ дляРучки-Крючки
Может это вы тратите свое время. Зря
Я просто сподіваюсь , що він зміниться напевно заради мене , але це можливо ніколи і не станеться , якщо людина не захоче це робити самостійно , а я лише буду прости його про це
автор Краля-Галя • 16 января в 23:51
Ответ дляТигрЛьвович
Помирати точно не збираюсь , але коли ми з ним розходивсь тобі мені було дуже погано , а всі ці 5 днів плакала і нічого не їла , та не спала взагалі . Не хотілось би повторювати такий досвід знову
ТигрЛьвович• 16 января в 23:51
Ответ дляКраля-Галя
ви завжди зі своїми темами виходите в ефір опівночі
Дайте подуться• 16 января в 23:51
Ответ дляКраля-Галя
Где ж вас с такой, на уровне плинтуса, самооценкой клепают?!
Дайте подуться• 16 января в 23:52
Ответ дляКраля-Галя
Если вы останетесь с этим человеком и каким-то дивным образом затянете его в ЗАГС, то ’плакать и не есть’ будет вашей дальнейшей жизнью
Бабы-дуры (с)
автор Краля-Галя • 16 января в 23:53
Ответ дляВ рот не ложи
Киньте його
Буде бігати за вами
Але ви не приймайте його
Він вас не любить нажаль
Напевно я цього і боюсь , що він не буде бігати і лише мені буде погано , а йому взагалі нормально , хоча він розповідав , що коли ми розходивсь він постійно також не спав і думав про це .
В рот не ложи• 16 января в 23:54
Ответ дляКраля-Галя
Ну не буде- ще вам один доказ того, що ви витрачали ваш час на людину, якій ви прфіг
ніколи такого не було• 16 января в 23:55
Начинайте для начала привыкать к мысли что он не Ваш человек, а потом сводите с ним общение и встречи в ноль.
Так Вам будет легче.
Я однажды также как и Вы не могла разобраться, стоит или не стоит ставить точку в отношениях со своим бывшим парнем, но всё таки решилась и не жалею об этом.
автор Краля-Галя • 16 января в 23:55
Ответ дляДайте подуться
Згодна , що моя самоцінність не дуже велика , але людина же типу постійно розповідає , як мене кохає , а виходить , що нічого окрім слів не робити …
Меня не звали• 16 января в 23:56
Это Ваши первые отношения?
автор Краля-Галя • 16 января в 23:57
Ответ дляВ рот не ложи
Можливо , але просто мені потрібен якийсь привід щоб його кинути , мені здається кинути його по переписці не дуже , але в житті цього точно не вийде зробити
Библиотекарь• 16 января в 23:57
21 рік. Кинути, повідриватись, знайомитись, ходити на побачення і не паритись. У вас ще купа шансів буде знайти когось в рази кращого.
Я теж така дурна була, все парилась що як лишусь сама. Зараз 32 і якби знати тоді що знаю зараз, то ні в які відносини до років 28 я б не лізла, а відривалась по максимуму.
автор Краля-Галя • 16 января в 23:59
Ответ дляніколи такого не було
Так Вам будет легче.
Спасибо большое , мой молодой человек еще знаете любит сравнить меня со своими бывшими девушки , рассказывая о том что они «целовали ему руки » , а я просто выношу мозг , пытаясь решить проблемы , но вопрос про бывших тогда я не понимаю почему они бывшие 😂
автор Краля-Галя • 16 января в 23:59
Ответ дляМеня не звали
Это Ваши первые отношения?
Так
автор Краля-Галя • 17 января в 00:00
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую велике за пораду , мені так само здається , що можливо це не моя людина , а потрібен хтось інший , залишилось лише наважитись на цей крок
ніколи такого не було• 17 января в 00:02
Ответ дляКраля-Галя
Есть мужчины которые только хвастаются, выдумывая такие ситуации, чтобы вызвать ревность, а бывших у них не было.
автор Краля-Галя • 17 января в 00:05
Ответ дляніколи такого не було
Он меня старше на 6 лет , поэтому я все таки думаю , что бывшие были . Но просто я не понимаю зачем ему нужна я , если кто-то был готов ради него на все, а я нет )
Ревность он любит вызвать это 100% , но таким способом это не очень (
Меня не звали• 17 января в 00:05
Ответ дляКраля-Галя
Так
Охохонюшки, дитя. Бросайте его и живите жизнь. Вы еще встретите Вашего Мужчину, а сейчас бросайте этого и не насилуйте себя тем, кому Вы не то, чтобы не нужны, а кто не нужен Вам.
Посудомойка• 17 января в 00:05
Ответ дляКраля-Галя
Якщо Ви пропаде е з його життя він навіть не помітить
Меня не звали• 17 января в 00:05
Ответ дляБиблиотекарь
Поддерживаю.
Меня не звали• 17 января в 00:06
Ответ дляКраля-Галя
Вы такая милая в своей наивности. Самооценку и нос вверх, хвост пистолетом!
Меня не звали• 17 января в 00:06
Ответ дляПосудомойка
Да.
автор Краля-Галя • 17 января в 00:09
Ответ дляМеня не звали
Спасибо большое , главное теперь решиться на это . Потому что как я написала мысли такие у меня появляются и походу их надо воплотить в жизнь . Может подскажите как лучше пережить расставание ?
автор Краля-Галя • 17 января в 00:09
Ответ дляМеня не звали
Ха-ха-ха, спасибо, согласна , что нужно искать для себя лучшего , а не сразу брать то что нашлось само )
ТигрЛьвович• 17 января в 00:10
Ответ дляКраля-Галя
то ви ж не зможете без нього