Суцільна зрада• 17 января в 00:32
Чи варто змінити колір волосся
На холодний блонд?або шоколад?
Зараз це мій натуральний колір волосся,але фарбую сивину
Ну про вік теж можна казати))
Дякую🤗
Ну про вік теж можна казати))
Дякую🤗
Хочу в БАНю• 17 января в 00:34
Да, делайте блонд однозначно. Вы сейчас скучная учительница без возраста. А с блондом будет классно.
И выбросьте эту толстовку и коричневый халат тоже
Суцільна зрада
• 17 января в 00:34
Ответ дляФруктЕщеТот
Гарненька❤️ я би колір не змінювала
Дякую!
Мрію про космос• 17 января в 00:34
Нет конечно! Вам очень хорошо в таком цвете. Блонд точно нет,лет 10 он вам накинет. Вы не хотите волосы отрастить?
Лівий Локіть• 17 января в 00:35
Можна на темний шокодад чи трохи у обличчя. І довжину трохи відростити. До плечей.
Суцільна зрада
• 17 января в 00:35
Ответ дляХочу в БАНю
То рушник)кофта домашня тепла,але і Вам дякую)
ПлюшкамиБалуюсь• 17 января в 00:35
Змінити на блонд,або навіть на світло-русявий?Мда,шкода вас,якщо ви виявитеся нетерплячою,бо це вам освітлюватися,як мінімум 3 місяці потрібно...
Гидроусилитель руля• 17 января в 00:35
Можно перейти на 6 або 7 тон, ви гарна, у вас класна зачіска
Суцільна зрада
• 17 января в 00:36
Ответ дляМрію про космос
Відрощувала до плечей,але щось таке висіло,густоти немає,волосся тонке (
Суцільна зрада
• 17 января в 00:37
Ответ дляГидроусилитель руля
Дякую Вам🌷
Суцільна зрада
• 17 января в 00:38
Ответ дляЛівий Локіть
Біля обличчя тонувати прядками?
Не боюся осуду• 17 января в 00:39
А вы не медик случайно? Первое, что приходит на ум при виде фото)
Суцільна зрада
• 17 января в 00:40
Ответ дляФрикаделька
Блонд точно ні. А шоколад можна
Більш темний шоколад чи світліший як молочний?
Злюка-закусюка• 17 января в 00:41
Молочный Шоколад.
У вас мягкая внешность, а цвет волос жесткий - не идет
Лівий Локіть• 17 января в 00:41
Ответ дляСуцільна зрада
Біля обличчя тонувати прядками?
Тонувати від обличчя прядки і трохи темніше, але не чорний, по боках. Щоб не різкий.
Лівий Локіть• 17 января в 00:42
Ответ дляСуцільна зрада
Зрозуміла!
Суцільна зрада
• 17 января в 00:43
Ответ дляГоловнаЯ
Отлично выглядите
Дякую!🌷
Які сьогодні ви дівчата добрі🤗
Лише один/одна хейтер-критик))
Які сьогодні ви дівчата добрі🤗
Лише один/одна хейтер-критик))
Суцільна зрада
• 17 января в 00:46
Ответ дляЗакусенец
Плитка в ванной с такими вставочками,у меня тоже.
Ох,ремонт старий і плитка,поки не наважусь робити,бо майже кожну ніч шахеди поруч(
Суцільна зрада
• 17 января в 00:47
Ответ дляНе боюся осуду
Ні,не медик і не вчителька)хоча колись хотіла поступати в медичний,а пішла в економічний)
Не боюся осуду• 17 января в 00:48
Ответ дляСуцільна зрада
От вас веет аккуратностью, немного педантичностью, все по полочкам, все разложено, ручки всегда аккуратны. Люблю таких людей)
Бесконечность-не предел• 17 января в 00:48
Ви така гарна:) Я б порадила зайти в магазин з перуками і подивитися, який колір вас порадує, підніме настрій і буде пасувати)
Барабасиха• 17 января в 00:49
Ответ дляХочу в БАНю
А что не так с толстовкой... вроде свитшот... Обычная бирюза ...а должна быть розовая....?
Суцільна зрада
• 17 января в 00:49
Ответ дляЗамрійлива
Цвет вам ок, лет 40, похожи на мою сестру
Дякую Вам! а чи можна подивитись на Вашу сестру?)
На привозе• 17 января в 00:51
По моему, чуть темновато. Вам и так прекрасно,если без макияжа вытягиваете такой контраст. Но попробовать светлее можно.
Кстати, лет через много десятков вам будет шикарно с натуральной сединой.