Залізна тьотя• 17 января в 04:10
У меня завтра столько дел ( ужас, как это пережить. А я не сплю еще
Пригощаю кашею• 17 января в 04:31
А у меня никаких, встану в 13:00, выпью кофе, то-сё, муж макдональдс привезёт, после ужина уставшая лягу подремать.
Василина Семеніч• 17 января в 04:58
А у меня, каша в голове.
Пытаюсь разобраться, что надо мне, а что надо другим. И с чего начать.
Но знаю точно, орхидеи надо полить.
Краля-Галя• 17 января в 06:58
Ответ дляПригощаю кашею
От чего уставшая?
Ганцю в кєдах• 17 января в 07:04
Ответ дляКраля-Галя
От чего уставшая?
Ну написано же : то , сё. Разве не повод устать и уснуть ?
Малинка• 17 января в 07:16
У меня тоже дофига дел, но из-за мужа легла спать в 3 в 5 встала, как отработать 7 часов и сделать все что надо понятия не имею
Дверной_Проем• 17 января в 07:24
Я теж собі напланувала стільки на день. До 12 год дуринда якусь херню клацала в телефоні, то насилу встала.
Все таки ідеально виробить звичку в 23 лягати, щоб нормально вставати в 6.30, а не плакать і вставать.
Як я до дітей малих вставала кожні пару годин і в 7 вже їх на вулицю гуляти виносила?! Наче не зі мною було
Плету интриги• 17 января в 07:27
У мене з´явилася дурна звичка перед важливими днями взагалі не спати 😑 Просто лежу із заплющеними очима, а в голові ’ескадрон моїх мислєй гральних’) І я хз, шо з цим робить, але на ранок я варена, звісно
Герцогиня• 17 января в 07:30
Ответ дляДверной_Проем
В когда удивлялась тем, кто гуляет с детьми уже в 7-8 утра. На кой??...
Їжак в панчохах• 17 января в 07:38
Ответ дляДверной_Проем
А навіщо в 7 йти гуляти з дитиною?
Дверной_Проем• 17 января в 07:44
Ответ дляЇжак в панчохах
А навіщо в 7 йти гуляти з дитиною?
Якщо погода дозволяла, то чого ні.
Я в приватному будинку, діти поки спали в візочку, то більшу частину дня на вулиці проводили. Я в 7 винесла, покатала трішки і спить дитинка, я під вікном кухні поставила візочок і готую їсти. Проснувся, погодувала і перевдягла і знову на вулицю, через якийсь час заснув і я знову щось роблю.
А що не так?
Чим більше на вулиці діти, тим краще.
Навіть зимою при -10 спали
А що не так?
Чим більше на вулиці діти, тим краще.
Навіть зимою при -10 спали
Дверной_Проем• 17 января в 07:47
Ответ дляГерцогиня
На кой, що мами не ліниві.
Є діти з 6 ранку вже плачуть і капризують. На вулиці в візочку мовчать і дрімають.
Мами мусять гуляти.
Маю подруну, яка все літо мусила в 4, 5, 6 ранку виходити, бо малий кричав німо. Нічого не можна було зробить, тільки катать треба було весь день. Починало світать і вона виходила вже з візочком. В обід бабуся, потім її брат, ввечері тато.
Цю дитину так і прокатали до 3 років
Мами мусять гуляти.
Цю дитину так і прокатали до 3 років
Чижик Пижик• 17 января в 08:25
Ответ дляГерцогиня
Я вообще с пяти гуляла . Однокімнатна я квартира. Что б старший ребенок поспал. Менший в 5 вставал и активничал
Чижик Пижик• 17 января в 08:26
Ответ дляЇжак в панчохах
А навіщо в 7 йти гуляти з дитиною?
Бо менша дитина прокинулась, а старшій треба поспати