СкумбріяП8• 17 января 2025
Чи нормально жити окремо, але залишатися у стосунках?
Пузата Хата• 17 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
1 на 1000000
Ми так живемо більше 2 років, в чоловіка хвора мати, деменція, він обрав піклуватися про матір, і жити окремо, квартири недалеко одна від одної, я піклуюся про дітей, бачимося десь раз на тиждень півтора, працюємо в різні зміни. Я і він хочемо висипатися. Що тут не нормальне?
Домашня Зюзя• 17 января 2025
Ответ дляТворог для розжига
Хотя стоп. Поездка это не подарок, это обоим. Украшения тоже для его чувства прекрасного.
Лично женщине ничего выходит.
А как обеспечивают вас? Расскажите.
После 18• 17 января 2025
Я б хотіла завести якогось сусіда ’з перевагами’ - щоб ніби і поруч був, але жив окремо )) ходити один до одного на вечерю, якщо що і пакети важкі донесе і машину від снігу почистить, я можу суп зварити якщо захворіє чи собаку вигуляти. Такий собі Джоуі з квартири навпроти.
Ща как дам• 17 января 2025
Ответ дляТворог для розжига
У меня много обеспеченных знакомых женщин, им дают деньги их мужчины, на все. А не на лишь рестораны и поездки.
И что? Не важно на что мужчина дает деньги и дает ли вообще. Зачем мне брать деньги, если мне своих хватает, чтобы что?
Ща как дам• 17 января 2025
Ответ дляПосле 18
А в мене окремі спальні з чоловіком. З вечора лягаємо разом, потім я кілька разів прокидаюсь, кручусь заважаю йому спати, він хропе іноді. Тож я прокидаюсь і йду до себе. Потім вранці прокидаюсь і знову йду досипати до нього, або він до мене. Так і живемо з нічними перебіжками))
useruseruser• 17 января 2025
Ответ дляSo_so
Конечно. Просто потом может оказаться, что под отношениями каждый понимал что-то своё.
И обвинения друг друга в трате времени зря.
useruseruser• 17 января 2025
Ненормально для одних,нормально для других.Главное,чтобы обоих это устраивало.