Люблю Украину• 17 января 2025
Мінет, ковтання сперми
По слідам теми, де дівчина не хоче ковтати сперму нового чоловіка.
Деякі доказують, що всі ковтають сперму і отримують від цього задоволення.
Просто проголосуйте, можна обирати кілька варіантів. Деякі відповіді скорочені, бо не поміщаються, але суть зрозуміла.
Результат:
вже голосів:
36 (21.05%)
Закінчує в рот, ковтаю
33 (19.3%)
Люблю робити мінет
29 (16.96%)
Закінчує в рот, випльовую
24 (14.04%)
Є мінет, кінчає під час сексу
19 (11.11%)
Фууу
18 (10.53%)
Не люблю робити мінет
7 (4.09%)
Не люблю секс
5 (2.92%)
Немає ніякого сексу
Жінка з перцем• 17 января 2025
Я навіть боюсь уявити, яка душевна хвороба змусила автора ранком п´ятниці відкрити такий детальний опрос...
Люблю Украину
• 17 января 2025
Ответ дляНе служанка
не люблю, но делаю хорошо, сперму глотаю конечно
Проголосуйте, будь ласка
Люблю Украину
• 17 января 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Лежу в ліжку, нікуди не спішу, вчора була невеличка операція, треба відпочити, то всяку дурню читаю🤣
Не служанка• 17 января 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Бляха, я не уявляю як плюватися після міньету
вот и я часто представляю такую картину
он кончил, балдеет... и тут ты с рвотным рефлексом несешься в ванну ( или на салфетку как тут писали) быстрее выплюнуть и трижды прополоскать рот
будь я мужчиной больше бы к члену не подпустила
Атятя_тётя• 17 января 2025
Ответ дляНе служанка
вот и я часто представляю такую картину
І тричі Богородицю прочитати
Куколка-мяуколка• 17 января 2025
Люблю и умею, но если обижена на него, долгое время не делаю.
Люблю Украину
• 17 января 2025
Ответ дляНе служанка
вот и я часто представляю такую картину
А я би не змогла проковтнути. У мене виражений рвотний рефлекс. Сказала чоловіку, якщо кончиш в рот, то я просто не зможу сконтролювати рвотний рефлекс і це буде останній його мінет зі мною.
Мінет роблю гарно, чоловіку подобається. Після мінету йде секс.
Якщо йому не подобається, що не кінчає в рот, то хай шукає іншу, я через себе в угоду чоловіку переступати не буду. Поки 20 років разом.
Люблю Украину
• 17 января 2025
Ответ дляНе против
сижу пью кофе и тут хиряк...вы со свои миньетом
А я вже каву випила, то всяку фігню пишу🤣🤣🤣
Дівчина заглядєніє• 17 января 2025
Чекаю завтра• 17 января 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Я теж, це точно якесь відхилення в психіці
Люблю Украину
• 17 января 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Угадайте,что я сейчас ем?
Не можу зрозуміти. Схоже на смузі з клітчаткою.
Флюорография гуся• 17 января 2025
Ответ дляНе служанка
вот и я часто представляю такую картину
это все можно сделать не привлекая внимания)... а еще можно обговорить этот вопрос и ни у кого не будет шока
Чекаю завтра• 17 января 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Ну с яке вам діло як роблять інші?
Тень льва• 17 января 2025
Ответ дляНе против
Вы кофе выплюнули или проглотили? А?
Не служанка• 17 января 2025
Ответ дляФлюорография гуся
ну может и так
но в голове именно такая картина
Флюорография гуся• 17 января 2025
Ответ дляНе служанка
ну может и так
но в голове именно такая картина
я понимаю)... но на практике все может быть вполне эстетично
Люблю Украину
• 17 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Ну с яке вам діло як роблять інші?
Чи Ви дурних тем тут не зустрічали?
Он хлопець обурюється, що у колишнього дівчина ковтала сперму після мінету, а у нього не ковтає. Деякі доказують, що всі ковтають.
Мені здається, що не всі.
Стрибну в гречку• 17 января 2025
Кому шо😂 не получаю удовольствия от минета, потому что раньше, когда подруга в молодости спросила, а ты пробовала делать минет, я у нее спросила в ответ, а с чем его едят с хлебом или можно сахаром посыпать🤔
Я ж даже не знала тогда что это такое, была село селом😂
Чекаю завтра• 17 января 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Чи Ви дурних тем тут не зустрічали?
Мені здається, що не всі.
Не всі, я більше скажу навіть якщо і ковтають то не з будь ким. Не знаю як це працює, але факт, з кимось хочеться а з кимось ні
Джинци на Флісі• 17 января 2025
Ответ дляНе служанка
вот и я часто представляю такую картину
Ну скажем так, у меня рвотного рефлекса нет, но сперму я не глотаю. Но и не бегу полоскать рот. Выплюнула на салфетку и на этом все
Джага-джага• 17 января 2025
Обожнюю робити, але смак і запах сперми мені не подобається, не ковтаю і не збираюся
Люблю Украину
• 17 января 2025
Ответ длямимАпроходила
Де варіант, не роблю мінет??? Думаєте, таких немає, чи що?
Там є варіант «не люблю робити мінет».
Це означає, що не роблю.
Але Ви праві, він не на 100% підходить до «не роблю мінет». Бо є такі, що не люблять, але роблять в угоду чоловіку.
Це означає, що не роблю.
Баба_Воля• 17 января 2025
Секс є. Але не лижимо один одному. І хай хто що хоче, те і пише. Але у нас обох пунктик з приводу бактерій, які носяться туди-сюди.
Баба_Воля• 17 января 2025
Ответ длямимАпроходила
Підтримую
Люблю Украину
• 17 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Підтримую
Мала на увазі варіант «не люблю мінет, а отже не роблю»
долой_лама• 17 января 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Чи Ви дурних тем тут не зустрічали?
Мені здається, що не всі.
Я даже минет никогда не делала и не собираюсь. Только обещала, чтоб получить больше денег.