Закусенец• 17 января 2025

Лікар сказала в Шаяні пити воду з бювету (Шаянську). Якщо я наберу в 5 л бутилки

І візьму її в Київ
Це буде ефективно?
Чи вона тоді не буде лікувальна?
Чи це все рівно краще ніж нічого?
автор Закусенец • 17 января 2025
Я в Шаян 10 днів і повинна додому їхати
А пити треба воду 21 день
Ля-ля-ля• 17 января 2025
Якщо на повний курс привезете, то пийте . А якщо на пару днів, то навіть не везіть додому
ніколи такого не було• 17 января 2025
Скиньте, який там склад. Не всяка вода може так тривало зберігати свої властивості
автор Закусенец • 17 января 2025
Ответ дляніколи такого не було
Ось
Шаянська 4 в мене
Кумася• 17 января 2025
Люди які живуть поблизу теж в шаяні воду набирають , але не знаю скільки вона зберігається
автор Закусенец • 17 января 2025
Ответ дляКумася
Я теж бачила, на початку села є бювет
Туди машинами підїжджають
Куди це вони стільки води везуть?
Пацелуйнитуда• 17 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Я в Шаян 10 днів і повинна додому їхати
А пити треба воду 21 день
А чого ви тут питаєте?питайте в бюветі на місці. Я все там питала. Мені шаянська вода підійшла.тому я її не брала. А от моршинська ропа на ура.і брати її можна куди хочеш
Пацелуйнитуда• 17 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Ось
Шаянська 4 в мене
Ви дивна. В бюветі є медсестри. Скрізь є лікарі. Їх питайте
Шлях до зірок• 17 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Я теж бачила, на початку села є бювет
Туди машинами підїжджають
Куди це вони стільки води везуть?
Набирайте у скло
Кумася• 17 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Я теж бачила, на початку села є бювет
Туди машинами підїжджають
Куди це вони стільки води везуть?
Я колись була в родичів, то вони в самому санаторії набирали воду-вона там платна, років 10 тому півторачка чи то 10чи 15 копійок коштувала, набирали мішок півторачок
ЛюблюДевчонок• 17 января 2025
Ответ дляКумася
Все правильно,состав воды слабощелочной а автор думает что попьет 21 и проблем не будет,ее нужно пить постоянно
ніколи такого не було• 17 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Ось
Шаянська 4 в мене
У вас є можливість взяти десь шматочок мармуру? Крейда теж ок, але не дуже.

Якщо знайдете - кинути в кожну пляшку шматочок розміром з пів пластикової кришечки для пет-пляшки.

Таким чином ’консервують’ воду для аналізу, яка містить велику кількість гідрокарбонатів, як ваша.
автор Закусенец • 17 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дивно, бо лікарі кажуть що таку воду не можна пити постійно треба декілька курсів на рік по 21 день
Педиатор_я• 17 января 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Да,ропа это бомба ракета👍
ЛюблюДевчонок• 17 января 2025
Врачи и таблетки прописывают которые только снимают симптомы но никак не убирают причину заболевания,воду которую мы покупаем в супермаркетах кислая,еда которую мы употребляем,со всеми Ешками,образует кислую среду в организме что способствует развитию болезней,в организме должен быть баланс,кислоты и щелочи