Блондинка в Шоколаде• 17 января в 14:02

Де знайти друга по переписці англійською?

Колись була на сайті interpals,але здалося, що там більше знайомляться, ніж дружнє спілкування.
КонФФетОшка• 17 января в 14:03
Тандем
120-120-120 (не худею)• 17 января в 14:03
Тіндер
Маргарита и Мастер• 17 января в 14:05
Сайт знакомств. Там таких фантазеров- греблю гати.
из желе я• 17 января в 14:08
Вам саме друг потрібен,чи потренуватися в переписках?
Ду да ду да ду• 17 января в 14:10
глобал пенфрендс
Викачую яйцями• 17 января в 14:11
В телеграмме есть разговорные группы. Я сама не писала, но мне рассказывали, что общались там
Кринжова баба• 17 января в 14:14
Ответ дляиз желе я
А що значить потренуватися?
из желе я• 17 января в 14:16
Ответ дляКринжова баба
А що значить потренуватися?
Потренуватися спілкуватися англійською.
Mrs.Sexuality• 17 января в 14:17
В мене донька шукала пару років тому, то попадала на різних збочинців, вічно їй х*ї в переписці слали. Вже боялася фотки відкривати навіть
Заела_пластинка• 17 января в 14:30
Я писала клменти під постами англ вчителів і мені сам написав, давно вже дружимо
Реанимация• 17 января в 14:31
Я на Тандемі сиділа років 5 назад. Там у спільній були зацікавлені лише турки, китайці, індуси
Смайлик• 17 января в 15:03
Ответ дляMrs.Sexuality
Да что их бояться. У меня коллекция со всех стран мира Я так и пишу очередному - о, залетаешь в коллекцию
Mrs.Sexuality• 17 января в 15:10
Ответ дляСмайлик
То у вас досвід є. А донці на той момент було 16 та ще й незаймана була, того чуда вживу не бачила, в руках не тримала.
А про колекцію - це топ👍
Kapitoshka7• 17 января в 15:25
Ответ дляMrs.Sexuality
це там норма... а ви думала божа роса там буде?