Луковая• 17 января в 16:07

Як сформувати виписку?

Дохід за рік. Фоп 2 група. Прро від ПриватБанку.
Бронетапці• 17 января в 16:12
https://www.google.com/search?q=%D0%AF%D0%BA%2B%D1...
Смайлик• 17 января в 16:34
Для чего вам нужна выписка? Нужно кому-то показать годовой доход или нужно самой его узнать для заполнения декларации?
автор Луковая • 17 января в 16:37
Ответ дляБронетапці
Але я так і не знайшла інфо. Там усього, що по рахунку іде. А мені треба гроші готівкові та безготівкові. Все, що пройшло через термінал приват
автор Луковая • 17 января в 16:38
Ответ дляСмайлик
Мені треба для декларації річної. Рух грошей через термінал. Готівка, безготівкова
Куплю орехи• 17 января в 17:07
Ответ дляЛуковая
В кабінеті платника можна знайти. Але там за рік не формує,лише помісячно . Якщо прро чек бокс,у них така функція,здається є, у приватівського можна подивитись лише 2 останні місяці з терміналу
Куплю орехи• 17 января в 17:12
В кабінеті платника відкриваєте зверху розділ для платників / прро . Є там чеки та звіти
Смайлик• 17 января в 17:52
Ответ дляЛуковая
Хіба ПРРО таке не формує? Z-звіти за обраний період - це рух ваших грошей через термінал.