Майор Медуза• 17 января в 16:21
Порада/Лабораторія/Вибір
Хто мав досвід із лабораторією Сінево? Думаю звернутися до них, бо чула багато позитивного та й лікар до них направив з дитиною. *(Раніше зверталася до ескулаба, але вони мабуть зачинились вже) Чи дійсно в сінево там все так добре, як розповідають? 😊 Дякую.
Губка Боб• 17 января в 16:26
я завжди обираю сінево там завжди швидко якісно та без проблем. на відміну від діли, жодного разу не доводилося чекати результатів довше ніж обіцяли
Планшетница• 17 января в 16:36
Ответ дляГубка Боб
Повністю згодна. У сінево здаю аналізи вже кілька років, і сервіс завжди на висоті.
Губка Боб• 17 января в 16:38
Ответ дляПланшетница
тим паче зараз там працює знижка 50% на повний чекап, коли оплату робиш карткою mastercard!
Планшетница• 17 января в 16:41
Ответ дляГубка Боб
можна будь ласка даті детальну інформацію?
Губка Боб• 17 января в 16:42
Ответ дляПланшетница
тримайте
Закусенец• 17 января в 16:49
Спробуйте сходити в сінево, якщо не були, класна лабораторія. Дуже тішить, що лабораторія постійно вдосконалюється. Нові послуги, акції, приємні дрібнички для клієнтів.
Дружная семейка• 17 января в 17:00
Можете не выходя из дома сдать анализы в синево.
Мы вызвали детскую медсестру для сына у них на дом, приехали за 15 минут, взяли все и поехали. На вечер уже был результат.
Оце фіфа• 17 января в 17:07
Могу сказать, что в Синэво всё на уровне: результаты точные, приходят вовремя. А ещё удобно, что всё можно оплатить картой и нет проблем с очередями, если заранее записаться.
Малинка• 17 января в 17:08
В Сінево найкращий сервіс, як на мене. Я ціную, що всі результати можна отримати через застосунок або на сайті, і не треба ніде бігати.
Не вмію заміряти• 17 января в 17:31
Я уже много лет сдаю анализы в Синэво, и ни разу не пожалела. У них всегда чисто, медсестры вежливые и профессиональные. Плюс, если что-то непонятно, всегда можно позвонить на горячую линию быстро объясняют
Пацелуйнитуда• 17 января в 17:34
Якщо вам важливі якість і комфорт, то Сінево вас точно влаштує. Особливо зручно з дітьми, бо медсестри уважно працюють із маленькими пацієнтами
ГороховаЯ• 17 января в 17:36
Синэво хорош тем, что там всегда всё прозрачно: никаких лишних услуг или скрытых платежей. Если сдаёте анализы для детей, медсёстры очень аккуратно всё делают, без слёз.
Творог для розжига• 17 января в 17:38
Ответ дляГубка Боб
У Ділі я завжди почуваюся, ніби там мені не раді.
А в Сінево персонал завжди привітний і готовий допомогти. Відчуття, що ти важливий клієнт, а не зайвий клопіт.
Майор Медуза
• 20 января в 18:00
Меня много• 14 февраля в 16:14
Реклама Сінево від ботів😂 Вже не знаютб, чк залучати клієнтів, бо обманюють людей недостовірними аналізами(