кнопкодав• Изменено 17 января в 19:41
Андромеда і Кірке. Це любов
Затестила щойно ці 2 аромати. Це підпал просто. Чому їх так багато хто сварить? Вони шикарні
кнопкодав
• 17 января в 19:55
Ответ дляЧудовий каламбур
тому що вони на кожній другій
І що? Але ж аромати реально приємні
Швендяю містами• 17 января в 19:59
Андромеду мне конс в Броке предлагал, но дальше блоттера дело не пошло, я его сразу выкинула. На старте что-то такое тяжелое, не моё совсем
Аленький носочек• 17 января в 20:19
Кирке один из любимых ароматов. Мне вообще трудно подобрать аромат, от большинства популярных тошнит
Джонсонюк• 17 января в 21:32
А у мене руки дійшли до Ганімеду, теж не зрозуміла чого його так хейтять
На мені він фіалка і можливо шкіра, трохи попсово навіть
Чудовий каламбур• 17 января в 21:33
Ответ длякнопкодав
І що? Але ж аромати реально приємні
то набридли вже. все одно, що ходити всім в однаковому одязі, з однаковими зачісками і кольором волосся
зараз такий величезний вибір ароматів
Завжди мало• 17 января в 22:33
Ответ длякнопкодав
А що порадите?
Я не можу нічого радити, бо все сугубо індивідуально
Завжди мало• 17 января в 22:34
Ответ длякнопкодав
А що порадите?
Мені аромати від Том Форд більше заходять