Бачу_майбутнє• 17 января в 21:17
Якщо колись був інсульт- лікарі призначають ліки шоб не повторювалося?
Від гіпертонії. Халатно віднеслась, думала що не така і що тиск не буде скакати
В результаті інсульт
Чи лікування заключається в тому щоб пити таблетки від тиску і все?
В результаті інсульт
Бачу_майбутнє
• 17 января в 21:18
І ще скажіть будь ласка, який лікар веде людину після інсульту , щоб не повторювалось
Грабля• 17 января в 21:21
Целая схема подальшого лечения идет. Но вы понимаете, что никто не даст гарантий, что таблетки помогут.
Раньше невропатолог, сейчас семейный
Эскиз бесконечности• 17 января в 21:23
Ответ дляБачу_майбутнє
Підібрані ліки, скинути зайву вагу!!!!, здоровий спосіб життя, відсутність нервів
Натали Давиденко• 17 января в 21:25
І ще, є типу градація по інсульту, риск повторення інсульту, через 1 місяць, через півріччя , це типу, критичні точки, таблетки від тиску пожиттєво кожен день в один і той же час, і по-моєму церебралізін десь раз на рік курсом прописати.
Марс атакует• 17 января в 21:27
На слове скакати я начала подозревать ту советчицу с тонометром.
Бачу_майбутнє
• 17 января в 21:32
Ответ дляparele
Таблетки від тиску, кардіомагнил - пожиттєво. Два рази в рік стаціонар або крапельниці на дому курсами. Це після ішемічного інсульту.
Контроль показників крові. Невропатолог.
Крапельниці це ті шо кров розріджують?
Партизанка• 17 января в 21:35
Обов´язково міряти тиск двічі на день і відразу коли відчуваєте зміни у самопочутті.
Пити ліки і не пропускати.
Контролювати вагу і не переїдати
Пити ліки і не пропускати.
Контролювати вагу і не переїдати
Бачу_майбутнє
• 17 января в 21:38
Ответ дляПартизанка
Пити ліки і не пропускати.
Контролювати вагу і не переїдати
Пити ліки і не пропускати.
Контролювати вагу і не переїдати
Дякую вам
А потрібно пити якісь ліки зоб покращити мозковий кровообіг?
Бачу_майбутнє
• 17 января в 21:40
Ответ дляПартизанка
Пити ліки і не пропускати.
Контролювати вагу і не переїдати
Пити ліки і не пропускати.
Контролювати вагу і не переїдати
Ось що сказав джіпіті
Почекуха• 18 января в 00:35
Ответ дляБачу_майбутнє
Лікар - невролог.
Невролог може призначити церебропротектор, препарат для покращення мозкового кровообігу.
Контроль АТ і постійний щоденний прийом антигіпертензивні препаратів, потрібно щоб препарат утримував АТ і щоб не було підвищення вище 130/85.
У мене гіпертонія, тиск препарати антигіпертензивні не утримують (щодня підвищений, буває високий). Колись на фоні гіпертонічного кризу виникли симптоми ТІА, після чого на МРТ прогресування вогнищевих змін.
Почекуха• 18 января в 00:54
Ответ дляБачу_майбутнє
Ось що сказав джіпіті
У мене хронічна недостатність мозкового кровообігу і виражені вогнищеві зміни (загибель нейронів на фоні гіпоксії і ішемії на фоні гіпертонії і гіпертонічних кризів). Невролог призначає препарат для покращення мозкового кровообігу, нейропептид, препарат мельдонію. Колись на фоні гіпертонічного кризу виникли симптоми ТІА. І до сьогодні залишилася деяка симптоматика.
Почекуха• 18 января в 02:50
Ответ дляБачу_майбутнє
Ось що сказав джіпіті
ЦеЗа результатами МРТ головного мозку, що пишеться про інсульт?
В діагнозі написано, який був інсульт - лакунарний чи ішемічний?
Якщо був інсульт, то Ви маєте спостерігатися у невролога.
Яка у Вас на даний період симптоматика?