Сама купляю квіти• 17 января 2025
Допоможіть відмовитися дати в борг
Дорослі жінки, в мене зараз більш стабільне фін становище, вона без стабільного доходу, за що живе - не в курсі.
Колежанки, не подруги, разом працюємо інколи на спільних проєктах і зустрічаємося на чашку кави між проєктами.
Ніхто нікому ніц не винний, але в останній розмові кілька днів тому попросила в борг пристойну суму, не питаючи чи я можу, а - "от мені треба", "дай будь ласка, бо треба якось крутится", "справи погані, хочу в проєкт там якийсь вкласти".
З формулюванням - "ну навіть якщо влечу, то все ж одно разом працюємо, ну що ми, не знайдемо як борг закрити?"
Мені це не сподобалося, тому сказала що подумаю, не відмовивши. І от вже кілька днів людина просто насідає на мене: "мені вже горить, терміново треба, ти ж обіцяла, ну що тобі варто, ну я ж розраховувала вже, не шукала деінде", і так далі.
І якщо спочатку був намір втричі зменшити суму і таки дати борг, то після такого тиску давати вже не хочу ані копійки.
Людина просто Ні не приймає висуває кучу аргументів - типовий продажник.
Инфотуфелька• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
’Якщо ти вважаєш, що 1000 дол така величезна сума, то ок’
Дівчата, як все це зупинити? Вона зараз ще й телефонувати почне, я її знаю..
Заблокувати
ЖаннаНеАгузарова• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Вона не сприймає слово ні, я написала.
Твердіше кажіть
Альфред Шнитке• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Вона не сприймає слово ні, я написала.
Скажіть, а з чого вона взяла, що у Вас є гроші? Скажіть, в мене немає такої суми. Тиж мені обіцяла. Так а хто тобі взагалі сказав, що вони в мене є. Ти просто в мене їх вимагаєш і навіть не цікавишся чи вони в мене є
Слава Українi• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
вона знає що є
Вы же написали, что даже не подруги. Откуда она знает?
Я бы вообще не объясняла ь и не оправдывалась. ’Нет’ - вполне достаточно. Даже если придётся не один раз повторить. Как только поймёт, что вы уверены в своём решении не давать денег, так и отстанет.
Бадабум• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Ну поки вона намагається зробити їх саме моїми. Власне, вже зробила, це я сиджу голову сушити як не дати і більше не дозволяти гвалтувати мені мозок
Заблокируйте
Бадабум• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Це як?
Ой. Покупаю квартиру. Ооочень удачный вариант подвернулся. Срочно нужно найти 20т$, не знаешь кто может занять?
Бюст Березуцкого• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
вона знає що є
Откуда она прям точно знает? А у вас муж есть? На него удобно спихнуть, типа не разрешает.
Ну, или скажите, что положили на депозит. Что думали, можно снять без потери денег, но узнали в банке, что без потери не получится.
А вообще она так наседает, а вы так переживаете, как будто она вам жизнь когда-то спасла. Просто скажите: Валя я подумала и нет, я не могу так рисковать во время войны, все нестабильно и неизвестно, вдруг завтра придётся бежать, бросив все имущество, и будет важна каждая копейка.
Сама купляю квіти
• 17 января 2025
Ответ дляБадабум
Не варіант. Не хочу я брехати.
Хочу відверто казати НІ і знати що ніхто потім не питатиме - а чого?
Бадабум• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Не варіант. Не хочу я брехати.
Тогда в чем вопрос?
Бюст Березуцкого• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Та наче слухала, і навчилася відмовляти навіть. Але коли людина після мого НІ починає наполягати - я знаю лише спосіб заблокувати її щоб припинити неприємне спілкування(
А почему вы на ее ’я рассчитывала’ не можете ответить, что вы ничего не обещали и непонятно, почему она вообще на вас рассчитывала.
Бюст Березуцкого• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Угу. Почуваюся гидко.
Подумайте о том, что вы избежали потери большой суммы денег и порадуйтесь.
И на будущее - никогда никому не рассказывайте о том, что у вас есть большие суммы. Тупо могут обокрасть.
Без QR коду• 17 января 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
даже если есть деньги. они могт где-то кртиться, быть вложены и так далее.
Это понятно. Дают важным и близким. Мужлу тоже нельзя давать, ни копейки, даже если оно год не работает и ему нечего жрать.
Бюст Березуцкого• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Скажите, что вы неприятно удивлены таким напором и понимаете, что поступили правильно. Это ваши деньги и вы имеете право с ними делать что хотите.
Тану на сонці• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Не варіант. Не хочу я брехати.
Так и сказать. Я обещала ПОДУМАТЬ, подумала и не могу тебе одолжить. Почему? Потому что. Это моё личное дело/я не должна или я не хочу оправдываться/обьяснять
Без QR коду• 17 января 2025
Ответ дляЯ не тону
Я щось останнім часом хренею, які люди наглючі одна бабло вижимає всім силами, інша на роботі колега вижирає все і у всіх, що гидко вже.
А мужики? Эти офигевшие твари клянчат у женщин еду и сигареты у больниц и на остановке.Еле сдержалась чтоб не заехать по лицу.
А оно еще орет ’что с вами стало, бабы, даже не покормите мужика?’
На вид нормально одет.
Ку-кусик• 17 января 2025
ТЮ.... так скажите, что у вас нет таких денег, что неожиданные расходы появились. кран потек, . стиралка сломалась, нужен ремонт или замена...мама заболела все вытрясла... не ведите себя как тряпка...врать конечно некрасиво, но эта баба скорее всего вас обманет..
Місячне Сяйво• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
не читайте ее сообщения и все
Сама купляю квіти
• 17 января 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
Мабуть так і напишу, якщо ще щось почне написувати
Тану на сонці• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Не реагировать и не брать трубку. Можно один раз ещё повторить что вы уже сказали нет. Она пытается вас затянуть в диалог и оправдания, вы не должны оправдываться.
Тану на сонці• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Чем короче ей будете отвечать тем лучше иначе будет цепляться к каждому слову с наездами.
Наизнанку• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Вона не сприймає слово ні, я написала.
Так ви його і не казали. Дитячий садок. Як ви взагалі працюєте.
Наизнанку• 17 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Ртом. Вам же сто раз сказали 🤦♀️
Наизнанку• 17 января 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Тільки не жалійтесь на мій допис.Але б після такого повідомлення я б їй написала ’Вибач,але йди на#ер.Скільки разів тобі сказати що гроші я тобі не дам.Так,1000$ для мене значима сума.Це мої гроші і у мене на них свої плани.
Так авторка жодного разу не казала, що не дасть