Тоска в носках• 17 января в 23:20
На які щорічні профілактичні огляди/аналізи я маю право отримати направлення
від сімейного лікаря? Безкоштовні маю на увазі. Ходжу до нього нечасто, в основному користуюсь послугами приватних лікарів і клінік. Але якщо вже буду в нього, які направлення попросити? Мені 49 років.
Тоска в носках
• 17 января в 23:27
Ответ дляGaleTTa
Кровь, моча, гепатиты, сахар. И что-там ещё но немного. Можно сделать УЗИ( за взнос в фонд больницы), но там делают его на конвейере на от..бись.
Я после реформы раз поигралась и поняла что это не для моей нервной системы.
Поняла, спасибо.
Кокосиха• 17 января в 23:32
Ответ дляТоска в носках
Поняла, спасибо.
можливо,ще ще аналіз кала на кровотечу. Хоча за кордоном рекомендують раз в рік робити колоноскопію ,починаючи з 50. Узі,якщо є жалоби.,по показникам.,так як і КТ.
Птица секретарь• 18 января в 00:00
Ответ дляGaleTTa
Електронне направлення не зобовязує вас робити узд в цьому ж медзакоаді . Ви можете скористатись ним будь де по всій Україні без додаткових внесків . Але це буде лише одне обстеження , на приклад черевна порожнина, але вже нирки - ні .
Птица секретарь• 18 января в 00:02
Сімейний щороку надає направлення на аналіз глюкоза , холестерин , рентген грудної клітки , мамографія , денситометрія , екг ( не завжди) консультація гінеколога . УЗД не відноситься до рутинних обстежень .