Труп нареченої• 18 января 2025

вибухи після відбою тривоги

🙌🏻
Наталка -русалка• 18 января 2025
Ответ для_Annyshka____
Я поруч живу. Про це місце ніхто ніколи не пише, що влучили.
У вас все добре?
Чи вікна вибило?
ellllena.ua• 18 января 2025
Ответ дляРеалістка
До чого тут я? Я про чоловіка пишу. Це він прокинувся від вибуху, зрозумів, що це не по ньому прилетіло і не по нашому будинку, і далі спить. А мене починає потроху підтрушувати як тільки прочитаю в ТГ, що балістика. А цієї ночі це взагалі було несподівано, до сигналу сирени, і хоча я на той момент не спала, все одно дуже злякалася. І потім не могла майже годину після того заснути від нервового перезбудження.
Какая разница, ваша дочь, муж, сват, брат или вы? Это не норма для любого человека , - проснуться от звука взрыва, перевернуться на другой бок и спокойно спать дальше. Тем более когда рядом семья, дети. Отключены базовые инстинкты.
Реалістка• 19 января 2025
Ответ дляellllena.ua
А що має робити людина в описаній мною ситуації? З нормальними на ваш погляд інстинктами? Бігти кудись стрімголов, не дивлячись на те, що загроза минула?
ellllena.ua• 19 января 2025
Ответ дляРеалістка
Удивительное дело. Вы когда-нибудь просыпались от взрыва? Когда за окном орет тревога. Чтобы так, за минуту понять, что продолжения не будет и продолжать спать, это надо быть на связи с кремлём.