Янка-угомонись• 18 января 2025
Ви б дали синові ключі від квартири? Руйнуються стосунки, потрібна порада
Мені 49 років. З батьком сина розлучена дуже давно, синові 21 рік. Жили з ним у нашій однокімнатній квартирі, поступив в університет, я оплатила навчання і він поїхав до Львова вчитись і жив 2 роки в гуртожитку. Я допомагала фінансово, звісно. На харчування, одяг, новий телефон. 1,5 роки тому він завалив сесію і не прийшов не перездачі, його відрахували з університету.
Після того, як він поїхав на навчання, я зустріла чоловіка, він запропонував переїхати до нього. Я так і зробила, а свою квартиру здала в оренду. Після відрахування син приїхав до нас з чоловіком, чоловік з ним мав нормальні стосунки. Вже більше року син живе з нами і не працює, маніпулює тим, що його можуть спіймати на вулиці бо він не студент. Зустрічається з дівчиною, вона деколи приходить до нас. Чоловік мені вже натякає на те, що я дуже потикаю сину, що він має йти на роботу і тд. Син вимагає дати йому ключі від квартири в якій ми жили раніше. Що мені робити?
Фуліганка• 18 января 2025
Ответ дляПарасюха
Чтоб мог на кусок хлеба зарабатывать. Авто покупать не нужно, можно быть наемным водилой. А дальше уже сам купит если заработает.
Наемных водил без опыта не возьмут
Кросівки оригінал• 18 января 2025
Ответ дляКиця-бриця
и шо? у детей в 13 лет уже куча подработок, от раздачи листовок до интернетной удаленки, ваш уже заработал пару-тройку биткоинов?
Тривожники вже в 13
Краще б вони в 13 просто вільно і безтурботно читали, гуляли, малювали і фігньой страждали
100%• 18 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
завалил сессию и не пришел на пересдачи, это как? он у вас дурачок что ли?
Таких полно. Дочка на 1 курсе колледжа. После 1 семестра только в нашей группе 8 відраховано.
Так точно!• 18 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Так і 40-річних таких зараз повно, дружини працюють, корзиночки вдома бояться ТЦК.
Ничего,зато живые будут. Вы тоже на пособии и ничего не делаете полезного
Парасюха• 18 января 2025
Ответ дляФуліганка
Наемных водил без опыта не возьмут
Водил сейчас не хватает, особо не перебирают. Понятно, что дальнобоем не возьмут, но кататься по городу и развозить товар, заказы возьмут.
Тётя Хрюша• 18 января 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Чоловік не каже йому звичайно щоб вже і зараз зʼізджав, але вже дуже натякає на те, що він повинен вже приносити гроші додому якщо живе тут..
Правильно каже ваш чоловік.
Киця-бриця• 18 января 2025
Ответ для100%
то родители - дураки и кстати у таких родителей нет ВО, они думают что это все еще школа
шансов закончить универ у детей на много меньше, чем у детей с родителями с ВО, элементарно некому подсказать что нужно делать в критической ситуации
я когда училась в группе было много детей из регионов, многим не хватало знаний, так родители свиней кололи и мясо с картошкой мешками преподавателям, лишь бы дети только закончили универ
студенты все таки дети, и родители не могут закрывать на это глаза, да физиология уже прет, а вот навыков коммуникационных, характера не хватает для взрослой жизни, особенно у домашних, удобных, тихих детей, так что удивительного тут ничего нет, что не вытягивают учебу
но тут же все супер-женщины, которые встречают своих детей со скалками в руках
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляКиця-бриця
так это Мама Никитки-2 кошмарит своих детей выходом на свой хлеб
при этом есть масса примеров предприимчивых подростков, которые зарабатывают в интернете и в 13 лет
Я щось у вас знов не так пішло. Особливо з розумінням прочитаного.
Нікого я не кошмарю. Але не захоче вчитись в університеті - піде працювати. Ніхто утримувати повнолітнього неробу не буде.
Шо ви там мені про стандарти 21 ст писали? Розуміти прочитане вчать в 1 класі.
Оч@ров@Шк@• 18 января 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Правильно говорит.
Хачапууури• 18 января 2025
А чого дятел дома сидить нехай на нову пошту валить працювати, якщо вчитись не здатен
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляКиця-бриця
Якась дурня знов написана.
Корочка про отримання ВО не дорівнює ВО. Ви самі собі протирічите в одному дописі. Як в кризових ситуаціях допоможуть дітям ті, хто на вашу думку отримав освіту за сало чи мясо?
Почекуха• 18 января 2025
Ответ дляЗабула що?
Удалено администрацией...
Щира українка• 18 января 2025
Половину денег от аренды квартиры отдать сыну, пусть с девушкой вдвоем снимают, работают и обеспечивают себя
Викликаю на дебати• 18 января 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ок. Шлем приймака нахєр (тільки чому приймак, як вона живе з сином у приймака?), їдемо до себе в однокімнатну, вигнавши квартирантів, сина не може приводити до мами в кімнату дівулю і мама скорочує фінансування так як тепер на голу ставку треба самій тягти себе і дорослого сину.
бо прийняла його і стала жити з ним, а тепер він їй розповідає як сина виховувати
замість того, щоб надати підтримку.
це не його справа - стосунки у не його сім´ї
я б послала, бо ціную своїх дітей, а не чужі штани
замість того, щоб надати підтримку.
Викликаю на дебати• 18 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
якої дитини? дорослого половозрілого трутня, який висмоктує соки з матері?
сама придумала, сама обурилася
руки_Крюги• 19 января 2025
Ответ дляФФФФристайла
Я ее люблю) она мой первенец, которого я не могла родить много лет. Я за нее горло перегрызу кому угодно, но иногда приходиться действовать таким образом, если мирным путем не получилось договориться. Да, я рисковала, но и выиграла. Ей нужна была эта встряска.
Вы все правильно сделали, дали почувствовать грань, которую она перешла. Иногда только так и можно помочь.
Як ухурделю• 26 января 2025
Ответ для100%
а так можно?
ведь среднее образование обязательно в Украине
100%• 26 января 2025
Ответ дляЯк ухурделю
а так можно?
Наверное, да.
Я знаю детей, которые после 9 класса пошли в училище, после 1 курса бросили и работают, будучи несовершеннолетними. Кто и что им сделает ?