Янка-угомонись• 18 января 2025

Ви б дали синові ключі від квартири? Руйнуються стосунки, потрібна порада

Мені 49 років. З батьком сина розлучена дуже давно, синові 21 рік. Жили з ним у нашій однокімнатній квартирі, поступив в університет, я оплатила навчання і він поїхав до Львова вчитись і жив 2 роки в гуртожитку. Я допомагала фінансово, звісно. На харчування, одяг, новий телефон. 1,5 роки тому він завалив сесію і не прийшов не перездачі, його відрахували з університету.
Після того, як він поїхав на навчання, я зустріла чоловіка, він запропонував переїхати до нього. Я так і зробила, а свою квартиру здала в оренду. Після відрахування син приїхав до нас з чоловіком, чоловік з ним мав нормальні стосунки. Вже більше року син живе з нами і не працює, маніпулює тим, що його можуть спіймати на вулиці бо він не студент. Зустрічається з дівчиною, вона деколи приходить до нас. Чоловік мені вже натякає на те, що я дуже потикаю сину, що він має йти на роботу і тд. Син вимагає дати йому ключі від квартири в якій ми жили раніше. Що мені робити?
Люблю пиво• 18 января 2025
Ответ дляФФФФристайла
А одноклассник моего брата повесился потому, что его девушка бросила. Есть люди со слабой психикой, не сегодня, так завтра. У моей дочери все ок, она сильная и крутая, только решила пострадать.
ви вже повернулись з кіна?
Помидорина• 18 января 2025
Де ви знайшли такого святого чоловіка?
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляЛеди Г
А ничего что сын там прописан и долю имеет вероятнее всего. Законы ещё есть
Які закони? Реєстрація не дорівнює праву власності. Синові 21, про приватизацію мова вже точно не йде.
Помидорина• 18 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Историю с другим концом расскажу. Парень пьяный ушёл после таких слов и повесился. Хоронили всей школой и у мамы вся жизнь по п@де. Делайте выводы
Які? Що треба танцювати під дудку підлітка?
Леди Г• 18 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Женщина, не отвечайте мне , тошно от вашей писанины🤮
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляКиця-бриця
мать-ехидна
кто вам таблетки будет покупать, когда вы станете старая, больная и никому не нужная?
Навряд чи в нероби будуть гроші на таблетки.
А пити мені можливо і не захочеться перед смертю 🤣
Леди Г• 18 января 2025
Ответ дляПомидорина
На похоронах можите потанцевать или в кабинете у опера, когда в розыск будите подавать. Выбирайте сами
Помидорина• 18 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Ясно. Бережіть себе.
ФФФФристайла• 18 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
ви вже повернулись з кіна?
Не доехали еще. Пропустили сеанс, поедем на вечерний)
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляКиця-бриця
Никитку прям стало жалко
Не варто. З 13 років знає, що утримуємо виключно поки вчиться.
Не хоче- Велком в суворий несправедливий світ на виживання.
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляКиця-бриця
воспитывайте своих детей так, как вам хочется
никто не запрещает
А шо, тікі в вас є право виховувати чужих? Чи давати поради?
Ідіть проконтролюйте свого, бо буде як у автора
Кросівки оригінал• 18 января 2025
А якщо б він працював, ви б йому дозволили там жити ?
Чи просто не хочете, хочете здавати її?
Я б сину допомогла це 100%. Житло є, значить вже мінус одна проблема над головою, можна і роботу спокійно знайти.
Він же наче не асоціальний в вас, ну не вийшло з навчанням, то шо тепер загнобити по повній. Дайте йому термін спокійно облаштувати своє життя, 21 рік це ще такий вік, коли батьки можуть допомогти. Ви самі пішли жити до чоловіка, він його навіть не знав, повернувся до вас, бо більше нема куди.
Вважаю треба сину допомогти і точно не в ультимативній формі
Люблю пиво• 18 января 2025
Ответ дляПомидорина
ви інших моделей стосунків не знаєте?
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляБорисфенка
А в орендованому житлі мікрокредитів не набере?
Посприяти треба, щоб роботу знайти йому не яку попало. Але мамці нема коли, у неї кохання.
При соломці під боком в вигляді безкоштовного житла мізки не запрацюють ще довго. А при зйомі треба ворушитись. Бо мікрозаймів на все на довго не вистачить. А жити під мостом навряд чи хлопчик захоче. Та й дівчина можливо клюнула виключно на розповіді про власну квартиру.
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляБорисфенка
А щодо кохання, то не вам про це розповідати. Ви чогось не захотіли до старості старшого сина панькати і в 45 чкурнули вдруге заміж. Чи то розрахунок був, а не кохання?
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Давайте уточнимо у авторки, хто на квартиру заробив.
Мама зробила сина бездомним, поселила в приймах до свого свіжого кавалера.
Ще раз, не вам розказувати чи потрібно жінці влаштовувати своє життя, якщо з першим чоловіком не склалось. Щось ви аж бігом побігли вінчатися в 45. І думаю народили, не спитавши у дорослого сина, чи потрібен йому ваш новий чоловік чи братик.
БезникаЯ• 18 января 2025
Ответ дляВсех в сад
Слушайте чужих тёток. Они сейчас вам насоветуют как навсегда поссориться с сыном
Угу. Хороші добрі і співчутливі зате нарадять, як угробити дитині все життя. Щоб не привели боги стресу у дитятка не було треба жити замість нього. Лише так єдино правильно
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Нікітка теж сИнАчка?
А то))
Оно щас поїду вже забирати з волонтерства. З 7 ранку допомогає в церкві їжу роздавати.
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляЛеди Г
🤣🤣🤣
А що такоє? Маєте дома таке ж ледащо? Чи претендуєте на частину батьківського житла?
ФФФФристайла• 18 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Так легко о смерти ... ну-ну
А как нужно? Смерть - естественный процесс. Иногда она вообще избавление, когда человек страдает.
Вы запуганная какая-то. Про смерть не говорить, детей дома спрятать до совершеннолетия, а совершеннолетие у нас в 40
Викликаю на дебати• 18 января 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Я говорила. Він каже що планує шукати щось онлайн.
Чоловік теж натякає тактовно, але я бачу що йому це вже починає дуже набридати і що він з кожним днем дратується більше. Розумію що і на наші стосунки це погане впливатиме.
а вам кі стосунки важливіші? хто вам ближчий?
чому якйсь приймак вказує вам, як ставитися до власної дитини?
Леди Г• 18 января 2025
Ответ дляФФФФристайла
Это где вы такое прочитали ? Или сами придумали ?
НеКонец-Света• 18 января 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Я оплатила репетиторів та оплатила навчання в університеті. Що я ще мала зробити?
Виштовхать трутня на роботу. 21 річних на війну не беруть без їх згоди, так що хай іде працювати.
Леди_на_драндулете• 18 января 2025
Если бы не война, выперла бы пинком под зад. А так, пусть с вами живет и из дома не выходит. Давать ключи от квартиры не нужно. Он де не работает, за что там жить будет?
PmB• 18 января 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А мужу автора это вот все нахиба?
ФФФФристайла• 18 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
ну як жінка може спокійно сказати 13 річній дівчинці - умативай, то чому ви дивуєтесь
Посмотрела на себя со стороны и поняла какая я нехорошая редиска. Каюсь конечно, мне никогда не возвысится до таких наилучших мам, но теперь я хоть начну пытаться🫡
Леди_на_драндулете• 18 января 2025
Ответ дляPmB
А мужу автора это вот все нахиба?
Потому что любит свою женщину, переживает за нее и хочет, чтоб она была счастлива
PmB• 18 января 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Залізний занавіс• 18 января 2025
Сразу возникает вопрос, кто будет сына кормить , одевать, платить коммуналку, если он не работает и не планирует и будет жить в той квартире?
Эскиз бесконечности• 18 января 2025
Ответ дляГендиреХтор
Син
А гроші де він візьме? Йому наче і зараз ніщо не заважає працювати. Це якщо Ви зараз напишете про мотивацію квартирою.