Малая Налегке• Изменено 18 января 2025

Вы делаете замечания посторонним?

К примеру, сегодня подростки в автобусе постоянно включали зажигалку возле меня, чуть мне куртку не подпалили. Вы бы сделали замечание или это я нервная?
Allemagne• 18 января 2025
А ну прекратите создавать здесь такие темы!
автор Малая Налегке • 18 января 2025
Ответ дляAllemagne
Какие такие?
Тектологиня 80lv• 18 января 2025
В такому разі - так. Дітки, он туди відійдіть зі своїми забавками, мені цей сморід не треба.
Allemagne• 18 января 2025
Ответ дляМалая Налегке
Какие такие?
Уж и замечание сделать нельзя.
Хтомолодець? Я!• 18 января 2025
Пересіла б. Робити підліткам зауваження - це що проти вітру плювати. Нехай батьки їх виховують.
Та никада в жизни• 18 января 2025
В такому випадку б зробила чи пересіла. В інших стараюсь сторонніх людей не чіпати, психів повно навколо
Тектологиня 80lv• 18 января 2025
І коли хтось за собакою не прибрав, кажу: ви забули гівно прибрати.
Заліковий троль• 18 января 2025
в этом случае разумеется сделала бы замечание, из-за мелких полудурков еще не хватало вещь испортить
ЯяяКакаджамбо• 18 января 2025
В такой ситуации , как у вас, я бы попросила подростков не делать этого в автобусе.
Марс атакует• 18 января 2025
А Данном случае - конечно !!! Без вариантов . Вот я нервная это да , с трудом сдерживаюсь, когда над моей головой в транспорте втыкают в мобильный . Так и вижу как этот мобильный впечатывается на повороте в мое лицо 🙈
постою_послушаю• 18 января 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Куди он туди?
Легче самой отойти, чем подростков мимокрокодилов воспитывать
Цвіпканя• 18 января 2025
Я можу зробити зауваження,якщо це мені дійсно заважає, наприклад, на пошті я не могла розрахуватись, тому що людина не розуміла, що заважає мені, тому я попросила подвинутись. А ось був такий випадок стою на касі в магазині і якась жінка взяла і почала перекладувати мій товар, бо бутилка з водою мабуть їй заважала. Я була в шоці і навіть не могла нічого сказати, щоб не заводитись на рівному місці. Мовчки переклала як воно лежало. Не розумію про що собі думають люди і що собі позволяють, мої покупки їй явно не заважали, а ця нетактичність з боку незнайомки просто обурила.
Ще знов ж таки, бісять на касах люди, які замість того, щоб швидко зібрати товар, стоять втикають, а потім коли моя черга я повинна чекати або якщо касиру всеодно змішується мій товар з отакими от покупцями. Ви скажите йдіть на самообслуговання, але воно не є скрізь, тому так.
Регионщица• 18 января 2025
Конечно сделала бы. Они же около меня
Язвочка• 18 января 2025
Никогда не делаю замечание. Сейчас полно неадекватов. Я сделаю замечание, а меня потом ножичком - нафиг надо! Безопаснее отойти в другой конец салона или даже выйти из транспорта.
Болтушка Му• 18 января 2025
А я не могу остановиться. В магазине мама стоит смотрит на полки, а ребенок лет 6, бегает и протыкает хлеб пальцем. На мое замечание - ответила, вам какое дело.
Хлеб, наверное, наболевшее.
Парень взрослый 18+ точно. В корзине багеты, перетрогал все. На мое замечание, рассказал обо мне - сколько мне лет, и где и в каких позах он меня видел.
Хлебный отдел не мое.
Піна• 18 января 2025
Ну якщо не робити зауваження (в деяких випадках), якщо бути супертолерантним, звідки ті діти дізнаються, що так робити не можна, що така поведінка неприйнятна або загрозлива/небезпечна і тд? Бо нормально вихована дитина, наприклад, не буде висіти в автобусі на поручнях або стрибати з сидінь. Сьогодні, наприклад, дворічна дитина бігала по автобусу, а батько сидів в телефоні, поки дитина ледь не впала, підхопили люди і зробили зауваження батькові. Або лізе дитина на дерево, на гілля. Або підлітки палять айкос у транспорті. Де межа толерантності і байдужості?