Малая Налегке• Изменено 18 января в 18:07

Вы делаете замечания посторонним?

К примеру, сегодня подростки в автобусе постоянно включали зажигалку возле меня, чуть мне куртку не подпалили. Вы бы сделали замечание или это я нервная?
Allemagne• 18 января в 18:07
А ну прекратите создавать здесь такие темы!
автор Малая Налегке • 18 января в 18:08
Ответ дляAllemagne
Какие такие?
Тектологиня 80lv• 18 января в 18:09
В такому разі - так. Дітки, он туди відійдіть зі своїми забавками, мені цей сморід не треба.
Allemagne• 18 января в 18:09
Ответ дляМалая Налегке
Какие такие?
Уж и замечание сделать нельзя.
Хтомолодець? Я!• 18 января в 18:10
Пересіла б. Робити підліткам зауваження - це що проти вітру плювати. Нехай батьки їх виховують.
Та никада в жизни• 18 января в 18:10
В такому випадку б зробила чи пересіла. В інших стараюсь сторонніх людей не чіпати, психів повно навколо
Тектологиня 80lv• 18 января в 18:10
І коли хтось за собакою не прибрав, кажу: ви забули гівно прибрати.
Заліковий троль• 18 января в 18:12
в этом случае разумеется сделала бы замечание, из-за мелких полудурков еще не хватало вещь испортить
ЯяяКакаджамбо• 18 января в 18:12
В такой ситуации , как у вас, я бы попросила подростков не делать этого в автобусе.
Марс атакует• 18 января в 18:16
А Данном случае - конечно !!! Без вариантов . Вот я нервная это да , с трудом сдерживаюсь, когда над моей головой в транспорте втыкают в мобильный . Так и вижу как этот мобильный впечатывается на повороте в мое лицо 🙈
постою_послушаю• 18 января в 18:24
Ответ дляТектологиня 80lv
Куди он туди?
Легче самой отойти, чем подростков мимокрокодилов воспитывать
Цвіпканя• 18 января в 18:30
Я можу зробити зауваження,якщо це мені дійсно заважає, наприклад, на пошті я не могла розрахуватись, тому що людина не розуміла, що заважає мені, тому я попросила подвинутись. А ось був такий випадок стою на касі в магазині і якась жінка взяла і почала перекладувати мій товар, бо бутилка з водою мабуть їй заважала. Я була в шоці і навіть не могла нічого сказати, щоб не заводитись на рівному місці. Мовчки переклала як воно лежало. Не розумію про що собі думають люди і що собі позволяють, мої покупки їй явно не заважали, а ця нетактичність з боку незнайомки просто обурила.
Ще знов ж таки, бісять на касах люди, які замість того, щоб швидко зібрати товар, стоять втикають, а потім коли моя черга я повинна чекати або якщо касиру всеодно змішується мій товар з отакими от покупцями. Ви скажите йдіть на самообслуговання, але воно не є скрізь, тому так.
Регионщица• 18 января в 18:39
Конечно сделала бы. Они же около меня
Язвочка• 18 января в 18:49
Никогда не делаю замечание. Сейчас полно неадекватов. Я сделаю замечание, а меня потом ножичком - нафиг надо! Безопаснее отойти в другой конец салона или даже выйти из транспорта.
Болтушка Му• 18 января в 19:04
А я не могу остановиться. В магазине мама стоит смотрит на полки, а ребенок лет 6, бегает и протыкает хлеб пальцем. На мое замечание - ответила, вам какое дело.
Хлеб, наверное, наболевшее.
Парень взрослый 18+ точно. В корзине багеты, перетрогал все. На мое замечание, рассказал обо мне - сколько мне лет, и где и в каких позах он меня видел.
Хлебный отдел не мое.
Піна• 18 января в 19:59
Ну якщо не робити зауваження (в деяких випадках), якщо бути супертолерантним, звідки ті діти дізнаються, що так робити не можна, що така поведінка неприйнятна або загрозлива/небезпечна і тд? Бо нормально вихована дитина, наприклад, не буде висіти в автобусі на поручнях або стрибати з сидінь. Сьогодні, наприклад, дворічна дитина бігала по автобусу, а батько сидів в телефоні, поки дитина ледь не впала, підхопили люди і зробили зауваження батькові. Або лізе дитина на дерево, на гілля. Або підлітки палять айкос у транспорті. Де межа толерантності і байдужості?