Сорока-ворона• 18 января 2025
Це мене хочуть пошити в дурні, я так розумію.
Квартинрантка змінила ім´я. Бачу по квитанціях, ну і чула, що хлопець її називав іншим ім´ям. В договорі стоять старі дані.
Прошу скинути мені її інший документ. І ось що вона пише. Що скажете?
Не будь КакСвета• 19 января 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Це не перша тема автора. Квартирантку звати Борислава, була недавно тема про непрацюючу електрику в квартирі. Мені це імʼя теж не дуже подобається, змінити то її право.
Мілана значно милозвучніше.
Богуслава ее звали https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3648132-1 , а теперь значит Милана
Борисфенка• 19 января 2025
Ответ дляПолуничка
А вы читать не пробуете, перед тем как писать?
Читати блондинок без толку. У авторки трабли з логікою.
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Для меня это первая не ясность, какие такие квитанции на её имя, да ещё и на её НОВОЕ имя???
На таких
Закусенец• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
На таких
А яка різниця хто платить? платити може сестра, кума, подруга, мама - будь хто. наприклад хтось вашій квартирантці винен грошей і це в рахунок боргу платить.
І щодо імені купа історій знаю коли всі Лена звуть, а вона насправді Оксана.
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Різниця не в тому, хто платить, а в тому, що людина змінила ім´я і не показує нових документів. На квитанції стоїть її нове ім´я, у мене в договорі старе.
Закусенец• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
І в чому проблема? Є правонаступність документів. Якщо наприклад людина виходить заміж, то це не означає що звязок із старими документами анулюється і сідоцтво про народження (ну наприклад) не буде дійсне.
Пластилин_Колец• 19 января 2025
Ответ дляАленький носочек
Квитанція про оплату за житло. Бо багато хто подумав про комунальні. Нічого страшного у вашому випадку немає. Документи вимагати, щоб слала, ви не маєте права, а перезаключення договору і при цьому подивитися нові доки маєте. На цьому ваші права по вимаганню документів закінчуються, якщо в договорі не прописано, що повинна вислати скріни доків.
А ще ви маєте право повідомити за місяць про виселення, і це не в зимовий період.
Ну де ви всі сука берете оце ´´ взимку не мають права виселяти´´? І ніхто ж ніколи й законом не кине, але триндять
ПотеряласЯ Я...• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
На таких
Ну заплатила за аренду
И не впадайте в панику
Всё нормально будет
И не впадайте в панику
Всё нормально будет
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Та я є так і зрозуміла, але ж бачите, як тут захищають її. Найгірше, коли людина бреше.
Ну иак потому что смысл не в имени, а в том, что вы требуете выселения раньше срока
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Чого вимагати? Ви як читаєте?
Паспорт на старе їм´я я вимагала і бачила.
Зараз вона змінила ім´я.
Квитанції не за комунальні, а за переказ грошей на карту моєї мами.
Комунальні я оплачую сама.
Таке враження, що ви читали не знати як
Зараз вона змінила ім´я.
Комунальні я оплачую сама.
Таке враження, що ви читали не знати як
А какое вам дело, какое у нее имя?
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
В смислі. В мене з нею відносини . Вона змінює ім´я. Чому це я не п´ю права вимагати в неї документ на нове ім´я?
А что вам это даст?
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Щоб в разі чого, знати з на кого подавати до суду.
Задоволені?
Думаю,что девушка съедет от вас и забудет, как страшный сон. Не дай Бог таких хозяек. Весь мозг вынесет.
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ну так от. А мені тут пропонують голову лікувати, бо я без причини ,,доколупалася’ до квартиранти.
Тау и есть
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ото вас пре, не по- дитячому. Це ж скільки злості і заздрості в людині? Чим вас так доля обділила?
Это вы сейчас сама с собой, с зеркалом?
Я натуралка• 19 января 2025
Автора поймет только тот, кто сдает недвижимость. Я ее прекрасно понимаю, мошенников дохера, как и борзых сьемщиков
Щаслива Я• 19 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Судя по вашим ответам, и реакциям на них других советчиц, с вами точно бывает. Судя по реакциям на мои ответы, у меня с логическими цепочками все в порядке.
Да-да, реакции самый надежный показатель)))) 🤡
Люблю порядок• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
автор, по суті: нікому вона не може передати паспорт закордон, передача паспорту заборонена. коли змінюють паспорт дають довідку. вона вам бреше у всьому.
будь-яка зміна імені чи прізвища, виправлення ’Пітрова’ на ’Петрова’ - все відображається в ДРАЦСі. цей реєстр вже працює, дані по ньому можуть бачити і працівники рацсу, і нотаріуси. якщо підписували договір у нотаріуса, сходіть до нього з договором ’подивитись’.
у найгіршому випадку, якщо будете йти до суду, то підете з позовом на ’Бориславну’ і клопотанням запиту до рацсу про зміну імені. на запит суду рацс надасть повний витяг і там буде видно все.
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляСегодня я не я
Ви уважно читали, де я вимагала виселення раніше закінчення договору. Вона мені декілька днів тому сказала, що на дату закінчення договору її типу не буде в Україні, тому я повинна або пролонгувати з нею договір або вона з´їде до дати закінчення.
Я їй сказали, що пролонговувати не будемо і вона якщо хоче, може виїжджати раніше, але має попередити мене за місяць
Вона сказала, що буде думати. І в скрінах видно, що вона надумала.
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ну, то, что вы на голову лезете, видно с далека
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляСегодня я не я
Я нормальна хазяйка з нормальними людьми, вона в мене не перша і не друга, і завжди з усіма було все нормально, я навіть до людей не приходила щомісяця, вони мені просто скидали гроші і все було чітко, а тут від самого початку почала щось вибріхуватти, тому така недовіра до неї.
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
На сколько я понимаю из ваших ответов, вам так же регулярно скидывали квитанции об оплате. Все остальное не ваше дело, но вы нагло лезете в чужую жизнь
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляСегодня я не я
І ніхто не змінював імена, а якби змінювали, то просила б так само показати нові документи.
Мені нафіг дуже життя не здалося. Але якщо ти поміняв документи, і тебе попросив показати твій орендодавець, то не бачу проблеми їх показати.
Сорока-ворона
• 19 января 2025
Ответ дляСегодня я не я
Кому я на голову лізу?
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Зачем они вам, если фамилия осталась той же? И оплату вы регулярно получаете?
Марфа Українівна• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Если то Впша тема была с электричеством и плитой, то это жесть такого арендодателя как Вы иметь. Вы ищите повод чтобы ее выселить и уже не первый раз. Вот бы попалась Вам квартирантка с такой же логикой как у Вас
Марфа Українівна• 19 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Задоволені?
То есть если человек совершит убийство и поменяет имя, ему ничего не будет?
Закусенец• 19 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Ну авториця щиро вірить що так і придобалася до людини, бо в неї параноя...
Сегодня я не я• 19 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Ну а чья же. Завистливая жаба, квартиру сдала и спецом выносит мозг людям по любому поводу