Сегодня я не я• 18 января 2025

Уже дома нельзя слушать на русском, упреки со всех сторон

ну это обычный чат, там живут родители и не они слушают музыку
выглядит сообщение мило, но на самом деле это зашквар
обратите внимание на время, 6-7 вечера
Тоскующая• 19 января 2025
Ответ дляСегодня я не я
так акцент в сообщении видите?
нельзя было это упустить?
СПРАВА НЕ В ЧАСІ ДОБИ. НЕВЖЕ ВИ НЕ РОЗУМІЄТЕ ОЧЕВИДНЕ?? ЧАС - ВІЙНА З РАШИСТАМИ. Яка може бути кацапська музика на всю котушку??? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Тоскующая• 19 января 2025
Ответ дляШвендяю містами
Сміх сміхом,а на окупованих територіях в першу чергу знищили все українське.Показово палили бібліотеки і музейні експонати.А ви продовжуйте далі казати -а чё такова
💔
PmB• 19 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ага.Давай,я чекаю.скидай свій кліп.Спой, птичка
А морду вареньем не намазать тебе , милок ?
Іллюха Перчик• 19 января 2025
Ответ дляPmB
Живчик-счастливчик• 19 января 2025
Ответ дляБайрактарна
Я Арбенину слушаю. Слушала и буду слушать.
Тех, кто за войну - не слушаю.
’ Тех, кто за войну - не слушаю’. Правда? Принципово? О, ну то значить вам давно вже час викинути ту арбєніну до смітника!
Ця тітка може успішно давати майстер-клас по феєричному перевзуванню в повітрі!
Почнемо з 2014 року. Начебто не підтримувала військове вторгнення кривавої орди-московії та анексію українського Криму. І в той же час 27 червня 2015 року її група ’Нічні Снайпери’ дала концерт в окупованій Ялті. Була, звісно ж, занесена до Миротворця, і неодноразово нила, що, бачте, її, бідолашну, не пускають ’рубати капусту’ в Україну!.
Тепер стосовно повномасштабної війни zвірячих рашистів проти України. Спочатку складалося враження, що тітка розуміє весь той жах, який влаштувала її родіна - роZія на території України і не підтримує дії країни-агресора. Навіть пісеньку состряпала антивоєнну. Трішки їй там поскасовували на родінє концертики за це, і згодом арбєніна успішненько та благополучно змінила своє ставлення до війни, все-таки дозвіл давати концерти в роZії та далі мати можливість заробляти криваві рублі виявилися важливішими. Далі цитую:’ У жовтні 2023 року на своєму концерті в Новосибірську Арбеніна запросила на сцену дружину російського військового, щоб разом виконати свою пісню ’Секунду назад’. Активістка подарувала співачці окопну свічку та ’захотіла одразу її запалити’. За лаштунками концерту співачка «ВИСЛОВИЛА ПІДТРИМКУ ДРУЖИНАМ І МАМАМАМ» (!!) росіян, що воюють в Україні, і заявила, що окупанти «роблять свою справу». У соцмережі Арбеніна написала, що російські жінки ’показували їй фотографії своїх загиблих синів’, від яких ’рвалося серце’. Вона додала, що СПІВЧУВАЄ (!) їхньому горю.
Кінчена рашистська курва, що намагається всидіти на цих двох стільцях. Просто гидота.
JannyMoney• 19 января 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Якщо музику чути в місцях загального користування - сходах, коридор і ид, то це сусіди правильно зробили.
Спочатку попередження виключити, потім поліція і штраф від 17 до 25,5 тисяч за прослуховування російського контенту
коридоры это не места общего пользования, это собственность жильцов. Человек у себя в квартире до 22 часов может слушать что угодно
Сонячний день• 19 января 2025
Дом под Киевом ,сдан в 16 году много переселенцев с востока, ’ Владимирский централ’ бьіла одна из топовьіх песен)))). С 22 года русский контент запрещен в ЖК, как иначе не знаю- из 100 квартир похоронили уже два соседа
Живчик-счастливчик• 19 января 2025
Ответ дляТоскующая
Стовідсотково! Я в шоці від деяких відповідей. Цей нарід реально невиліковний. Їм каzапські ’орєшіки’ на голову, а вони у відповідь каzапське гидезне музло на 80 децибелів. Морок!
Принцепесочка• 19 января 2025
Наказом Міністерства охорони здоров’я № 463, виданому у 2019 році, визначені загальні норми допустимої гучності. Вони використовуються для оцінки рівня шуму в житлових приміщеннях. Згідно з цими нормам, рівень шуму не повинен перевищувати: вдень 55 дБ, вночі 45 дБ – в квартирах і житлових будинках, пансіонатах, інтернатах і спальнях дитсадків; вдень 60 дБ, вночі 50 дБ – для готелів і гуртожитків; вдень до 70 дБ, вночі до 60 дБ – на прилеглих до житлових будинків територіях; 60 дБ – на майданчиках відпочинку на території мікрорайонів і груп житлових будинків, будинків відпочинку, пансіонатів, будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, майданчиках дитячих дошкільних установ, шкіл та ін. навчальних закладів; 70 дБ – в залах кафе і ресторанів; 75 дБ – в торгових залах або в пасажирських залах аеропортів і вокзалів. Для оцінювання всіх цих децибел на слух є зручні порівняння: рівень звуку 20 дБ – це шепіт і цокання настінного годинника; 35-40 дБ – звук звичайної розмови; 50-60 дБ – звук голосної розмови, який чітко чутно стороннім, 90-100 дБ – шум потягу метро. Для того, щоб виміряти рівень шуму приладом, можна звернутися в місцеве управління Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужби). За допомогою приладу-шумоміру фахівці з’ясують, чи не перевищено норми допустимого шуму. Також за сучасних умов можна використати відповідний додаток у смартфоні.

В деяких країнах поліція викристовує прилад для вимірювання рівню шуму, якщо перебільшує, з першого ж разу штраф, наступного разу штраф вдвічі більше і т.д.
Детские_Будут?• 19 января 2025
Ответ дляБайрактарна
Если бы не слушать музыку, не смотреть фильмы помогало от ракет, никто бы и не слушал. Я вообще живу в русскоговорящем городе и если в 22м я слышала много мовы, потому что с области много приехало людей, то сейчас не слышу, они попереходили все на русский
Так война это последствия,а те,кому какаяразница так и не поняли.
Детские_Будут?• 19 января 2025
Ответ дляБайрактарна
Сами ехайте в свою рашу😀 сначала заставили людей говорить на русском, слушать русскую музыку, смотреть фильмы на русском, а теперь еще и гнобят их.
Как-будто люди сами выбирали на каком языке слушать и смотреть, да и говорить
Выбор есть всегда.Я жила в русскоговорящие регионе,но мой сын ходил в украинский класс,это был мой осознанный выбор ещё в 2008 году.Тому зараз всі в родині вільно спілкуються.Вам это предложение перевести,или поняли?
ReintTycha• 19 января 2025
Та то диванні псевдопатріоти невдоволені. Влітку моя дитина, у якої батько загинув під Бахмутом, слухала Алєксєєва . І їй диванні паразити зробили зауваження..
Гнилий народ...
Мядуза аля моргонер• 19 января 2025
Ответ дляAllemagne
Сталинизм, стукачество, вмешательство в личное пространство. А ещё ссср хают.
О каком личном пространстве речь, если музыку слышат уже соседи?
ReintTycha• 19 января 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Війна- це політика і гроші...Чому відкрили кордони в 22для росіян: заїхали вільно на Україну( ніхто не протистояв)Бородянка, Ірпінь, Буча....- то україномовні...і стали живим щитом
Хоча відео з російськимиколонами було в інтернеті.
Не можемо сказати, що не знали
ReintTycha• 19 января 2025
Ответ дляAllemagne
Неа. То наш менталітет.гени. на жаль((
Абикомусь було гірше,ніж мені- то вся суть 90% українців
Мядуза аля моргонер• 19 января 2025
Ответ дляJannyMoney
Если не превышает звуковой фон и не мешает соседям. А тут как раз противоположный случай
Хата на мати• 19 января 2025
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
Мядуза аля моргонер• 19 января 2025
Ответ дляReintTycha
Гнилий народ...
А люди должны знать у кого кто где погиб? А, может, они сами недавно похоронили воина?
ReintTycha• 19 января 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ні. В тих людей, які зробили моїй дитині зауваження- всі чоловіки дома.Бо то знайомі
from Ukraine• 19 января 2025
Поддерживаю, сама лочно бы плюнула в рожу, тем кто принципиально и громко слушает рашисткую музыку. Позорище!!!
Allemagne• 19 января 2025
Ответ дляФантазерша
В, наприклад, Німеччині також ’сталінізм’ чи повага до себе та оточуючих?
Мы не в Германии, не равняйте х с пальцем.
ol_kin• 19 января 2025
Ответ дляГотова до другої
Я бы погромче сделала
А шо анонімно? Пишіть відкрито, чи сцикотно нік світити?
Allemagne• 19 января 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я слышу унитаз соседа. У него нет личного пространства?
Мурзилка• 19 января 2025
ReintTycha• 19 января 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
А якого Бена чіплятися до українця Алєксєєва і його російськомовних пісень?. Кинули нам ту кістку розбрату: мова,релігія. Замість єдності наша влада намагається пересварити українців....а ми тому і не проти, як виявилось.
До речі, я святкую сьогодні Водохреща. Як і більшість патріотів українців
Закусенец• 19 января 2025
Ответ дляХата на мати
Правда очі коле?
Чемоданвокзалраша 👋
Офигеть!Значит вот это можно писать,а
Авоська/автостанция/сЯло удалили?
Админы,что происходит???
Фантазерша• 19 января 2025
Ответ дляAllemagne
А тобто в Німеччині я можу комфортно жити без сусідської музики, а в Україні - можу і потерпіти? Ні, дякую. Я і в Україні заслуговую на власний комфорт та загальний порядок
Королева ганделику• 19 января 2025
Хватит ругаться! Я вас всех «добью».
Вчера была в Одесском академическом театре им. Водяного. Вистава «Дванадцять стільців» исполняется на русском языке, но нашли выход из положения - субтитры (обратите внимание на верхнюю строку на фото). Зал был полный. Это вам не какие-то там пару соседних квартир .
Это постоянная практика.
Королева ганделику• 19 января 2025
Ответ дляAllemagne
Я слышу, как хрипит сосед за стенкой. Утром ехала с ним в лифте, смотрю на него в упор, а ему не стыдно, а ведь мы спим с ним практически в одной постели
Байрактарна• 19 января 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Я можу перевести все, що ви написали😀 не робіть з інших дурнів, щоб самим в них не опинитись