Ms. Похвала• 19 января в 10:58
А вы когда смотрите на стариков
Буквально ползающих по улице или бабушек ели передвигающихся с палочками , понимаете что это и ваше будущее ? Если доживете конечно и не умрете раньше . Может лучше и не рождаться вообще чем доживать до такого ?
Шукаю трусики• 19 января в 11:14
Ответ дляЛипка-прилипка
Это всё хорошо, но резко всё меняется.
Мой отец спортивный, катался на велосипеде, плавал , не пил не курил, резко сдал (сердце) мучался где-то меньше года и умер .
Шок у меня. А люди которые всю жизнь кряхтят дотягивают до 90лет.
Мой отец ушёл в 76
Все умрут в любом случае. Вопрос не в том, чтобы не умереть, а в том, чтобы качественно прожить то, что Господь отмерил
Жертва интернета• 19 января в 11:15
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Та я Вам кажу 😁
Та Ти Шо? Я вам кажу
Та Ти Шо? Ніколи не брешу
Та Ти Шо? Я зуб даю
Давай даю! Дододавай додододаю! (ТНМК)
Та Ти Шо? Ніколи не брешу
Та Ти Шо? Я зуб даю
Давай даю! Дододавай додододаю! (ТНМК)
Омлетик• 19 января в 11:15
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну якщо так мислити, то дійсно не показник.
Але якщо настроювати себе на нормальну старість та все робити для того щоб вона була кращою, то так воно і буде.
Деякі зараз і в 30 виглядають на 50)
Я підписана на бабусю з Польщі, до речі мені тут порадили її, як стиліста. Так вона виглядає дуже гарно та красиво на свій вік.
Деякі зараз і в 30 виглядають на 50)
Ой , світ рожевих поні такий
Бабуся стиліст це шанс , а я завтра піду до 25 інших бабусь- дідусів у відділенні , які мабуть не налаштувалися на вічну молодість і мало ходили
Шукаю трусики• 19 января в 11:15
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А я тільки збираюся на старість переїжджати до Одеси . Моя мрія будинок біля моря та ранкові світанки. Я неодноразово зустрічала світанки біля моря в Одесі-це 🔥.
Да, это прекрасно!
А море даёт вкус к жизни)
СкокоМнеДадите• 19 января в 11:15
Ответ дляbegovelik
У нас вокруг даже 80-90 летние бегают по горным тропам, катаются на беговых лыжах и водят автомобили. В аэропортах их видим, постоянно путешествующих. Такое будущее себе хотим, потому и уехали из Украины
Так те, кто не могут так: вы их просто и не увидите)
А они там есть;)
Я б такое не носила, но продаю• 19 января в 11:15
Ответ дляНе пириживай
Страшно, чоловік на 10 років старіший, дітей немає, думаю мене чекає страшна старість, хотілось би померти швидко, до настання хвороб і недієздатності.
Боже, чому Ви себе налаштовуєте на таке?
Взагалі не треба думати, як воно буде. Живіть тут і зараз.
Липка-прилипка• 19 января в 11:16
Ответ дляШукаю трусики
Раз шёл и умер это лучше, чем мучаться от болезней
Булку Дай• 19 января в 11:16
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А я от що кажу, але мене не чують. Поки людина ходить та постійно в русі , вона живе.
Я нещодавно була в Одесі в Інституті Філатова там є лікар-жінка (взагалі-то професор) їй 85 років 🙈 Бачили би Ви її . Їй більше 60 не даси. Вона 🔥. Доктор медичних наук. Місцеві, думаю знають про кого мова йде.
У нас також був такий сусід. Він щоранку на турніках, ввечері просто на довгій прогулянці. Мав за звичку щодня читати. Загалом дуже добра та чуйна людина, цікавий співрозмовник. На жаль, сильно здав після ковіду і помер майже в 92 роки. Але вважаю, що в його формі та при ясному розумі дожити до такого віку, це не так вже й погано.
Дуб береза• 19 января в 11:17
У меня почему то ассоциация с собственной старостью другая.
Очень давно увидела на пирсе отеля Мартинез компанию итальянских пенсионеров. Такие красивые! Бабки все блондинки, куча браслетов. Деды в белых брюках, мокасинах, с сигарами.
Все- в шляпах и пьют шампанское.
Не хочу с палкой, хочу с шампанским и в шляпе!
Все- в шляпах и пьют шампанское.
Омлетик• 19 января в 11:18
Ответ дляСкокоМнеДадите
А они там есть;)
Так , черги в будинки для догляду та у відділення
Але вони не повзають то картинку не псують
Не пириживай• 19 января в 11:18
Ответ дляОмлетик
Як можна померти раніше ?
Евтаназія заборонена
В Швейцарії роблять добровільну евтаназію за 5000$.
Я б такое не носила, но продаю• 19 января в 11:18
Ответ дляОмлетик
Ой , світ рожевих поні такий
Кожному своє. Я до Вас в голову не залізу.
Я живу тут і зараз та намагаюся робити все щоб моя старість була не гіршою ніж моя молодість)
Бо це все залежить тільки від нас.
Якщо так мислити, можна завернутися в біле простирадло та вже починати повзти на кладовище.
Бо це все залежить тільки від нас.
Омлетик• 19 января в 11:19
Ответ дляНе пириживай
Іноземцю ?
ничевока• 19 января в 11:19
Ответ дляЛипка-прилипка
Это всё хорошо, но резко всё меняется.
Мой отец ушёл в 76
Колись мій дідусь казав ’Скрипаве дерево довго скрипає, а дуб трісь - і нема
Омлетик• 19 января в 11:20
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Бо це все залежить тільки від нас.
Ви ще перекручуєте все як вам зручно .
Пишу - хода та здоровий спосіб життя це НЕ гарантія старості без хвороб і мені як лікарю є що розказати про спортсменів красунь які з місяці хвороби і немає
КвартираЧья• 19 января в 11:21
Ответ дляШукаю трусики
Да. Киев. Бортничи
О! Я в Гнідин пішки ходжу через луг, босоніж до жовтня ходила, коли погода дозволяє, там прекрасна баня. Маю друга нежонатого, може є випадково знайомих незаміжні дівчата, познайомимо
КвартираЧья• 19 января в 11:21
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Саме так. Рух це життя
Омлетик• 19 января в 11:21
Ответ дляНе пириживай
Будь-кому, туди їдуть звідусіль.
Питання в тому , хто потребує евтаназії рідко сам доїде і друге - рідко дасть свідому згоду
ОхиИВздохи• 19 января в 11:22
Ответ дляСкокоМнеДадите
А они там есть;)
Угу, давно надо понять что это мир не розовых пони, и от перемены слагаемых сумма не меняется. Знакомая вышла за дедка европейского чисто по расчету. Она, чтоб ее содержали ибо все печально было. Он - чтоб его дети в приют не сдали , а она за ним ухаживала.
Шукаю трусики• 19 января в 11:23
Ответ дляКвартираЧья
У меня тоже есть неженатый друг местный. Зовут Виталий). Поэтому с дамами не помогу. У самих напряженка)
П с вы не его имеете в виду?
КвартираЧья• 19 января в 11:25
Ответ дляОхиИВздохи
На заводі, де зараз працюю багато ’лижників’(це 65+), от є один ´лижник’вже давно йому б на пенсію вийти, але жінка ніколи не працювала, її утримувати треба
КвартираЧья• 19 января в 11:25
Ответ дляШукаю трусики
П с вы не его имеете в виду?
А мій Паша. І реально зараз дуже небагато незаміжніх дівчат. Я вже йому казала, щоб поїздив в поїздах, може з молодою студенткою познайомився би
. Чоловіків в поїздах зараз мало, а от жіночої статі 3/4
Тріль!• 19 января в 11:26
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Не всі повзають. А щоб не повзати треба дотримуватись здорового способу життя та харчування, краще спортзал і повзати не доведеться)
Тут не вгадаєш, моя бабуся фізично була здоровою і про харчування дбала, в 70+ ще на дерево за ягодами/плодами могла вилізти, до 89 ще сама в перукарню ходила.
Померла в майже 92 і останні 3 роки жила з глибокою деменцією - свідомість спутана, в часі і просторі не орієнтувалася, нікого не впізнавала, кричала днями і ночами, зривала з себе памперси.
Тому на мою думку, ясний розум до останнього дня таки важливіший, краще повзати, але в адекваті.
Звичайно, що в ідеалі і здорове тіло, і ясний розум.
Ужгород• 19 января в 11:27
Ответ дляШукаю трусики
Я смотрю на пожилую пару - своих соседей. Ей 74 года, ему 78, которые каждый день кроме воскресенья проходят несколько км по лесу, а потом едут в бассейн
тема о них же но когда им будет например 84 и 88 и у них повылазят болячки
Значит надо• 19 января в 11:28
Ответ дляЛипка-прилипка
Это всё хорошо, но резко всё меняется.
Мой отец ушёл в 76
Ну, есть разница все-таки. Моя свекровь с 99 года перестала выходить из дома. Да, тяжело из-за веса, и ноги болят, и лифта с 4 этажа нет... в магазин ганяла своих соседок и подружек, ну и нас, понятно. С каждым годом все хуже и хуже, двигалась все меньше и меньше. Умерла тоже в 76 лет, но 20 лет она дома🤯. Я думаю, качество жизни вашего отца и моей свекрови разное. Он один год мучался. А она на 20 лет себя закрыла. Кошмар, сама сейчас вспоминаю и ужасаюсь.
КвартираЧья• 19 января в 11:28
Ответ дляУжгород
От коли повилазять, тоді і повилазять.
Безлім на все• 19 января в 11:28
Ответ дляШукаю трусики
Моя мама, +70, кожен день зарядка, скандинавська ходьба, бігова доріжка. Іноді ще Орбітрек. І займається вона не по 10 хв. А мінімум 40-60 хв на кожному тренажері. Ходьба теж декілька км в певному темпі.
В молодості ніяким спортом не займалася, ніколи фітоняшкой не була) Живе в Україні
Шукаю трусики• 19 января в 11:28
Ответ дляУжгород
У всех повылазят болячки и все умрут. Вопрос только как и когда
Повітруля• 19 января в 11:30
Автор, давайте вы не будете ваше представление о вашем будущем, приписывать всем остальным. Обе мои бабушки и один дедушка были бодрыми, активными , вполне здоровыми и в своём уме до самого конца. А умерли они все далеко за 80. И болели всего несколько дней. Так что не у всех будет такая старость как вы представляете. А если вы жалеете о том, что родились , вы же знаете , что вам делать, чтобы вы не дожили до старости ).