Муркошечка• 19 января в 11:40
Як ви вивозите дітей фінансово?
З такими цінами і зп, часто за оренді, як вам це вдається, щоб і собі хоч щось дозволити, питання не до місцевих мільйонерш, до простих людей?!
Муркошечка
• 19 января в 11:41
Ответ дляЧарочка діда
Куди їх потрібно вивозити?
В ліс.
Жинси на дитину• 19 января в 11:42
Не вивезу. Тому й дітей нема. На кота в місяць 3 тисячі йде, на дитину навіть боюсь уявити скільки
Не обижаюсь• 19 января в 11:42
когда деньги есть - их хватает на всех
когда нет - то это уже другой разговор
Гидроусилитель руля• 19 января в 11:42
Знижки, акції, сейли, секонди. Все просто. І працювати треба.
У меня мальчик подросток. Там затраты только на телефон, игровой комп, бэгги и еду. Больше потребностей и интересов нет в его возрасте. Чтобы повести его в кино или вывезти на отдых это ещё нужно проявить талант переговоров, так что если бы этого всего не было он бы и не расстроился.
Муркошечка
• 19 января в 11:46
Так і я про це, в нас немає дітей, є домашній улюбленець, ми майже все витрачаємо, просто не уявляю як вписати в скромний дохід дитину, на яку з народження і до 20 потрібні фінансові вливання
волосатое стекло• 19 января в 11:46
В нас одна дитина, але особлива, ну чоловік заробляє непогану зп, але якщо раніше відкладали з неї половину то зараз це не виходить, ми ще й на оренді, та ще й в Києві, який пожирає фінанси.
Тану на сонці• 19 января в 11:46
Ответ дляМуркошечка
А вы сильно хотите детей ?
100pudov• 19 января в 11:46
Речі і взуття шукаю по акціях,зазвичай купую все наперед і навіть більше ніж потрібно.
Тану на сонці• 19 января в 11:47
Ответ дляволосатое стекло
Чем Киев пожирает больше финансов ?
В Киеве даже аренда дешевле чем в Виннице уже
Не обижаюсь• 19 января в 11:48
Ответ дляТану на сонці
Чем Киев пожирает больше финансов ?
однушки от 20? плюс комуналка?
Гидроусилитель руля• 19 января в 11:48
Ответ для100pudov
Так само. На літо в мене діти повністю одягнуті, на наступні осінь і зиму теж, так щось з дрібниць докупити.
Божий одуванчик• 19 января в 11:49
Автор, ну у всех же разные зарплаты и разные траты.У меня 42 тыс., живём с ребенком вдвоем, квартира у меня своя, машина. Хватает впритык. 2 раза в год ребенок ездит отдыхать. Зимний отдых мне обошёлся в 1300 евро, летний пока заявлен на 18000 грн. Коплю целый год. Выложить полную сумму с одной зп не смогу.
В общем, планирование и полное отсутствие спонтанных покупок, даёт возможность покрыть необходимое и для себя и для ребенка
А у нас макарошки• 19 января в 11:49
Ответ дляЧарочка діда
Куди їх потрібно вивозити?
Те саме питання. Куди треба дітей вивозити, на відпочинок в Карпати? Ну так, зараз це недешеве задоволення
Муркошечка
• 19 января в 11:49
Ответ дляТану на сонці
А вы сильно хотите детей ?
Та вже не сильно, і через фінанси теж.
100pudov• 19 января в 11:49
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене складнощі зупинитись,коли знижка максимальна і в принципі вже нічого не потрібно)
Гидроусилитель руля• 19 января в 11:49
Ответ дляНе обижаюсь
однушки от 20? плюс комуналка?
Яка від 20?
Найдорожче це освіта і медицина (якщо є системна проблема яка вимагає постійного медичного контролю) все інше маневри між пріоритетами
Щеплення ми робимо в медіком , але на огляд ідем до сімейного , джинси купуємо в сінсеї , але їдемо гуляти з екскурсією
Спортивний одяг купуємо в секонд і, але велосипед вибираємо новий
Це як дієти , чим суворіша дієта, тим болючіші зриви .
Ну і найголовніше правило економії це не купувати те, чим не будеш користуватися, не купувати продукти які викинеш, не купляти тому що акція
Привіт з ботойбіччя• 19 января в 11:50
Все зависит от ваших привычек и фантазии. Мы раньше вообще денег на развлечения не тратили, в машине вел/самокат/ролики. Сейчас уже постарше (12) шоппинг, ресторанчики иногда. И то я ее дергаю на прогулки по каким-то красивым местам.
Кружки- или занимается и не ноет или прекращаем. Я не собираюсь за свои деньги и потраченные усилия еще кого-то в чем-то убеждать. Посидела год после воздушной гимнастики, сейчас пошла со мной на теннис (вначале пошла я, теперь она записалась в детскую группу).
То же самое репетиторы- занималась пока я не увидела что прогресса нет. И желания нет. Ок. Я сэкономлю тучу денег если тебе это не надо.
Баба Йога• 19 января в 11:51
Нормально зарабатываем. Жилье свое. На отдых летом ездим на моря в разные страны.
Зарабытавайте и вы
Метровий сантиметр• 19 января в 11:51
Ответ дляМуркошечка
А що заважає вам молодим працювати більше щоб заробляти достатньо?
Ёшки_Матрёшки• 19 января в 11:51
Ответ дляМуркошечка
Є три коти і двоє дітей. На себе тратити мені уже не цікаво.
Плету интриги• 19 января в 11:51
Сама бы не вывезла. На днях посчитала,что только занятия выходят 14800. Без дополнительных трат. Муж не очень доволен такими обстоятельствами. Но убирать что-то ни ребёнок,ни я не готовы.
Гидроусилитель руля• 19 января в 11:51
Ответ для100pudov
Я зупиняюся, бо розумію, що немає сенсу, вони не встигають поносити речі, як виросли.
Тану на сонці• 19 января в 11:51
Ответ дляНе обижаюсь
однушки от 20? плюс комуналка?
Полно однушек и по 10
Ответ дляволосатое стекло
Ви в ірц зверталися? Це трохи допомагає фінансово