Natabond76• 19 января 2025

Хто носить ретейнеры, зайдіть, будь-ласка

Підкажіть, будь-ласка, кому поклеїли ретейнери після брекетів. Мені настільки щільно їх приклеїли, що я не можу між зубами навіть ниткою пройти, щоб почистити. Це так має бути? Чи мені неправильно приклеїли? Зуби ж псуються від недостатньої чистки
Червона рута• 19 января 2025
В мене 10 років так . Купіть іригатор
Непереможна• 19 января 2025
Так и должно быть
Alex_Kri• 19 января 2025
Так с ретейнерами и невозможно чистить ниткой
автор Natabond76 • 19 января 2025
Ответ дляЧервона рута
В мене 10 років так . Купіть іригатор
В мене є іригатор. Але темніє між зубами. Якщо піти на чистку це прибереться?
Анчо Ус• 19 января 2025
А яким чином ви маєте чистити між зубами в ретейнерах?Йоршик,ірригатор.
автор Natabond76 • 19 января 2025
Ответ дляАнчо Ус
Так в мене настільки щільно зуби прилягають тепер один до одного, що туди не те що йоршик, навіть нитку просунути не можливо
2410diana2410• 19 января 2025
Ирригатор нужен
Партизанка• 19 января 2025
Хожу два раза в год на чистку к стоматологу. Да, из-за ретейнеров появляются трудно доступные места) ирригатор тоже есть
автор Natabond76 • 19 января 2025
Ответ дляПартизанка
Дякую. Тобто лікар на чистці зможе все добре почистити?
Нічний дожор• 19 января 2025
Ретейнер - це проволока, яка як шина приклеєна з внутрішньої поверхні зубів. Про нитку можна забути