интайм_не_предлагать• 19 января 2025

Купили котика, розкажіть про щеплення

Кішечці 1 місяць. Коли потрібно робити щеплення? Поки лише давали ліки від глистів. Що ще важливо знати? І може підкажете, вона 2 дні не какає, це норм?
Идеальная оптимистка• 19 января 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Щоб зекономити 15000, наприклад
А потом месяца в 3-4 понятно ,что кошмар и вислоушка не вислоушка и мейнкун не мейнкун
Воздух в банке• 19 января 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Спробую. Її нічого не болить, я впевнена. Вона грається, їсть вологий корм, молоко і спить
Яке молоко звичайне? Котинятку в кому віці не можна теж. Йдіть до ветеринара раз такою малою забрала, та дізнавайтесь про догляд, це час та гроші в такому віці. Тим більше породисті коти мають не таке міцне здоровья як вуличні.
Нехай щастить• 19 января 2025
Суміш для кошенят ще треба такій маленькій.
Any• 19 января 2025
Там кошеняті ще кицька попу вилизує в такому віці, оох
ЛЮБА• 19 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Не смешите ради бога со здоровьем и иммунитетом уличных котов … Там выживаемость из помета в первые дни жизни минимальны, если из 6 котят , 1 выживет к половозрелому возрасту , уже счастье …
Засомневаю• 19 января 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Це дуже важливо, подивітся видео як це робити, дуже маленьке кошеня, воно саме ще не вміє. Не витрачайте час, робіть все необхідне.
Лизочек• 19 января 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Щоб зекономити 15000, наприклад
Разведенцы их пучками по 100 баксов отдают. Вы переплатили по любому
Воздух в банке• 19 января 2025
Ответ дляЛЮБА
Вуличні безпородні коти при домашньому догляді чудово виживають, не мають стільки генетичних відхилень, алергій і т.д. У безпородногр кіта ьільше шансів вид вижити ніж у породистого.
ЛЮБА• 19 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Ага конечно , расскажите мне…
ЯсноВидящая• 20 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Да что вы говорите. Взяла с приюта котенка 4 месяцев, свеже отловленных. Это жах. Как не одно, так другое вылазит. Лечим, возимся, но в плане здоровья сказывается именно жизнь на улице