Летчица• 19 января 2025

В чому прикол так забивати на себе, а потім сидіти ревіти?

Спочатку наїдаються зайві кілограми.Наїдаються вони собі.А потім коли вже повний піпець,коли вже в жодну шмотку не влазить людина,тільки тоді розуміє,що пора худати.А чому,як тільки почала зайве набрати,не починала?
В чому психологія цього?
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляДаха-сваха
Зачем? Это вы не можете понять, почему я ною. А я не могу понять, почему вас это заботит? Лучше б побегала.
Так,завтра на стадион!Обещаешь?
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Я наприклад, донька повного батька, діабетика з ампутацією.
Все вони усвідомлюють. Але не мають сили волі
Виходить,їжа - це сенс їхнього життя.
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляКицюююня
Худая корова еще не лань
Да,ей тоже в спортзал ходить надо.И жрать меньше углевоводов,а белковой еды побольше.
Кицюююня• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
Та при чем тут зал
Черговий по кухні• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
Так,завтра на стадион!Обещаешь?
Вас из политики в здоровый дух перевели?
Вам надо вот шуруйте вперед.
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Виходить,вам потрібно робити все,що стосується профілактики цукрового діабету.
Кицюююня• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
Да,любят за душу,за характер их.Но представьте как с таким толстым телом в кроватку ложится.И каждую ночь слушать храп.
Ну, с пузатенькими мужчинами же ложатся женщины в кровать и храп их слушают. И ничего.
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Вам надо вот шуруйте вперед.
)))))))
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляКицюююня
Та при чем тут зал
Чтобы не быть как палка
Natal_ka91• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
А проблеми тільки збільшуються,але не вирішуються.
Всякі ситуації бувають.
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляКицюююня
И им же не нравится это.Но чисто из-за уважения терпят.
Кицюююня• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
Чтобы не быть как палка
Есть фигуры, которые никаким образом не улучшить залом.
Снідаю авокадо• 19 января 2025
Я потеряла себя осенью 22 года, из-за болезни папы. Раздулась за 6 недель, вот реально. Плюс 9кг было, откуда не знаю, так как питание и стиль жизни не менялся. Потом его же смерть, и ещё 10кг. Сейчас уже просто как есть. Добавились болезни. Надо делать 2 операции, столько денег нет. И сил нет. Реально прям физическая боль, когда надо встать с постели. Умыться, или покупаться. Меня просто нет.
Кишмишная Мая• 19 января 2025
Ответ дляДаха-сваха
Завела будильник на пол часа раньше, нужно успеть наплакаться перед работой.
Можно с вечера ,чтоб утром время не тратить
Пусин Кукин• 19 января 2025
Принци Скарлет ’я подумаю про це завтра’
Кицюююня• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
Ахаха. Но почему то мало кто пишет для мужчин: ты должен быть стройным и красивым, иди в зал, а то жена бросит))). Мужик утром умылся и красавец. Побрился - ваще отпад. Или не побрился - тоже красавец.
Пусин Кукин• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
Худі не хроплять?
Кишмишная Мая• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
На мою думку так,вона хоча б в шмотки поміщається.
Вам чо лишний кусок ткани жалко ?
Кишмишная Мая• 19 января 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А ви, автор, хто в цій ситуації? Наблюдаєте, як хтось їсть?
Осуждающая сторона у белому пальте
Задолбулька• 19 января 2025
Особисто я не наїдала, із забороненого інколи цукерки і лате регулярно, але стрес, гормональні таблетки, я опухша. Можливо, я і не жирна прям сильно, але постійно набряки. Я кинула каву, їм тільки пп, рухаються як і раніше не меньше 12 тис на день, частіше більше було. Не худну. Стрес все ще зі мною багато років+війна, таблетки не можу кинути
Стриптизерка• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
Жесть.Еевже ееможна вчасно взяти себе в руки,бачиш вже плюс три на вагах,бігом себе в руки брати і перестати їсти все підряд.
Скільки вам років?
Задолбулька• 19 января 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Вам треба психіатр і антидепресанти, Ви в депресії
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляЗадолбулька
Погано.Вихід - їсти і ще менше?
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляСтриптизерка
Скільки вам років?
Неважливо.
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляNatal_ka91
Всякі ситуації бувають.
Ну так.
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляКицюююня
Нету таких.
Стриптизерка• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
Неважливо.
Важливо. Якщо до 25- ще можна зрозуміти . Якщо більше… Ну вже соромно мати такі судження.
Задолбулька• 19 января 2025
Ответ дляЛетчица
Погано.Вихід - їсти і ще менше?
Я зараз більше їм, бо лате немає, воно як я розумію, блокувало 1 прийом їжі.
Я хочу більше рухатись ще, можливо танці поверну, хоч була травма зі спиною. Колись на латині прям легко було жити навіть з булочками. Поки дивлюсь, що я можу зробити. Але робота дуже стресова і сижу багато(((
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Вы уверенны,что не менялся?Вы же сами пишите,встать с кровати не могли.А до этого вы были более подвижна.
автор Летчица • 19 января 2025
Ответ дляПусин Кукин
)