Кукарачка• 19 января 2025

Biosil до 02/25 сколько еще можно пить

Вопрос в теме
Вилосипедниця• 20 января 2025
До кінця лютого
Попихтю та й годі• 20 января 2025
Обычно это месяц окончания срока годности, т.е. до 28/02/25
Но даже через полгода после его окончания, с вами ничего не случится
Вилосипедниця• 20 января 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Я теж таке неодноразово чула, що десь ще півроку можна приймати після кінцевої дати терміну придатності
Попихтю та й годі• 20 января 2025
Ответ дляВилосипедниця
И через год тоже ничего не произойдёт:))
Бритоножка• 20 января 2025
Читала давненько, лікар розповідав, що пігулки ще 2 роки норм, а уколи до 5 років, після закінчення терміну. Так довго я б не наважилась, без особливої потреби, але пів року, гадаю нічого страшного точно.